Jump to content

Srpska Posla


VaMpIrE

Recommended Posts

Igram oubicajni SCHOLO 10 man raid, u nasoj grupi jedan priest nick "Svestenik" nas covek SRBIN, realm "Shadow Moon"....

Lotujemo bossa...

Kad on Flask of Titans

Me: NEEEDD

Svestenik: NEED

, svi ostali roluju GREED....kad ono BUMP svestenik dobi.....

Jao kao hocu da imam sve recepte pa ga pitam hoces da mi prodas jao on mi kaze kao auu..ja rolovao need? cekaj caskom sad cu. Nema odgovora 1m pitam ga ja ponovo, brate daj mi taj recept ja sam alhemicar,

SVESTENIK: E ali znas ovo kosta 250g na AH

JA: Pa i epici kostaju i vise pa onaj kom trebaju idu njemu

SVESTENIK: Ali meni treba za drugog lika, a i guilda se odusevila...

JA:/?

/IGNORE

Naravno vise u SRPSKI guild nikada.... Lepo skupljam DPK i koristim za epice a SRBI nek se kolju za ZUTE *.GIF-ove na ekranu.

Link to comment
Share on other sites

nije lik srbin iz banja luke je

pa sta ako je odatle , sta svako ko ne zivi u Srbiji nije Srbin ? rofl

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

SVESTENIK: E ali znas ovo kosta 250g na AH

e moj buraz GREED

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

znam ja svestenika iz RL .... ako ocete tucu ga ja

:))

sada sam dao svim frendovima da citaju topic ...a on je prava pangla u RL isto :))

godinu stariji ali pangla :)

slusa narodnjake i izvornjake [8D]

P.S. puno je zajeban [b)]

edit :

on je srbin a zovemo ga JUMBAS HAHAHAHHAHAHHAA(napad smjeha)

Edited by maideen
Link to comment
Share on other sites

Kod nas na serveru na BOE epice svi rolaju osim ako se nekaze drugacije pred pocetka raida , a za recept ide kome treba al moze samo 1 NEED po run-u tako da sto bi se ljutio na nekoga sto ti uzeo item ako mu je to jedini need , ako nije sto ste mu dali da rola i sto je uopste group loot bio , master loot FTW !

:) <-----

Link to comment
Share on other sites

Hmm to je malo glupo jedan need po run-u..sta ako na pocetku nadjem nesto sto mi treba a onda opet na kraju instance nadjem nesto sto mi jos vise treba..sto ne bih rolao need..a to kao jedini need mu pa kao on rolla..pa jbg ipak se tu rolla pa je to sreca,jbg rolas pa ako dobijes dobio si,ako ne onda ide jos jedan run :)

@off topic

~Z!~ KEWA TI JE SLIKICA U SIGNI :)))))

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

jebem ja svim tim ninjama mater u picku bre dabogda crkli

(ovo sam rekao zato sto sam isao u jednu instancu jedno 20-ak puta za jedan extra cloth drop (ja sam mage) i shaman je rollovao need i dobio i onda je rekao :ppl im not ninja im just like mage belive me !!!!!!!!!!!!! JEBEM MU MAJKU MRTVU BRE !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...