Jump to content

nead help elf vs orc


Recommended Posts

JEBALI VAS U DUPE "STA DA RADIM" TOPICI, SMORILI STE FORUM , AKO TI SE SVIDJA IGRICA, UZMI PA MOZGAJ JE SAM, PRE JE JOSH I BILO NESTO ZANIMLJIVO DA SE PROCITA NA FORUMU, (caps off), sada vishe nema, smorili ste do zla boga "a kako ovo, a kako ono", sta ti mislish , da sam ja, da bi naucio da igram, pravio retardirane topike po forumima i smarao ljude sa pitanjima od pre hrista, NE!! , nisam, ako ti se svidja igra, zar nije lepse kad sam nesto odkrijesh, nego kad ti neko stavi na tacnu, lenjost ubija mozak , sto se vidi po tvom topiku, inace nemoj da se uvredish, posto ja imam napade agresivnosti, s vremena na vreme. [}:)][}:)][}:)]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

oDkrijesh?? Skola, skola..... :)

Brate, pogledaj replayeve moona, hota i ostalih gosua, i vidi sta rade protiv orca. Ja sam, na zalost, human pa stoga ne mogu da ti kazem sta je dobro, ali pogledaj replayeve (na wcreplaysu npr imas svaki dan bar 5 elf replayeva ), pa skidaj stratove odatle. Reps, reps, reps.....reps.

Link to comment
Share on other sites

spo(ghost) Posted Today, 02:47

  JEBALI VAS U DUPE "STA DA RADIM" TOPICI, SMORILI STE FORUM , AKO TI SE SVIDJA IGRICA, UZMI PA MOZGAJ JE SAM, PRE JE JOSH I BILO NESTO ZANIMLJIVO DA SE PROCITA NA FORUMU, (caps off), sada vishe nema, smorili ste do zla boga "a kako ovo, a kako ono", sta ti mislish , da sam ja, da bi naucio da igram, pravio retardirane topike po forumima i smarao ljude sa pitanjima od pre hrista, NE!! , nisam, ako ti se svidja igra, zar nije lepse kad sam nesto odkrijesh, nego kad ti neko stavi na tacnu, lenjost ubija mozak , sto se vidi po tvom topiku, inace nemoj da se uvredish, posto ja imam napade agresivnosti, s vremena na vreme.   

HE HE HE HE HE!!!!

, (caps off),
OHOHO Pa ovaj dechko je duhovit !!!!

Daj bre choveche nemoj se ispaljivati!!!! Kao prvo ovaj FORUM je i napravljen za pitanja i diskusije o wcIII TFT ...!!!!

A kao drugo nemoj ni sluchajno da mislis a chak ni da pomislis da znas da igras! Pogledaj neki svoj replay pa reci onda!!!! klasichan (RTD)!!! Nemoj se previse zanositi !!!!

A nemoj ni previse da se seljachis!!!!!

JEBALI VAS U DUPE
[xx(][xx(][xx(]

O boze, zar "spo(ghost)" uopste ima mozak [?][?] !!!! [?][?]

i jos nesto!!! ako imas pametan odgovor lepo napisi kao svi normalni!!! zerox , DzontraVolta, a nemoj odmah da zagusujes ljudima topice i da se pravis pametan !!!! a ako nemas odgovor a opet moras nesto da napises, da bi svi pomislili da si "baja", lepo "n o c o m e n t "!!!!! Inache najbolje zaobidji ovakve topice !!!

--Think about this !--

Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu sam poduze vreme, i primetio sam da u poslednjih par meseci je krenula da se registruje gomila random idiota , degena i kretena , kao sto si ti. Nakon sto ste dosli na ovaj forum, i krenuli da smarate sve do jednog, sa vashim retardiranim izjavama, Sharky je pobegao sa foruma, zerox i goga imaju strpljenja i krenuli su da odgovaraju na krajnje retardirana pitanja tipa "kako da dobijem orka?", koga boli paja , idi gledaj replayeve, pricaj sa ljudima na bnetu, ali nemojte smarati jebeni forum, posto dnevno izadje barem jedan "a kako?" topik. Sto se tebe tice, koji si ti kurac da odredjujesh ko igra dobro a ko ne? Kao, dobio si ikonicu i onda ae na forum da solim pamet.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Inache najbolje zaobidji ovakve topice !!!

Najbolje ti zaobidji ovakve forume, pun mi vas je kurac, likovi koji zabadaju DESET jebenih uzvicnika na kraju, drndaju navodnike i tako te fore, idi igraj dotu na publiku, pa tamo drndaj kapsove i uzvicnike i upitnike kolko oces.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

JEBALI VAS U DUPE "STA DA RADIM" TOPICI, SMORILI STE FORUM , AKO TI SE SVIDJA IGRICA, UZMI PA MOZGAJ JE SAM, PRE JE JOSH I BILO NESTO ZANIMLJIVO DA SE PROCITA NA FORUMU, (caps off), sada vishe nema, smorili ste do zla boga "a kako ovo, a kako ono", sta ti mislish , da sam ja, da bi naucio da igram, pravio retardirane topike po forumima i smarao ljude sa pitanjima od pre hrista, NE!! , nisam, ako ti se svidja igra, zar nije lepse kad sam nesto odkrijesh, nego kad ti neko stavi na tacnu, lenjost ubija mozak , sto se vidi po tvom topiku, inace nemoj da se uvredish, posto ja imam napade agresivnosti, s vremena na vreme. [}:)]  [}:)]  [}:)]

ti izgleda si ustao na levu nogu ako te nesto ne zanima onda lepo ZAOBICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gledao sam ja replaye ali ni na jednom nisam video da orc ide na BM grunts +ballistas + towers [ mozda sam gledao pogresne ]

