Jump to content

Recommended Posts

pokusavao da me urazumi da igram dotu ozbiljno :), ali za dotu ne treba nikakav skill, znaci kada sam video lika koji je kao pro u doti a screen pomera strelicama :)), jednom rukom drzi misa, a drugom kulira :)

boxer u starcraftu pomera screen strelicama pa je baja tt

sry za padobranski post ali jebi ga,morao sam :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boxer u starcraftu pomera screen strelicama pa je baja tt

sry za padobranski post ali jebi ga,morao sam :)

aj neka je tako, mozda sam pogresio i to nemora da bude odraz skilla, igrao sam par puta i dotu, i stvarno nemam nista protiv nje samo realno gledam, mislim pricati kako je dota dinamicna je bullshit toliko da deluje kao iskompleksirano, dota je pure fun, a pure fun moze da bude bilo sta sto je nekome zanimljivo

i dalje mi nije jasno kako se lik snalazio sa strelicama tt, koju ruku uopste on non stop premesta na strelice tt

Link to comment
Share on other sites

aj neka je tako, mozda sam pogresio i to nemora da bude odraz skilla, igrao sam par puta i dotu, i stvarno nemam nista protiv nje samo realno gledam, mislim pricati kako je dota dinamicna je bullshit toliko da deluje kao iskompleksirano, dota je pure fun, a pure fun moze da bude bilo sta sto je nekome zanimljivo

i dalje mi nije jasno kako se lik snalazio sa strelicama tt, koju ruku uopste on non stop premesta na strelice tt

ma zezanje,nego sam se smorio pa postujem bezveze...dotu nisam igrao i neam pojma o cemu se tu radi.

boxer pomera screen strelicama da bi bolje mikrovao,sto ne verujem da je slucaj sa tim likom kog si ti gledao :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ma zezanje,nego sam se smorio pa postujem bezveze...dotu nisam igrao i neam pojma o cemu se tu radi.

boxer pomera screen strelicama da bi bolje mikrovao,sto ne verujem da je slucaj sa tim likom kog si ti gledao :)

veruj mi nisam ga gledao :) samo sam cuo ;/ (ali je provereno istina!)

nego mi cudno da pomera screen non stop, zar ne binduje jedinice tt

Link to comment
Share on other sites

veruj mi nisam ga gledao :) samo sam cuo ;/ (ali je provereno istina!)

nego mi cudno da pomera screen non stop, zar ne binduje jedinice tt

malo spamujemo al ok :)

ovaj to radi samo dok je fajt,i to kad mu bas treba.veruj mi,aktivan je tom levom rukom veoma :)

over and out

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

O boze, znaci serete ko nenormalni, dota partija moze da se zavrshi za 20 min minimum, npr chen, pokupi 4 kripa, 1 kentaura , 1 ursu, 2 hellkastera, to ti je unholy + endurance aura + command aura 2 jedinice sa 3 sec stunom 2 sa shockwawe-om, i sve 4 imaju chaos dmg, znaci banesh sa vejvom kripova u 15 -om minutu i srushish sve kule i baraku u jednom line-u, u 20-om si se zalecio i uveliko rushish 2 kule na tronu i nakon toga frozen. To sto voodoman igra public partije to je druga prica, a da za dotu netreba skill to samo potvrdjuje da nemate pojma, posto pola ljudi koji igraju wc3 jedva mogu da ubiju nekoga u doti koji ima skor 0-2 solo, zato sto je igrica jednostavno drugacija i zahteva nekakvu posvetjenost, ako ste tolko sigurni da opusteno sabijate dotu, onda sto ne osvajate turnire kao sto to mali mare i tesla rade, serete u prazno, a nemate pojma. Sto se tice dote na WCG-u, vetj je prihvatjena, i sledece godine ce dota biti na WCG turniru kao oficialna igra. Jeste da u doti postoje heroji tipa right click i udri, ali to postoji i u wc3-u, samo kad vidim ud-a koji fokusira sa timom findova jedinicu koja ti bezi i stize je samo zbog aure , skill? , ne. Elf radi isto sa archerima i drijadama, skill? ne! Ork sa vajvernima i rejderima, skill? ne! Human sa mass airom, skill? kurac skill.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kako uopste mod moze da bude bolji od same igre?

