Jump to content

Kad je zaista vreme da prestanete sa WOW om


nesco

Recommended Posts

Meni se ponekad desava da sanjam kako rolam za iteme u nekoj instanci koja uopste nepostoji!

nisi jedini

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi dal ste normalni..Rolate u instanci koja ne postoji...Evo ukratko mog sna : Ulazimo u darnasus , olupavamo guard-ove , shetam se sa ortakinjama po trgu (trg na sred darnasusa , neshto nalik knez mihajlovoj) , gadjam ih paradajzom , vozim bicikl , prelazim ulicu kod vatrogasnog doma , ulazim u hodnik , jure me baloni sa kojima imam hostile reputaciju , ubacujem ih u wc sholju , vidim boss-a , pitam ortaka da ga ubijemo i on izjavljuje : mojne , otkinuce nas , ajmo po ostale iz guild-a...

Nisam slagao ni jednu rech ,svega mi ! I sad sam zapanjen shta sve moj mozak ume da smisli 'bem mu lebac , a kad je kontrolni iz matematike ne mogu da se setim ni jedne formule ... [:D][:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Jebote ja se ne zajebavam, ovo mi se desilo neki dan:

Idemo za BG ortaci i ja (mene izvukli iz stana posle 2 meseca ;)) i sada prelazimo ulicu, ja ne gledam da li je crveno ono totalno zaboravio da postoje semafori.. i sada kola idu ka meni punom brzinom ja kuliram, na kraju za malo da me udare ja nishta. Dolaze ortaci kao "'si normalan bre" etc a ja onako ladno "ma rezurektovao bih se" - e sada, ovo bi bilo sve okej da sam se ja zajebavao ali problem je u tome shto sam ja za trenutak TO STVARNO MISLIO!

Znachi koj prs sa mozgom!

A da ne pricham o tome da imam samo WoW snove, tipa ubija me paladin 10 puta za redom i onako sav sjeban se budim u delirijumu! =))

Link to comment
Share on other sites

slicnu situaciju sam ja imao kad sam igrao gta, izashao napolje i stao na sred puta, kao ko ce sad da se sheta, uzmem neku mashinu i provozam se :D. Trgno se tek kad je vozac kamiona nalegao na sirenu :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...