Jump to content

Warn: (0%)


manager

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada ti administrator _kazhe_ da si dobio jos 10% na warn, tada ces ih i dobiti. Nemoj se brinuti, 20% warna uopste nije puno. Sto se samog sistema upozoravanja tice, jos uvek pokusavamo da iznadjemo pravi model kojim bismo sve "zaracene" strane uspeli da zadovoljimo.

Link to comment
Share on other sites

onda ste vi pioniri u tome, poshto se uglavnom koristi za ono gore shto sam naveo :)

verovatno zato što je uvođenje warn-a svuda proizvelo sličnu reakciju.. ljudi ne vole da im na čelu piše da su spameri/budžeri/štaveć, a suviše im je teško da pročitaju obaveštenje, radije će praviti buku..

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam rekao da mi smeta...kolko primecujem jedino se u ovom topiku pojavilo par primedbi na warn sistem (i mozda na josh po nekom mestu).

Ali kolko vidim broj chalnova koji ima primedbu - ne premashuje 10% a kamo li 50% chlanova - tako ne vidim zashto bi se ukidao Warn Sistem. Zapravo cenim da ima samo max 100 ljudi kojima to smeta shto je 1% chlanova foruma. Tako mi se poprilichno chini da forum vishe podrzava warn system nego shto ga odbija.

Izvinjavam se ako greshim.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam rekao da mi smeta...kolko primecujem jedino se u ovom topiku pojavilo par primedbi na warn sistem (i mozda na josh po nekom mestu).

Ali kolko vidim broj chalnova koji ima primedbu - ne premashuje 10% a kamo li 50% chlanova - tako ne vidim zashto bi se ukidao Warn Sistem. Zapravo cenim da ima samo max 100 ljudi kojima to smeta shto je 1% chlanova foruma. Tako mi se poprilichno chini da forum vishe podrzava warn system nego shto ga odbija.

Izvinjavam se ako greshim.

donekle si u pravu - nije bilo mnogo primedbi na warn sistem i SVE su poticale od problematičnih korisnika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...