hmm ako ja pricam budalastine sta ti radis, da nisi mozda cuo za Counter-strike ???? Da verovao ili ne to je mod half-life-a

da a to da ti ne treba koncentracija za dotu pa probaj da imas 1-2 sekunde da odradis 100 stvari da bi preziveo, ili da se trudis da ubijes svakog svog i portivnickog kripa ( da protivnik ne bi dobio kes ili da bi ti dobio pare) , yuri veruj mi za to ti trreba koncentracija

@ freeman: 1.) ne hejtuj dotu ona ti nista nije skrivila : ) , a ovaj forum je public mozda bi trebali da NE PROZIVATE dotu da bi smo se sklonili sa foruma?

a i kao sto sam rekao dota je nesto novo , wc3=old news , svi smo been there done that -.-

i 2.) nauci pravopis

ali i interesanta stvar u doti je i ta sto ona malo vise istice taj efekat srece nego sto je on istaknut u samom wc3-u

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

hmm ako ja pricam budalastine sta ti radis, da nisi mozda cuo za Counter-strike ???? Da verovao ili ne to je mod half-life-a

da a to da ti ne treba koncentracija za dotu pa probaj da imas 1-2 sekunde da odradis 100 stvari da bi preziveo, ili da se trudis da ubijes svakog svog i portivnickog kripa ( da protivnik ne bi dobio kes ili da bi ti dobio pare) , yuri veruj mi za to ti trreba koncentracija

@ freeman: 1.) ne hejtuj dotu ona ti nista nije skrivila : ) , a ovaj forum je public mozda bi trebali da NE PROZIVATE dotu da bi smo se sklonili sa foruma?

a i kao sto sam rekao dota je nesto novo , wc3=old news , svi smo been there done that -.-

i 2.) nauci pravopis

ali i interesanta stvar u doti je i ta sto ona malo vise istice taj efekat srece nego sto je on istaknut u samom wc3-u

nisam mislio da pricas budalastine ili da za dotu ne treba ni malo koncentracije samo mislim da za war3 treba vise,jednostavno mislim da je kompleksnija igra, ali stoji da je wc3 star i da je smorio i da je dota nova i da privlaci masu to je normalno,kako je krenulo mozda se i dota razvije u neke pro varijante : ))

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

Brate dota uopste nije nova,ima je jos od RoC-a nego su ranije svi na to gledali kao jos jedan u nizu glupih modova za wc3...

I aj nemojte vise dota vs wc3 kada ce svako braniti ono sta igra,i jedno i drugo treba igrati dosta dugo da bi se shvatilo kako sve funkcionise.Tako da nema tu pravila,ako sabijam ladder bicu dobar u doti i slicno.Jednostavno je,ako oces nesto da igras ''ozbiljnije'' tj kao vise pro,treba tome posvetiti vise vremena.Jer jelte,mozes ti da igras wc3 kao npr age of empires ii i gubis se sa katapultima misleci da mozes da pobijes pesadiju(footmene,gruntove etc..)Isto tako i u doti,ne moras da znas kombinacije itema,kako funkcionisu sve magije i ostalo,nego ides opsuteno i mislis da je Zeus MK i sabijanje...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Brate dota uopste nije nova,ima je jos od RoC-a nego su ranije svi na to gledali kao jos jedan u nizu glupih modova za wc3...

pa pazi ja se secam dote jos iz RoC-a tada si isto birao heroja i levelovao je do 10-og lvla i onda dobijes novog jaceg heroja i tako 3 puta ...poenta je da se za razliku od wc3-a dota menjala kroz vreme i tako privlacila sve vise i vise ljudi ...

