Jump to content

serveri sa nasim igracima,koji su?


Jackal90

Recommended Posts

Vec sam igrao wow,na Skullcrusheru imam nekoliko likova ispod lvl 20 u alijansi,na Kor'gall-u Orc Warrior lvl 21,2,3 ili 4 ne mogu da se setim,nick- Darkbeast,i imam Undead Rogue lvl 28, nick Hellhound.To sam sve uspeo za 20-ak dana igranja,s obzirom da sam pocetnik-uvek sam igrao sam,"bio",sad znam mnogo vishe.Nego,ovi su mi serveri dosadili jer nisam mogao da nadjem nikog iz SCG,jer nisam znao gde da trazim,pa me zanima gde "NAS" ima dosta,na kojim serverima?Preporucite mi neke servere,dobre gildove.Kakav je taj Haumuraush ili tako nesto:)-verovatno cu uzeti orc shamana-prvo cu malo da skupljam pare pa onda da uzmem inginering-cisto da mi ne bude dosadno...

Link to comment
Share on other sites

ali kazu da se na haumarushu ceka po 2 sata,ima i neki dunemaul na njemu ima guild dragonkin ili tako nesto u alijansi-dobrobi bilo kad bi sve vecina nas nasli na nekom serveru

To shto si cuio za Haumarush je bilo tacno samo prvih 20-25 dana od otvaranja servera. Sada nemash queue nikada!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Da neverovatno , zadnjih 20 dana nemam nikad cekanje ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ee pa super,onda definitivno pocinjem na haumu

NajGori upravu si oko logovanja-svako jutro se budim oko 6-7,tada upalim komp,ulogujem se na server i igram,kada imam neku obavezu,a posto ugram so roguem ukljucim stealth,ostavim ga tako kad zavrsim to sto imam vratim se u igru i tako citav dan sve do pola 3-3 ujutru,onda idem na spavanjac-to vazi samo za vreme raspusta-vidimo se u decembru

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno zasto kada se spomene dunemaul ljudi spominju alijansu, strasno

gild prvaci u tepanje, primaju samo srbe i imaju 120 ljudi +20 koji su izasli i napravili guild za +51lvl +srbi iz bivsih otpisanih, oko 40, + bar jedno 20 koji nikad nisu bili u ni jednom srpskom gildu +centaurius of serbia (neznam da li jos postoje) + likovi koji su nastavili otpisane, i onda neki pametnjakovic kaze na dunemaulu alijansa, a da ne pricamo o tome koliko pre te alijanse je horda pocela na dunemaulu

@srbija

of topic, aj opet da se nadjemo u AB-u, onda u silitusu nisam hteo da te na padam, ni tebe ni tvog peta lajavu, ali sa zadovoljstvom mi je bilo u AB-u

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

ovako,

ima dosta servera gde igramo mi srbi, bash kao i ostatak balkana (ima i alliance guilda sa tim imenom na sylvanas), ali sve zavisi shta tebe insteresuje, da li ti ciljash eng-game instance (mc, bwl, ony) ili samo zezanje, ako hoces zazanje, onda ubodi neki od ovih servera/guilda koji su ti prethodni ljudi preporuchili, a ako bi hteo neshto vishe onda sa ovim sistemom, samo sa srbima svuda*, neces daleko ili odnosno nigde dogurati. Dunemal je dosta kvalitetan server, shto se tiche horde strane i ima dosta ozbiljnih guilda koje imaju lvl 60 req ali to ne mora da bude problem poshto i sam kazes da visish po ceo dan bash kao i ja :)

a ako te interesuje alijansa, ili mozda alt u njoj kreni lika na serveru magtheridon, svi na njemu su 60, a ono shto nije su altovi istih tako da je 90% popujacije servera odlichni igrachi, i lvlovanje nije problem, a i nema gankera u low-lvl zonama i AH je prilichno jeftin ^^

enivejz ne morash u guildi da budesh samo brdo srba, ako ti neki ortak zatreba tu je uvek friends lista :)

*Pod ovim ne podrazumevam syndrome, jer niste samo srbi, al' koliko sam video samo manda bolesnik vam je 60 i josh mozda 4-5 likova, a server postoji vec neko vreme tako da mi to kako je tako malo high-lvla ne ide bash u glavu....noobovi ste ^^ shala :)

Link to comment
Share on other sites

*Pod ovim ne podrazumevam syndrome, jer niste samo srbi, al' koliko sam video samo manda bolesnik vam je 60 i josh mozda 4-5 likova, a server postoji vec neko vreme tako da mi to kako je tako malo high-lvla ne ide bash u glavu....noobovi ste ^^ shala :)

Bez Mande koji je izbrisao lika ATM imamo 10 lvl 60 igracha, 2 lvl 59 i josh jedno desetak preko lvl 55+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...