Jump to content

Recommended Posts

Da ima rasprave u fudbalu i na tim intervijuima,ali mu sigruno nekaze pushi mi kurac,stfu fucking noob itd,i nekaze poor guy itd itd ..... no nije ni bitno,ma najbolje je kada Jurica i Vladica se raspravljaju samnom u vezi sportova,a obojica neznaju ni 2% o sportu :))

ne kaze mu stfu noob, nego mu raspizdi samarcinu :), btw poenta te rasprave je da ti dokazemo da ni ti neznas vise od 2%, a mi nismo ni rekli da znamo vise -.-

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tjorman je bio drugi :) i tu foru ti je i hico prodao bas na tom plato plus turu :)

e i da glupa poacovcino sta si ti govorio onoj jeleni za onu ribu olju majke ti si ti toliko glup?

btw mi ni nekazemo da znamo ista o fudbalu a ti kazes da znas a neznas sto je velika razlika ....

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

tjorman je bio drugi :) i tu foru ti je i hico prodao bas na tom plato plus turu :)

e i da glupa poacovcino sta si ti govorio onoj jeleni za onu ribu olju majke ti si ti toliko glup?

btw mi ni nekazemo da znamo ista o fudbalu a ti kazes da znas a neznas sto je velika razlika ....

Vladica oce da se pohvali da ima dve ribe kojima se svidja.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Uleteo je veliki kesh !!! OMG, pa nije kod nas uleteo veliki kesh, danas tur ne prelazi nagradni fond od 10.000 din, sto je beda kada se raspodeli na prvih tri mesta... Slazem se sa greenom da su pre turniri bili keva, pa ja kad je tur u beogradu( a iz bg-a sam) potrosim 4x vise para nego sto sam osvojio prvim,drugim ili trecim mestom ( u to vreme sam bio presrecan ako uzmem 2000din za prvo mesto, ali nikad, ali nikada me nije ni zanimao nagradni fond), ali je cela ekipa bila keva i zajebancija je bila na max nivou... Sto se tice ESL ja sam ga odmah batalio kada sam dobio 7 likova, od kojih je 2 meca vec bili prijavljeni, a ostalih 5 sa kojima sam igrao u deus-u jer mi je bilo malo daleko da se dnevno cimam zbog jednog meca naslo za shodno da ne prijavi moju pobedu... Nego batalite se vi prazne price, ja sam za to da se napravi neki invite only turnir , gde ce nagrade biti 0 din, naravno svako bi dao neki simbolicni kesh tek da vlasnik kladionice ne bi bio u gubitku, i da uz gajbu piva, hasa ostanemo do kasnih sati i vostimo... Kapiram da debeli ne bi hteo da dodje, ali jebiga money whore to :):)

retired...

Link to comment
Share on other sites

tjorman je bio drugi :) i tu foru ti je i hico prodao bas na tom plato plus turu :)

e i da glupa poacovcino sta si ti govorio onoj jeleni za onu ribu olju majke ti si ti toliko glup?

btw mi ni nekazemo da znamo ista o fudbalu a ti kazes da znas a neznas sto je velika razlika ....

O tim ribama necemo da pricamo na ruru,to cemo u 4 oka.....ma vazi vladice,realno ti ni ne znash nista o mojoj proslosti cak ni dan danas od kada smo se upoznali,tako da o sportu necemo da pricamo.....e a sada sto cete ti,goga,jurica da me trpate preko foruma da kao ispadne fora da sam glup i da nemam pojma o sportu samo tako ono radi fore kao sada si me zajebao u picku materinu :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