Zakljucak: Treba nam nova expanzija wc3-a ili wc4 : )

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

@Voodoo_man

TO da ti za partiju dote na netu treba 3-4 sata nije tacno ... Mozda na public ako igras, ali ima kanala ( Dce, Tda) gde ima likova koji lepo igraju dotu i ne skrnave izlazenjem i ostalim sranjima ...

@Longley

E al kad ovako neko uzme da mi prica price o wc3-u... Strasno, uzeo pre 2 dana da igra warcraft i tu mi pametuje. A ovo Glaive Throweri vs kule je isto budalastina, seticete se samo replay Green vs neki elf(partija na netu , ne lanovi) ne mogu da se tacno setim koji(setice se green).Partija na LT-u. green pozicija na 3 , elf na 9 . Green 1000000 kula na expu i u bazi. Lik je to pokusao da mu srusi sa jedno 10-ak throwera(imao je high lvl DH-a i wardena) , sto je donekle uspeo al mu je green za to vreme lepo sve porusio sa helikopterima i tankovima.

Boze budale , aj molim te samo mi reci jel znash ti mene uopste i kako znash kad sam poceo da igram wc3??

Ne znash zato tishina , igram od RoC-a , chak i pre dok je bila ona beta pichili smo u jednoj igraonici u NS-u , al nebitno je to , bitno je to da ti neprestano serendash a ne znash nista o chemu pricas zato molim te cuti , ti samo dajesh neke pretpostavke , zato pali na dota forum molim te i ne kenjaj vishe , ja sam lepo pokusao da ti objasnim a to sto si ti glup je druga stvar...

Link to comment
Share on other sites

hmm ako ja pricam budalastine sta ti radis, da nisi mozda cuo za Counter-strike ???? Da verovao ili ne to je mod half-life-a

da a to da ti ne treba koncentracija za dotu pa probaj da imas 1-2 sekunde da odradis 100 stvari da bi preziveo, ili da se trudis da ubijes svakog svog i portivnickog kripa ( da protivnik ne bi dobio kes ili da bi ti dobio pare) , yuri veruj mi za to ti trreba koncentracija

@ freeman: 1.) ne hejtuj dotu ona ti nista nije skrivila : ) , a ovaj forum je public mozda bi trebali da NE PROZIVATE dotu da bi smo se sklonili sa foruma?

a i kao sto sam rekao dota je nesto novo , wc3=old news , svi smo been there done that -.-

i 2.) nauci pravopis

ali i interesanta stvar u doti je i ta sto ona malo vise istice taj efekat srece nego sto je on istaknut u samom wc3-u

Da ali HL je bolji od CS-a...

Link to comment
Share on other sites

btw tesla ako za dotu treba skilla ajde mi nabroj 3 ekipa ili playera koji se u svetu mnogo izdvajaju od drugih?

Brate za svaki igru ti treba skill,i za Worms-e ti treba skill.Skill ti nije talenat pa kao sad mogu da sabijam dotu jer imam skilla u 1x1.Nisi kompetentan da pricas o skillu u doti jer cenim da nisi odigrao vise od deset partija u zivotu...Ajde sad idi na WoW forum,pa im reci da tu ne treba nikakav skill,i naravno,vec znas odgovore...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

,Oct 10 2005, 22:37]btw tesla ako za dotu treba skilla ajde mi nabroj 3 ekipa ili playera koji se u svetu mnogo izdvajaju od drugih?

hmm.. Lepo je covek rekao.. Dota je tek pocela od skoro da se igra masovno, jos uvek se nisu osnovale lige koje su invite only. Ali po meni to su sa easta: TDA (naravno) , l3cr i jos par sitnih ekipica koji imaju dobre pojedince... sa evrope: DCE (naravno) ima par mnogo dobrih igraca, poto , TauD (samo neki pojedinci) , mi (klan deus, takodje neki pojedinci tipa: deus.shadow,deus.human itd.. ostale domace igrace necu da pominjem) i neznamnijako.. Ne pratim puno clan base, mada bi trebao da se uskoro prijavim za neku ligu ... Pazi ima jos jako puno MNOGO dobrih pojedinaca bez klana...

