Jump to content

Killers...


da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??  

72 members have voted

  1. 1. da li biste bili u stanju da ubijete coveka (pod ovim se podrazumevaju oba pola kao "mete", naravno...) ??

    • Da
      53
    • Ne
      19


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na kraju ostaje samo da budem snajper u nekom ratu ako se zadesi.

moj covek :))

mada u ratu, za snajperiste vazi kill on sight... a za ostale mogu il da ih zarobe il da ih ubiju... tako da se neshto i ne isplati... :D

mada snip. bi uvek bio:)

uf, cak sam i pisao par sastava na tu temu i dobio 5. kmeee :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svako bi mogao da ubije u nekim extremnim situacijama, tipa u samoodbrani, i kao shto je neko vec naveo ako neko ubije, ili izvrshi teshko nasilje nad osobom koju volite...

Eutanaziju ne verujem da bi mogla da uchinim chak i kad bi znala da je to ispravno

U svakom sluchaju ne daj Bozhe da se ikad nadjemo u ovakvim situacijama

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote kolko ubica ovde :)

Ja ne bih mogao da ubijem coveka golim rukama jer sam mnogo okljakavio.

Inace nije isto ubiti ZIVOG coveka i pogoditi svemirski brod/omadjijati orka/railovati nekog.

Link to comment
Share on other sites

moga bih.. ipak ja sam srbin .. iz srbije.. kako danemogu da ubijem nekog... u nasem mentalitetu je da smo ubice...to nam je tradicija... ja bih voleo da ubijam... zapravo bih se osecao totalno zadovoljno i ispunjeno.... mmm miris baruta... presijavanje ostrice ... toplina krvi... poslednji grch... poezija...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moga bih.. ipak ja sam srbin .. iz srbije.. kako danemogu da ubijem nekog... u nasem mentalitetu je da smo ubice...to nam je tradicija... ja bih voleo da ubijam... zapravo bih se osecao totalno zadovoljno i ispunjeno.... mmm miris baruta...  presijavanje ostrice ... toplina krvi... poslednji grch... poezija...

trcim, pucam, dajem hedove, bacam bombe, vozim tenkove, zivim u ghetu i krkam pastetu dok sam u letu, jea! [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...