@Vladica : igra sada je ReX.Zeus

E sada moram i spammer no.1 nesto da kaze :).Ja sam bio aktivan u RoCu,nisam isao na turove zbog tripa kao oprace me gosu igraci,a tek sada vidim koliko sam bio malouman.Inace pratio sam scenu preko RURa pre i kasnije junka(btw i to su bila vremena),znao sam za Eniaca,Tiamata,Error.Peru,Axija,Bladea koji su tada bili medju boljima.bio sam inace valjda u netplusu na turu i gledao partiju izmedju Greena i Pere i igraju UD miror i Pera ga zgazi a Green smara sa gradjenjem necropolisa po mapi i stavio 1 zigg u bazi i ovaj mu pobije sve zgrade sem zigga,i Green hteo da izgradi negde necropolis i otkaze zigg i izgubi partiju :),anyway i pocetak TFTa 1.12 verzija i prvi tur u forumu je isto bilo nesto vrh,bar meni jer mi je to bio 1 tur.Onda ono vreme junka i pracenja meceva reprezentacije kad su svih 100 aktivnih clanova nonstop odgovarali na topice bez spama,to je meni bilo extra.onda kad se samo setim imena iz roca ijuuu : Tillerman,Insomnia u najboljoj formi,Krazikat,crazyassassin,Miliz[gol],heman,kiko,HAZEEM!!!,INTOX,biatty,jyoung - to su bili likovi dosta sam njih zaboravio ali jbga,tada je recimo Grubby bio lik sa kojim se brise patos etc...

E sada i jedna anegdota :

Whisperuje mene na bnetu neki lik odavno jos i pita me si ti zerox,i ja kao jesam i smara me on da igramo 1v1,ja necu kao pravim se gosu :),i dodjemo do toga da je on blade (dobar ortak error.pere-kuma mog dobrog ortaka)i tako ide prica i kazem mu ja "pa sto ne rece da si blade jbt" a on kaze "pa cudno mi je da me se neko seca"-a on lik stvarno bio dobar 2,3 u zrenjaninu na turu nekom i tako...E sada dodjes na forum i vidis XXX idiota koji traze savete kako da dobiju sa gruntovima footmane ili tako neke nebuloze dodje ti da obrises igru i jednostavno odes.verovatno ljudima koji su bili na roc turovima vise nedostaje to druzenje i sam ROC vise nego meni samo ti replayevi ali bitno je da se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

zeroxe jer to onaj forum turnir koji sam ja pwnovao :))) btw rex.zeus nije taj progamer protoss zeus :) veruj mi a rex.jyoungu sam ja pojasnio neke stvari :P hehe btw blada sam video nedavno preselio se u ns i vidim neki lik igra sa jednom rukom ono zaokruzuje sve huntersice u salje u catacombi kad ono blade :) hehe

a ti freemene to sto ja neznam o tvojoj proslosti neznaci da drugi neznaju kad smo aci spomenuli da nisi dosao u igraonicu da si kuci gledas utakmicu on je jednostavno umro od smeha reko je da ti nemas 2 cuke sa sportom,takodje i yurica koji te zna verujem jako dugo kaze da nista neznas i highli to kaze koji zna sve a basket je trenirao 100 godina i tu sam ubedjen da nije omanuo :) a to za ribe cemo da raspravimo uzivo ......

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Uhvatila nostalgija greena , sta je da nisi mozda bio zaljubljen u axija :) ... eh kako je satirao vladoicu ... bruka :)

Eh kada se setim samo kako je tillerman tada harao i da ne govorim o insomniji u human vs human bez barake tech na sorserke blizard haras sa invisi... i na kraju grifini ovaj ima 3 futa ia ovaj 5 grifina i ostala bratija ...

ali davno je to bilo , idi spavaj ~~

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zeroxe jer to onaj forum turnir koji sam ja pwnovao :))) btw rex.zeus nije taj progamer protoss zeus :) veruj mi a rex.jyoungu sam ja pojasnio neke stvari :P hehe btw blada sam video nedavno preselio se u ns i vidim neki lik igra sa jednom rukom ono zaokruzuje sve huntersice u salje u catacombi kad ono blade :) hehe

a ti freemene to sto ja neznam o tvojoj proslosti neznaci da drugi neznaju kad smo aci spomenuli da nisi dosao u igraonicu da si kuci gledas utakmicu on je jednostavno umro od smeha reko je da ti nemas 2 cuke sa sportom,takodje i yurica koji te zna verujem jako dugo kaze da nista neznas i highli to kaze koji zna sve a basket je trenirao 100 godina i tu sam ubedjen da nije omanuo :) a to za ribe cemo da raspravimo uzivo ......

