Jump to content

Wow Expansion Rumor: Undermine


Sajro

Recommended Posts

Ja mislim da najveci feature koji ce uvesti je promena warrior shouta murlock-a

ovo ce biti novi ! - http://forums.worldofwarcraft.com/images-new/murloc_02.swf

Za razliku od onog starog, je mnogo vise ubedljiviji, i ma jeku nijansu pravog warrior shouta ! Naravno, moraju i da malo izostre zavrsetak, da bi uticaj bio kompletan ... to je moje misljenje

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pazi ja bi bio presretan kad bi postojao hunter epic kvest koji ne mozhe da se olira koji zahteva da se tejmuje neka zhivotinja i onda da platim 1k golda da mi ga neko pretvori u mounta...no to nikad netje postojati =o)

a to da moonkin castuje bilo bi preterano...uionako sad imamo serpent flyeve koji bacaju lightning boltove =o)

a za premestaj sam propustio voz...

Link to comment
Share on other sites

Koja god strana da budu , sta god da budu , ako uopste budu , ja sam blood elf i nista drugo me NE ZANIMA ! :) sve sto mi je trebalo su blood elfovi :)

takodje nage izgledaju zanimljivo da imam josh 1 ruku igrao bi i sa njima :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pazi ima 7 frakcija koje mogu da posluzhe za stvaranje novih rasa

1. goblini

2. nage

3. ogrovi

- oni su u postojecem gameworldu, mada bi trebali neke isles da otkljuchaju za nage itd...

4. blood elfovi

5. dreanei

- ove 2 su u outworldu/ostacima draenora

6. forsakeni - koje nikad netjemo videti

7. pandareni - koje bi igrali totalno svi i zbog toga netje biti ubacheni =o)

Link to comment
Share on other sites

Kole>

Pogledaj ovu sliku:

newclassomg.jpg

Osim toga sto su pridali dve nove rase - Vin diesel-a i McGyvera ... procitaj text gore u desnom uglu koji se tice aliance :P pandarens ... kazu da je prava slika ukradena od blizzarda, gde se vide dve nove rase. Posle urgentne akcije blizza likovi nisu hteli da pokazu orig sliku nego su napravili ovu zajebanciju. Jedino su zaboravili onaj text da promene :p Tako, bar nam je jasno koja ce najverovatnije biti rasa za ali :) Panda ftw.

btw, racial stat for vin diesel:

"When struck in combat Vin Diesel insta-eats 3 nearest Night Elves."

"When becoming victim of critical strike Vin Diesel eats Moon and farts it back to enemy."

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

znam za sva ta sranja ali ocu blood elfoveeeeeeeeeeeee ! mogu i high elfovi , ali njih je malo ostalo , mozda oko 20000 u stormwindu prema prichi . Sve jedno isto sranje .

Ako mene pitate treba ubaciti novu frakciju , tj trecu , sa nagama bloodelfovima i drenaima koje predvodi ilidan . Za cetvrtu rasu nije teshko se odluchiti , ali sve u svemu to bi sabijalo . Naravno to nikad nece biti :(

sta god , dajte mi blood elfove jer realno gledano potichu od high elfova koji imaju daleko vece zaveshtanje i istoriju od gnoma , taurena , undeadova naga itd ... u vezi toga ne mislim na prichu nego na war 1 i war 2 gde su high elfovi bili jedini elfovi u igri . Taureni i NE i UD se prvi put pominju u WAR3 a Nage i pande u frozen tronu .

DAJ BRE MOJE BLOOD ELFOVE ! :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znam za sva ta sranja ali ocu blood elfoveeeeeeeeeeeee ! mogu i high elfovi , ali njih je malo ostalo , mozda oko 20000 u stormwindu prema prichi . Sve jedno isto sranje .

