Jump to content

WC3 grupe na velikom finalu WCG-a u Singapuru!


Recommended Posts

Ma drugi ^^ , bice prvi opustena grupa mozda malo ovaj iz Koreje posto svi znamo kakvi su oni popaljenici gl Duke

Da`l si ti zdrav, jebote [:D]. Jel imas predstavu uopshte ko je WE.SoJu?

pa dobro duke nema strasnu grupu moze opusteno da prodje

gl i naravno hf

Da li si uopshte pogledao grupu?? [:)] Znachi, ima shanse naravno, ali stvarno ce morati bash da ga ide. A SoJu-a nema shanse niko iz grupe da dobije.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze li neko da ostavi kratak link gde su repovi (ako ih ima) gde duke igra clanwar..

to vs sweet-a

ili sam ja pogresno razumeo, a sweet je ovaj nas a ne onaj iz koreje?

:)

usput, zeroxe svaka tebi cast sto se palis na "pussy lips-a" a svi znamo ko je on (nesudjeni BG gradonacelnik sto ne placa komunalije 2 godine, pa mu stranka uplati pred izbore da bi imao moralni kredibilitet da se kandiduje i sere o tome kako su drugi lopovi, secam se kad su ga provalili kako se zarcveneo uzivo na TV...) GRRRRRRRRRr

kako majke ti mozes da imas ista sa tim spodobama i rodjenim folirantima... mislio sam da si pametniji

ako nesto zelis kazi mi u PM, da ne bude offtopic... ali generalno, ko je sa radikalima ili je glup, ili naivan (sto mu dodje isto kao pod jedan), ili ima licni interes (obecao mu tatin prijatelj radikal dobro radno mesto kad dodju na Vlast) Eeeeeeeeeeee, jadna ova zemljo..

Edited by xWooLf

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

bolje to nego za onog Tadica,kad mu vidis facu vidis da je retard...A i on ne upravlja drzavom tako da ...

Njega jos i nekako mogu da podnesem da gledam, ali onog Voju, majko mila koji je to degen, znaci ni pet ni sest nasisa onog sudiju kurcem, i posle taj isti treba da vodi drzavu i dobije podrsku ostatka sveta, mislim patos...

Sto se tice topica opak je ovaj iz Hong Kong-a, jako dobar ud, mozda bas nije u rangu susire, ali tu je negde...

retired...

Link to comment
Share on other sites

samo sam pomenuo radikale i svi poceli da me smaraju...zabole me za politiku bas,a i ako cemo REALNO(SRS logo,pa posle Highhl1 seri vs SRS-a :D),za vreme Slobe se bolje zivelo nego sada,sta se to popravilo od kad su ovi dosli na vlast?bolje plate?NE,bolji standard?NE,bolji zivot?samo na RTS1,tako da pustite me ovih prodanih dusa iz DOSa...

@Razor : Ni ja ne podnosim Kostunicu,suntav je mnogo...

OnTopic : Kad budete videli ovog lika kako igra videcete da nisam preterivao poredeci ga sa Susiriom...fazon losiji je od njega ali za nijansu.Voleo bih da djuk prodje,ali ako nastavi da vezba ladder kao do sada (10 partija) i ceo dan igajuci CGe sa onim likom sto ima minus skor,tesko da ce dobiti ista...

Link to comment
Share on other sites

moj zadnji oftopic:

prosto moram:

"za vreme slobe, zivelo se bolje"

mozda za tebe sto si se ispilio i odrastao za vreme slobe pa pod sankcijama nikad bolje nisi ni video

mozda ce neko reci da je pre slobe bilo bolje, pa da uporedjuje sa ovim sada, ali onda je bio tito (i medju razdoblje '80 - '90) a to je bio komunizam...

da si malo izasao iz ove usrane zemlje, video bi kako su BOLJE ziveli i jos uvek zive klinci i njihovi roditelji u nemackoj, austriji, spaniji, francuskoj... itd (od svega ovoga imam licne uspomene iz nemacke i austrije)

kod njih se i za vreme naseg Tita zivelo bolje, a sad se isto zivi dobro, ako ne i bolje..

a ine treba uporedjivati ove sa slobom.. nego treba srpske mozgove zaostale uporedjivati sa normalnim razvijenim svetom... a tamo radikali nemaju sta da traze (i oni sto ih podrzavaju)

Edited by xWooLf

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

samo sam pomenuo radikale i svi poceli da me smaraju...zabole me za politiku bas,a i ako cemo REALNO(SRS logo,pa posle Highhl1 seri vs SRS-a :D),za vreme Slobe se bolje zivelo nego sada,sta se to popravilo od kad su ovi dosli na vlast?bolje plate?NE,bolji standard?NE,bolji zivot?samo na RTS1,tako da pustite me ovih prodanih dusa iz DOSa...

@Razor : Ni ja ne podnosim Kostunicu,suntav je mnogo...

OnTopic : Kad budete videli ovog lika kako igra videcete da nisam preterivao poredeci ga sa Susiriom...fazon losiji je od njega ali za nijansu.Voleo bih da djuk prodje,ali ako nastavi da vezba ladder kao do sada (10 partija) i ceo dan igajuci CGe sa onim likom sto ima minus skor,tesko da ce dobiti ista...

Daj bre zeroxe, za vreme slobe je bilo krsh, to sto su tvoji keva i tjale shvercovali ko zna sta, pa si imao da krkash, to je druga prica, ali 90% naroda je zivelo u govnima. Po onome sto sam ja citao, za vreme tita je bilo najbolje. Nama treba seshelj za predsednika [:D][:D] .

AJMO DUKE !!

I nemoj da jedesh piletinu :)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sto reche freeman o a-l.msi.bro-u

kolko ja znam chovek fura fiendove zmajeve.

Nope,igra garg/ghoul UD vs Ud(mirror),jeste vladice igrao sam vs njega i dobio me je lik svaka mu chast,samo sto nismo odigrali partiju do kraja,imao je on prednosti ali sam ja dobio disc,ali to nije ni bitno,decko je odigrao bolje sve u svemu i mislim da dosta dobro igra.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ok, razumem ja da je lik jachi od duke-a, ali mi malo smetaju ovi komentari tipa "precice zutac preko njega i sl"

Duke je realno gledano nash najbolji igrach u ovom trenutku i zasluzeno ide na wcg, i treba svi da navijamo za njega (chak i da budemo nerealni u tome),a ne da ga ovako pojedini omalovazavaju. Duke kad ovo prochita,a hoce, treba da zna da smo svi uz njega, i da svi verujemo u njega, jer ce on samo tako da dobije samopouzdanje, a iz tih negativnih kometara ochigledno nece.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...