Aca takodje ne zna,to je sve bilo pre nego sto sam poceo da igram war3..... znaci tada nsiam znao ni tebe,ni acu ni gogu,samo Juricu koji realno zna,e sada sto se on zajebava tipa "nemash ti pojma" itd,a ti to shvatash kao ozbiljno onda stvarno....a uostalom nije ni bitno,pricacemo u 4 oka necemo preko foruma :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

axi me je jednom dobio i to je bolelo a posle toga mu je bilo objasnjeno ko i tillermanu :)

Ja se secam one snezne mape i mass ghouls dual aura kada ti je arhimag izginuo na kripu :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zeroxe jer to onaj forum turnir koji sam ja pwnovao :))) btw rex.zeus nije taj progamer protoss zeus :) veruj mi a rex.jyoungu sam ja pojasnio neke stvari :P hehe btw blada sam video nedavno preselio se u ns i vidim neki lik igra sa jednom rukom ono zaokruzuje sve huntersice u salje u catacombi kad ono blade :) hehe

a ti freemene to sto ja neznam o tvojoj proslosti neznaci da drugi neznaju kad smo aci spomenuli da nisi dosao u igraonicu da si kuci gledas utakmicu on je jednostavno umro od smeha reko je da ti nemas 2 cuke sa sportom,takodje i yurica koji te zna verujem jako dugo kaze da nista neznas i highli to kaze koji zna sve a basket je trenirao 100 godina i tu sam ubedjen da nije omanuo :) a to za ribe cemo da raspravimo uzivo ......

Vladica pwnuje ribe , recimo sinoc u lashonsu sam ga video sa 3 pa vi vidite...

Inache RoC mi se inache mnogo vishe svidjao...I tad sam ishao na turove po NS-u , ali nikad napolje...Scena nam je bila najbolja s vremena pocetka junk-a...

Link to comment
Share on other sites

OMG, ja hocu da budem kao Vladica kad porastem [:p].

Nego,

igraju UD miror i Pera ga zgazi a Green smara sa gradjenjem necropolisa po mapi i stavio 1 zigg u bazi i ovaj mu pobije sve zgrade sem zigga,i Green hteo da izgradi negde necropolis i otkaze zigg i izgubi partiju

To je bila partija Freeman vs ja pochetkom septembra 2003, dakle chim je izashao TFT, turnir u Novom Sadu.

Da, extra ideja to za invite only turnir, ali moglo bi da bude jednostavno okupljanje, i pozovemo i ove koji su prestali i igramo se.

Link to comment
Share on other sites

OMG, ja hocu da budem kao Vladica kad porastem [:p].

Nego,

To je bila partija Freeman vs ja pochetkom septembra 2003, dakle chim je izashao TFT, turnir u Novom Sadu.

Da, extra ideja to za invite only turnir, ali moglo bi da bude jednostavno okupljanje, i pozovemo i ove koji su prestali i igramo se.

E to je bio war3 ovo je kurac :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Dosao nazad ni sam ne znam zbog cega.

Moje misljenje o svemu tome sam rekao vise puta, necu da se ponavljam kao papagaj sa kilometarskim postovima poenta u svakom slucaju bilo je bolje i to je to.

