Jump to content

AGHHHHH!!!!!!!


Recommended Posts

kad igram 1 vs 1 na b.netu sa ud-ovima, uvek idem na kombinaciju cript lord,fiendsovi,necrosi,par meat vaogna, par destrosa (chisto da pojedu neprijateljove buffove), i par svingi...e sad ovo pali kod svih rasa sem kod humana...zashto?jer imaju j***** priestove i glupe griffin raidere za anti meele

e sad shta ja da pravim od meelea protiv humana....?

i netju da gledam glupe rep.ove jer netju da posantem zaludjenik,samo otju da ne gubim i da nemam skor od 1:2 (1 pobede,2 gubici)....i mozgo sam do zla boga i nishta uvek puknem...!!!!!!!

Edited by overlooker
Link to comment
Share on other sites

kad igram 1 vs 1 na b.netu sa ud-ovima, uvek idem na kombinaciju cript lord,fiendsovi,necrosi,par meat vaogna, par destrosa (chisto da pojedu neprijateljove buffove), i par svingi...e sad ovo pali kod svih rasa sem kod humana...zashto?jer imaju j***** priestove i glupe griffin raidere za anti meele

e sad shta ja da pravim od meelea protiv humana....?

i netju da gledam glupe rep.ove jer netju da posantem zaludjenik,samo otju da ne gubim i da nemam skor od 1:2 (1 pobede,2 gubici)....i mozgo sam do zla boga i nishta uvek puknem...!!!!!!!

kao prvo gubis jer pravis nekromansere i meat wagon-e a kao drugo gledaj repove i kao trece pravi distrojere protiv pristova sor.jer su imuni na magiju ustvari moras da imas dobar micro i macro i sta da ti kazem

Edited by larios
Link to comment
Share on other sites

Po imenu topica rekao bih da si vec postao zaludjenik :) Nego ti bi da imas skor 20-1, a pritom ne zelis da gledas repove i da igras mnogo vise nego sto sada igras, e pa to tako ne ide... Ako vec hoces mozes da postanes zaludjenik i da polako radis na svom skillu, da bi jednoga dana na nekoj web stranici, neke igre, imao neke malo lepse brojeve... fascinacija skorom me je uvek odusevljavala...

retired...

Link to comment
Share on other sites

kad igram 1 vs 1 na b.netu sa ud-ovima, uvek idem na kombinaciju cript lord,fiendsovi,necrosi,par meat vaogna, par destrosa (chisto da pojedu neprijateljove buffove), i par svingi...e sad ovo pali kod svih rasa sem kod humana...zashto?jer imaju j***** priestove i glupe griffin raidere za anti meele

e sad shta ja da pravim od meelea protiv humana....?

i netju da gledam glupe rep.ove jer netju da posantem zaludjenik,samo otju da ne gubim i da nemam skor od 1:2 (1 pobede,2 gubici)....i mozgo sam do zla boga i nishta uvek puknem...!!!!!!!

odgledaj malo repova vidi sa se radi vs koje rase i to, pa proucavaj

imas na wcreplays sajtu samo kucas ud vs he

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

kao prvo gubis jer pravis nekromansere i meat wagon-e a kao drugo gledaj repove i kao trece pravi distrojere protiv pristova sor.jer su imuni na magiju ustvari moras da imas dobar micro i macro i sta da ti kazem

@larios

necrose i meat vaogne pravim zbog skeletona. pravim destrose mada ne vidim zashto su oni dobri protiv pristova sem kao support za jedinice jer jedu buffove... a i dobri su protiv hevy armora.

Po imenu topica rekao bih da si vec postao zaludjenik :) Nego ti bi da imas skor 20-1, a pritom ne zelis da gledas repove i da igras mnogo vise nego sto sada igras, e pa to tako ne ide... Ako vec hoces mozes da postanes zaludjenik i da polako radis na svom skillu, da bi jednoga dana na nekoj web stranici, neke igre, imao neke malo lepse brojeve... fascinacija skorom me je uvek odusevljavala...

@razorman

igrma war vetj....3-4 godina na b.netu...pa ti vidi.. :DDDD

Ili jednostavno promeni taktiku vs humana...

@longleyy

vetj probao i uvek prsnem

znachi moratju repove da gledam.....pih [:(][:(]

onda postajem automatski zaludjenik...a otju da pochenm wow da igram.....

Link to comment
Share on other sites

@larios

necrose i meat vaogne pravim zbog skeletona. pravim destrose mada ne vidim zashto su oni dobri protiv pristova sem kao support za jedinice jer jedu buffove... a i dobri su protiv hevy armora.

@razorman

igrma war vetj....3-4 godina na b.netu...pa ti vidi.. :DDDD

@longleyy

vetj probao i uvek prsnem

znachi moratju repove da gledam.....pih [:(]  [:(]

onda postajem automatski zaludjenik...a otju da pochenm wow  da  igram.....

pa ako ti posle 3-4 godine nemozes da izvalis da protiv humana trebas dk litch ch destrojeri pa onda 3-4 abomina i da ga pregazis sinko bolje ti to batali... nikad nije kasno :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ako necrose i meat wagone pravis zbog kostura onda stvarno batali jer protiv humana ti to nepomaze od pristova i ako neznas zasto da pravis destroyere protiv humana blago tebi,pa covece imuni su na magiju (pristovi i sorc. im ne mogu nista jer imaju magic attack nemogu da im nanesu dmg kapiras) a usput bacas i dispel za slow. i dobijaju hit points mislim samo mogu da ti kazem da stvarno batalis jer si noob

Edited by larios
Link to comment
Share on other sites

pa sad sam tek poco da se ustruchavam za 1 na 1... do sada sam igro samo 4 na 4 , 3 na 3 itd.

@larios

znam da pristovi razbijaju skeletoni i znam da destrosi jedu slow....ali ja pitam : shta da pravim od meele a protiv humana!!!!!?????

@vladica

ali glupi human uvek ide na taktiku rifle man,griffin,knight,i priest; shto razbija i abose i destrose!...zato pitam shta da pravim....

Edited by overlooker
Link to comment
Share on other sites

pravim destrose mada ne vidim zashto su oni dobri protiv pristova sem kao support za jedinice jer jedu buffove... a i dobri su protiv hevy armora.

destro je dobar vs svega : ) anticaster,antimelee,antitower,sa nukom i orbom su i antirange i antiair : ] destro je sve sto ti treba, mani se tih buba, meatwagona, necrosa i ostalih sranja >_<

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Ne znam,al knight sa onolikim armorom ko da i ima defend.Plus inner fire i paladin,kao drugi heroj.

Doduse ovo moze da pali u team gamesu,u solou tesko.Ali samo me nervira sto ljudi mnogo potcenjuju knightove u npr 2v2,sa svim onim gore sto sam nabrojao(inner fire,paja,i npr 2 upgrade za armor),prakticno su neunistivi..

Dobro,posto ne igram solo,tj ne igram ga toliko,ne mogu ni da budem siguran dal ovo moze,ali za rt radi sigurno...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...