Jump to content

ua koveć


SabijamZivot

Recommended Posts

Znaci sledeca prica :

-U petak 7. oktobra mi lagano neko zabode accaunt...najverovatnije zato sto sam igrao u igraonici koja je imala famozni virus , nasli smo ga posle .... i tako..promenjen mi je e mail u roku od 2 minuta tako da NEMA pass recovery.

-Ja prijavljujem blizzardu , to jest ortak iz igre direktno kontaktira GM-a ( jos njih 10-ak je ucinilo isto u moje ime) i zamolim ih da UKINU ACCAUNT dok se ne resi problem...

-Za to vreme lik koji mi je digao acc ( thief ) seta po Ironforge-u , PRODAJE moje stvari , traveler's backpackove po idiotskoj ceni , salje "joke" mailove sa po 1g , deli dzabe torbe posto je moj guild maaster spamovao general i /yell da niko ne kupuje nista od njega...

-Posle nekih ~30 min javlja se GM i trazi moje podatke etc etc ... lik posalje i on kaze kako cu uskoro da dobijem mail .

-Thel odlazi u scholomance i umire , ozivljava se ... invajtuje mog ortaka u grupu , disbanduje , pa opet... GM kulira...

-OK.....stize mail posle sat i nesto...standardno , proveri prvo comp od virusa , neki linkovi ka AV programima itd..ok ucinjeno...dole pise da im posaljem SVE podatke (cd-key,ime prezime , mail , security password...) i to bude ucinjeno...

-Gm odlucuje da isljuci accaunt posle 5 sati...

I evo do dan danas se NISTA ne desava , NEMA odgovora , GM u igri KULIRA tickete od ortaka , cak su i jednog lika BANOVALI jel su mislili da je dao svoj acc drugom liku posto , jelte , to je po euli zabranjeno...pokusavam da ih pozovem na telefon , naravno NEMA sanse da se dobije...

ZNACI TREBA REALNO 5 MINUTA DA SE RESI CEO PROBLEM , ali sta njih boli kurac sto ja placam za to sto ne igram...

Moze im se...

Edited by SabijamZivot
Link to comment
Share on other sites

Drugarici su vratili account posle 3 [slovima tri] meseca. Imala je lvl 60 druida sa celim setom Wildheart opreme i epic staff "Glowing Brightewood Staff". Ona je jos bila u boljoj poziciji pa je imala i telefonski kontakt sa doticnima. Kada je konacno dobila svoj account imala je 10 golda i opremu sa 40-og lvla igre. Posle drugog dana pokusavanja igranja napisala je izrazito uvredljivo pismo blizzardu za svoju "profesionalnost" i "brigu o korisnicima" i kliknula na sajtu "Cancel Account", da bi je oni kontaktirali taj isti dan da nadju kompromis.

Blizz je sve samo profesionalan. Maintenance time produzen do 13 sati a ono po svestkih 17. Kako njima satovi rade i koliko je dug jedan minut? Taj proizvodni broj je napisan da bi rekli narodu "Imamo 4,5 miliona igraca [citaj ovaca] koji nam daju po 13 eura" mada su trebali dodati i "a mi im dajemo sa ledja cim stignemo]. Ta briga o korisnicima je neverovatna, u pitanju su dani i dani provedeni trazeci nesto i skupljajuci, da bi neko to sve unistio za 1-2 sekunde. Nazalost, oni krive nas i add-onove koje skidamo, krive nas za allakhazam bug i ostala cuda. Mislim da poenta "brige o korisnicima" nije trazenje krivca vec izrazito pomoci u takvim situacijama.

To bi bilo kao da sa racuna mi neko ukrade 2000 eura [ [:D] lol] i prijavi se banci koja ima sve logove transakcija i uvide u sve racune, a sluzbenica ti kaze idi kuci a mi cemo te obavestiti sta ce kupiti i cime ce se sladiti sa tvojim parama. Kada bih, ne dao boze, drugi put pitao - okrivila bi mene jer sam hakeru dozvolio da mi udje u kucu i procita moj broj kartice...

Mozemo mi bukati koliko hocemo i iznositi cinjenice i nase stavove, ali morate priznati da je igra sve vise i vise monotona. Za igru ima po jednoj klasi par njihovih questova i to je sve sto se razlikuje. Svaki put ista cuda ubijate na isti nacin se lvlujete i sve again and again... Spellovi se razlikuju ali sema sablona se vec zna. Kad bi mi se desilo da mi ukradu acc zahtevao bih sifru a onda bi ukinuo ceo acc i presao na neku mmorpg igricu koja zaista to i jeste. Za sada m8 mozemo samo da se nadamo i drzimo ti palceve da ce se sve resiti ok, a ako igras iz igraonice izbegavaj IE, ili ako je to jedino sto ima od browsera onda ga konfigurisi da nista zivo ne prihvata a pogotovo activex i javascript. Srecno i poz!

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi bukati koliko hocemo i iznositi cinjenice i nase stavove, ali morate priznati da je igra sve vise i vise monotona. Za igru ima po jednoj klasi par njihovih questova i to je sve sto se razlikuje. Svaki put ista cuda ubijate na isti nacin se lvlujete i sve again and again... !

Prilicno tacno... :(

Link to comment
Share on other sites

Mozemo mi bukati koliko hocemo i iznositi cinjenice i nase stavove, ali morate priznati da je igra sve vise i vise monotona. Za igru ima po jednoj klasi par njihovih questova i to je sve sto se razlikuje. Svaki put ista cuda ubijate na isti nacin se lvlujete i sve again and again...

Sta mislish zasto sam ja prestao da igram :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znaci sledeca prica :

-U petak 7. oktobra mi lagano neko zabode accaunt...najverovatnije zato sto sam igrao u igraonici koja je imala famozni virus , nasli smo ga posle .... i tako..promenjen mi je e mail u roku od 2 minuta tako da NEMA pass recovery.

-Ja prijavljujem blizzardu , to jest ortak iz igre direktno kontaktira GM-a ( jos njih 10-ak je ucinilo isto u moje ime) i zamolim ih da UKINU ACCAUNT dok se ne resi problem...

-Za to vreme lik koji mi je digao acc ( thief ) seta po Ironforge-u , PRODAJE moje stvari , traveler's backpackove po idiotskoj ceni , salje "joke" mailove sa po 1g , deli dzabe torbe posto je moj guild maaster spamovao general i /yell da niko ne kupuje nista od njega...

-Posle nekih ~30 min javlja se GM i trazi moje podatke etc etc ... lik posalje i on kaze kako cu uskoro da dobijem mail .

-Thel odlazi u scholomance i umire , ozivljava se ... invajtuje mog ortaka u grupu , disbanduje , pa opet... GM kulira...

-OK.....stize mail posle sat i nesto...standardno , proveri prvo comp od virusa , neki linkovi ka AV programima itd..ok ucinjeno...dole pise da im posaljem SVE podatke (cd-key,ime prezime , mail ,  security password...) i to bude ucinjeno...

-Gm odlucuje da isljuci accaunt posle 5 sati...

I evo do dan danas se NISTA ne desava , NEMA odgovora , GM u igri KULIRA tickete od ortaka , cak su i jednog lika BANOVALI jel su mislili da je dao svoj acc drugom liku posto , jelte , to je po euli zabranjeno...pokusavam da ih pozovem na telefon , naravno NEMA sanse da se dobije...

ZNACI TREBA REALNO 5 MINUTA DA SE RESI CEO PROBLEM , ali sta njih boli kurac sto ja placam za to sto ne igram...

Moze im se...

pa naravno kad igras u alijansi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...