Secam se kad sam upoznao hajlija u Industriji kad sam ga prebio u cs-u kao i green-a i blue-a na turniru u MK X klan haha. koje je sprdanje bilo...

nedostaje mi samo to zajebavanje iako nisam dolazio na te prve turove jer sam blejao u lokalnoj igraonici i peglao sa ortacima MASS AIR a niko ne zna da spusti jedinice i da kounteruje ili mass krip do lvl 6 potm i sabijanje.

Secam se tura u deusu kada su dosli kur.mur i ostali bugari,kada je kur prodao foru sa kulama na sredini LT-a i iskripuje sve sa fs-om. bilo je sprdanje jbga....

P.S. no comment za ovo sada...

Link to comment
Share on other sites

zeroxe jer to onaj forum turnir koji sam ja pwnovao :))) btw rex.zeus nije taj progamer protoss zeus :) veruj mi a rex.jyoungu sam ja pojasnio neke stvari :P hehe btw blada sam video nedavno preselio se u ns i vidim neki lik igra sa jednom rukom ono zaokruzuje sve huntersice u salje u catacombi kad ono blade :) hehe

a ti freemene to sto ja neznam o tvojoj proslosti neznaci da drugi neznaju kad smo aci spomenuli da nisi dosao u igraonicu da si kuci gledas utakmicu on je jednostavno umro od smeha reko je da ti nemas 2 cuke sa sportom,takodje i yurica koji te zna verujem jako dugo kaze da nista neznas i highli to kaze koji zna sve a basket je trenirao 100 godina i tu sam ubedjen da nije omanuo :) a to za ribe cemo da raspravimo uzivo ......

E sto vladica voli da laze, kao prvo ja sedim i vidim neko se dere kao nenormalan, ja pogledam kad ono vladica :), znaci ja sam njega video, kao drugo igrao sam ORC-a i jesam bindovao jedinice. Prestao sam da igram jer je sve odavno propalo/nisam imao net/nema tillermana i CrazyAssasina :(.

Sad mozda pocnem da igram AOE3, mada ko zna nasta ce da lici.

P.S. jedinice nisam bindovao pre jel nisam ni znao da je to moguce posto ja bukvalno nista nisam igrao pre wc3, a kad sam saznao jedva sam se navikao :p

i da jos nesto, tillerman je igrao ponovo wc3 nedavno na acc ForgetPoker a ja sam par puta bio na njegovom acc i obsovao neke nase partije (evil-live me provalio) odalo me sto sam spomenuo partiju koju sam "ja" (tillerman) igrao vs vladice kad je vladica dobijo sa 3 beasterlya (jebote kako se to pise :)) u ROC-u, bas bi se pravi tillerman secao tako necega :).

Edited by Nikae
Link to comment
Share on other sites

tek sam sad video ovaj topic pa bi samo hteo da kazem da hajli uopste nije dao dobar primer fudbalske utakmice jer je bas posle te utakmice prosle godine i eliminacije barselone u 1/4 finala lige sampiona od celzija u londonu, ronaldinha sam prvi put video kako se svadja i kako se zakacio sa nekim posle utakmice na putu do tunela :)

a sto se tice scene naravno da je bilo pre bolje sve ukupno kad se gleda, ali po meni vrlo bitna stvar koja mozda ne utice direktno na turnire ali nekako utice a to je interesovanje za ovu igru, koje je svakako opalo sto se moze videti kad odete u neku od igraonica ali naravno uvek ima ljudi koji igraju warcraft i koji ce ga igrati i mozda sam subjektivan ako ovo kazem ali najbolji ljudi igraju warcraft :) sorry fico ali nisi ni ti lud pa si presao u warcraft na vreme :P

Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome shto ih je mrtva DotA sve zarazila i pola njih koji su hteli da se okushaju u war-u su otishli da igraju Dotu. Jer Dotu mozhesh da nauchish dobro da igrash za 2-3 meseca dok war treba najmanje 6-7 meseci samo da nauchish basic stuff.

P.S. Ovo je meni vecina ljudi rekla kada sam ih pitao shto ne igraju war vec glupu Dotu.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...