Ako mene pitate treba ubaciti novu frakciju , tj trecu , sa nagama bloodelfovima i drenaima koje predvodi ilidan . Za cetvrtu rasu nije teshko se odluchiti , ali sve u svemu to bi sabijalo . Naravno to nikad nece biti :(

sta god , dajte mi blood elfove jer realno gledano potichu od high elfova koji imaju daleko vece zaveshtanje i istoriju od gnoma , taurena , undeadova naga itd ... u vezi toga ne mislim na prichu nego na war 1 i war 2 gde su high elfovi bili jedini elfovi u igri . Taureni i NE i UD se prvi put pominju u WAR3 a Nage i pande u frozen tronu .

DAJ BRE MOJE BLOOD ELFOVE ! :)

Necu da te prerano radujem, ali mislim da je peta rasa za hordu blood elfs :)

pics:

http://www.wowguru.com/gallery/imageview.p...creenshotID=577

http://www.wowguru.com/gallery/imageview.p...creenshotID=578

[:0]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

coll : tnx iako sam video ove slike :) samo da dorade malo skinove ( da ne budu retardirani kao sto su ovi sada u igri ) i bice super ... ne volim hordu toliko ali ako ih ubace u hordu igracu ih :) igracu ih ma gde god da ih ubace :) iako bi vishe voleo kao sto se da zakljuciti da budu u alijansi :) da krenem ponovo maga blood elfa :) jer ipak su oni najveci zavisnici od magije = sabijaju je najvishe :) :) :)

tarabash : pa taman bi bio grom i pakao da ih ne ubace nego da ubace smrdljive gobline i sugave pande :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hahaha

pazi ako se sluchajno desi da stvarno ubace pande i'm sooothere =o))

znachi ko sto sad samo skakutjem sa kodoom tako bi se shetkao sa pandom i ishao janpi =o)

takodje pitanje je koje bi klase dali tako nekome...tj pandama i blod elfsima...poslo bloodovima se ne uklapa nista sem magova, warlocka i moozda warrova (ili neka nova fighter klasa sa ofanzivnim magijama) a za pande sem druida sta oni mogu da budu? neki monkovi? =o)

finaly sve je to lepo ali chenovo izgubljeno bure je u ratchetu i predaje se kod orka...i chen je ortak sa rexxarom i voljinom...i generalno pandareni/pande su predstavljeni kao seo kalimdora i blizhi hordi... sve to meni smrdi na vesto upakovan hoax =o)

Link to comment
Share on other sites

hmm samo ne kontam po chemu bi bloodelfovi mogli da budu u bilo kojoj od ove 2 frakcije, oni su po storylinu totalno proterani iz alijanse a lovljeni od strane horde, mada sam wow ne uzima svoje vreme posle TFTa vec posle War3ja, tako gledano definitivno bi trebali da su onda u alijansi, jel u to vreme njih horda unishtava a alijansa prihvata ;p

Link to comment
Share on other sites

Naci invazija moonkine u zadnje vreme

aj priznaj Mohicane da si se i ti respecovao [:)]

doduse jos nisam video dance animaciju al vreujem da je cool [;)]

e Kole nemoze hanterima tamable moonkin iovako su imba [:D] (mislim hanteri)... a i samo bi falilo da jos i oni furaju njih...ima ih i bez toga dosta [;)]

Pa naravno da sam se respecovo ono sam ja na slici majku mu .... samo problem je sto to nije dugo trajalo zato sto si sa 31 u balance gimpovan za sve sem farmovanja .... sabijaju te u pvpu nisi tako dobar hiler u pveu a ona aura magovima i warlocima ne treba jer i tako navlace agro a nemaju cime da ga izgube .... Tako da nazad ja na dobri stari restoration ...

Sve u svemu velika pisa (muski polni organ) za druide sto se tice talenata posto je jedini dobar build (resto) samo malo poboljsan a nista drugo korisno ne moze da se stigne kad se potrose talenti za sve za sta treba u resto tako da su generalno druidi dobili vise sa novim spellovima nego talentima (hurricane i insect swarm)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...