A inace da vam kazem nije pravilo da svaki dobar solo igrac moze da bude dobar dota igrac... primer? kolko ocete... kolko sam ja video po netu nisam video puno nasih domacih "dobrih" solo igraca da sabijaju dotu.

Edit: my 2 cents:

Slazem se sa greenom u vezi toga da je sad sve do para... Vecina solo igraca ne igraju zbog "prijateljstva" "zabave" itd.. Vec zbog sponzorstva... Jebiga svakoj igri dodje kraj pre ili kasnije.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

,Oct 10 2005, 22:37]btw tesla ako za dotu treba skilla ajde mi nabroj 3 ekipa ili playera koji se u svetu mnogo izdvajaju od drugih?

da ti nabrajam za evropu ? evo na evropi ljudi za koje imam respect Z3r0_ , Jazz-matazz, bumbumbum, Moroten, Ciyan i gomila drugih , klanovi koje postujem POTO , OSZ , TDA , DCE ....

Imas ceo dota comunity na netu o kome ti ocigledno ne znas nista -.- , da ne pominjem koliko nasih ljudi igra dotu , mnogo vise nego wc3 sad.

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

btw tesla ako za dotu treba skilla ajde mi nabroj 3 ekipa ili playera koji se u svetu mnogo izdvajaju od drugih?

pa DeuS.Tesla no.1 in world

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

,Oct 10 2005, 22:36]Counter strike je MOD, a dota je MAPA

Dota je scenario... Nesto slicno modovima... U svakom slucaju.

edit:

nisam video nijedan "MOD" za warcraft... nesto najblize modu u warcraftu su scenarija tako da same shit.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

da ne pominjem koliko nasih ljudi igra dotu , mnogo vise nego wc3 sad.

da a to je zalosno,to su ljudi koji nikad nisu odigrali ni jednu derugu igricu i prvi put seli za dotu,

banem u igraonicu ono calac uci dete da igra dotu mislim zalosno

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

da ti nabrajam za evropu ? evo na evropi ljudi za koje imam respect Z3r0_ , Jazz-matazz, bumbumbum, Moroten, Ciyan i gomila drugih , klanovi koje postujem POTO , OSZ , TDA , DCE ....

Ma jazz je bulja [:D]

Inace,cini mi se da je ranije bilo dosta vise 'skilled' igraca kao skullz,naz,immersion,bukkake,soycd,ezekiel,angelus,ivyst itd...(Sve iz starog dobrog DCE-a)Da ne gusim sad ovaj topic o tome,cisto moje subjektivno misljenje. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

da a to je zalosno,to su ljudi koji nikad nisu odigrali ni jednu derugu igricu i prvi put seli za dotu,

banem u igraonicu ono calac uci dete da igra dotu mislim zalosno

Pa cek oces da kazes da se nije tako pocinjalo za warcraft..? Mislis da su svi krenuli Counter Strike od Half Lifea? Mislis da su svi krenuli Generale od 'keca" ili od zero houra? jebote koji vam je kurac sa tim zalosno je sto nisu upalili war pre dote...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

^^pa jeste zato sto posle ti dotasi kenjaju nesto u vezi war3-a a neznaju ni altar da naprave

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ma jazz je bulja [:D]

Inace,cini mi se da je ranije bilo dosta vise 'skilled' igraca kao skullz,naz,immersion,bukkake,soycd,ezekiel,angelus,ivyst itd...(Sve iz starog dobrog DCE-a)Da ne gusim sad ovaj topic o tome,cisto moje subjektivno misljenje. :)

za imersona jos cu i da prezivim brate ali soycd je naj ali najnajgori noob koji je kukao da udje u DRP pre nekih 4-5 meseci i koga su ubacili cisto iz sazaljenja jer je decko toliko jebeno kukao a svi smo ga drali ... sto se jazza tice on je jedan od likova koje najvise cenim na dota sceni ... bio je inactive par meseci i sad se vratio bolji je nego ikad ....

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...