Jump to content

WC3 grupe na velikom finalu WCG-a u Singapuru!


Recommended Posts

ako dobro kapiram..

Taj NicholasMoon je taj Li-Mun iz Hong Konga sto savija samo tako?

evo vam jedan replay njegov od danas:

pa ga proucavajte:

http://ftp.replays.net/w3g/051021/051021_n...alGlades_RN.w3g

mozda ne bi bilo lose da nabavimo repove od ljudi iz Dukeove grupe, cisto da covek pogleda (ako vec to nije uradio) sa kim ima posla i sta najcesce rade protiv undeada...

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dabog nedobio vizu :))) da ja pojasnim njima tenkicima :))

sala na stranu siguran sam da ce moj drugar duke nesto da izvuce uvek se snadje smrad mali nesumljam i da ce sad ajde ponizi te koreance uvek mozes da ih izvedes napolje i da im pripretis ako izgubim slomicu ti ruku i tako nesto :)) kada nebudes imao opcija :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

dabog nedobio vizu :))) da ja pojasnim njima tenkicima :))

sala na stranu siguran sam da ce moj drugar duke nesto da izvuce uvek se snadje smrad mali nesumljam i da ce sad ajde ponizi te koreance uvek mozes da ih izvedes napolje i da im pripretis ako izgubim slomicu ti ruku i tako nesto :)) kada nebudes imao opcija :)

s tim jadnicima ne smes da se pozdravis jer ces da im slomijes ruku,a pretnja = srcka.

Link to comment
Share on other sites

s tim jadnicima ne smes da se pozdravis jer ces da im slomijes ruku,a pretnja = srcka.

da ako ne nabasa na nekog kineza kunfu gosua :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

slusajte samo ovog zeroxa kako se kurchi

jer ti tako se objasnjavas i sa neistomisljenicima ovde (pozdrav, lomljenje ruke - hoce da kaze da su slabi i mekani k'o pamuk a pretnja,srcka - hoce da kaze kako su pizde i nemaju srce)

jesu li te to radikali ucili kako da tretiras ljude druge nacionalnosti i kulture...

nemojte podcenjivati azijate, jesu sitni, ali imaju 3x vece srce i muda nego mnogo "arijevci"

istorija je to dosta puta pokazala

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam naravno i shta je covek tu pogresno rekao?, mozda je jednostavno suvishe ozbiljno shvatio tvoj post...

Nemoj me terati da nadjem log na msn-u kada si mi rekao idem na rur moram shto pre da nabudzim 1 000 postova...

btw: nekome je stvarno zivot dosadan...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ako ti je dosadan ne moras da ga zivis...ja u zadnje vreme i nisam na kompu,a i kad dodjem na njega dodjem ovde da ubijem vreme,zezam se etc...drugo on meni kaze da se kurcim i posle ispadne da kad mu odgovorim ja budzim postove...nemoj da potenciras na sopstvenoj gluposti plz.

Link to comment
Share on other sites

e dosta sa ovim chatom vasim zeroxe znas igru to necu da sporim ali stvarno mnogo spamujes nisi member godinu dana a imas 1003 postova a ja za 5 godina imam 1600 tako nesto zar ti to ne govori nesto a ja sam postovo i na starcract forumu...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

nisam ja previse ozbiljno shvatio njegov post, samo sam ga malo proanalizirao

namerno sam ga tako napisao da bi pecnuo zeroxa - jer on mene licno nervira

izlivima simpatija prema radikalima od kojih, opet, ja dobijam ospice samo kad ih

cujem na TV, a tek kad vidim i cujem njihove simpatizere............. AAAAAAAAAAAA !

Edited by xWooLf

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...