ali mogu ja to sam da prevazicem ali jednostavno volim da cujem sta drugi misle

a zanima me ko to tebi daje pravo da jases ljude kao ovo ono video sam te i na drugim topic-ima to ako neko pita kako da se conn na internet nije sramota

i ti ako nisi voljan ili si jednostavno zao onda ZAOBICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je ghost rekao i ja cu,bole nas bash kara za ovakve vishe topicke,uzmi jebeno igra vezbaj trudi se pa cesh nauciti da igrash,a na ovakve glupave topice niko ti nece odgovoriti,cak i ako odgovori to ce biti pogledaj rep tog i tog igraca,na sta cesh ti odgovoriti pa brate gledao sam rep bl abla bla,pa brate ako ni to ne ide onda ne znam sta da radim,sto nas jebeno smarash sa ovakvim glupostima?e jebo mamu.... daj highl1 stavljaj ovo pod kljuc .... i birishi sve vreste PVPGN topica i ovakih gluposti ...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Kao sto je ghost rekao i ja cu,bole nas bash kara za ovakve vishe topicke,uzmi jebeno igra vezbaj trudi se pa cesh nauciti da igrash,a na ovakve glupave topice niko ti nece odgovoriti,cak i ako odgovori to ce biti pogledaj rep tog i tog igraca,na sta cesh ti odgovoriti pa brate gledao sam rep bl abla bla,pa brate ako ni to ne ide onda ne znam sta da radim,sto nas jebeno smarash sa ovakvim glupostima?e jebo mamu.... daj highl1 stavljaj ovo pod kljuc .... i birishi sve vreste PVPGN topica i ovakih gluposti ...

KAO STO REKOH KOGA NE ZANIMA NEK OBICE !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da bi mogao da udjes u bilo kakvu diskusiju a posle toga u neumesno raspravljanje sa ostalim clanovima wc3 dela foruma,NAUCHI NAZIVE JEBANIH JEDINICA!!!11

Jer ja koliko znam baliste nema kod orcova...I da jos nesto,poslusaj savet koji ti je dala vecina:Ne smaraj i zaobiDJi nas.

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Da bi mogao da udjes u bilo kakvu diskusiju a posle toga u neumesno raspravljanje sa ostalim clanovima wc3 dela foruma,NAUCHI NAZIVE JEBANIH JEDINICA!!!11

Jer ja koliko znam baliste nema kod orcova...I da jos nesto,poslusaj savet koji ti je dala vecina:Ne smaraj i zaobiDJi nas.

Zar ti mislis da ja neznam gde je zarkovo ja vidim da

ovde ne vredi biti fin Tako da cu morati da pocnem da cupam usi !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ghoste, mnogo si bre nepristojan. Decko je fin i ljubazan i pokusava neshto novo da nauci na kulturan nacin, ljudski preko nas ostalih frikova za War3. Pa daj nemoj tako :) P.S. Trenutno mi je prazna gajba pa ako ima neki lik da je zainteresovan ..... Samo poziv i SMS . Pederi stop . ( Ghoste mozes i ti ako operesh kosu )

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

foxs Posted Yesterday, 17:40

  QUOTE(Chobo_Freeman @ Oct 5 2005, 19:11)

Kao sto je ghost rekao i ja cu,bole nas bash kara za ovakve vishe topicke,uzmi jebeno igra vezbaj trudi se pa cesh nauciti da igrash,a na ovakve glupave topice niko ti nece odgovoriti,cak i ako odgovori to ce biti pogledaj rep tog i tog igraca,na sta cesh ti odgovoriti pa brate gledao sam rep bl abla bla,pa brate ako ni to ne ide onda ne znam sta da radim,sto nas jebeno smarash sa ovakvim glupostima?e jebo mamu.... daj highl1 stavljaj ovo pod kljuc .... i birishi sve vreste PVPGN topica i ovakih gluposti ...

KAO STO REKOH KOGA NE ZANIMA NEK OBICE !!!!!!!!!!!!!!

SLAZEM SE !!!!

Ghoste ochigledno je !!!! pa svi znaju--da ne znas da igras!!!!

Link to comment
Share on other sites

spo(ghost) Posted Yesterday, 13:19

  QUOTE(YuRi- @ Oct 5 2005, 15:14)

ghoste nemoj da si glup :) pa lik se samo salio, zar bi neko pitao kako da ubije orka sa elfom ffs ><

jebeni spameri, ovo nije ni zezanje, nego jebeni spam, ima jebenih 8 postova na jebenom forumu, JEBOTE!

OVDE SI TI JEDINI SPAMER!!!!!!

I poslednji put; nemoj vise smarati tvojim suvisnim komentarima i jednostavno zaobidji topice chiji ti se nazivi ne dopadaju ili mislis da su dosadni za tebe i jednostavno odjebi!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

cekaj Foxs ako si ti toliko retardiran da ne mozes da pogledas replay i vidis mix jedinica koji treba da se naprave onda nemoj ni da igras wc3,igraj dotu ili idi bavi se ping-pongom.za wc3 ti treba mozak a ne moze neko da razmislja umesto tebe.nije ti palo napamet da pogledas ovako :

Archer 245 hp - takes extra damage from NORMAL attack-normal attack imaju Gruntovi

Dryad - unarmored unit - takes extra damage from siege and piercing attacks-siege imaju demolisheri(catapulti) a piecring kodo i wyverni

Talon - unarmored unit-njega i ne treba da focusiras jer on sluzi samo da skine 5 armora jedinicama - isto vazi kao i za dryadu

sta ti ovo govori?mozes da ubijes elfa na vise nacina :

1.)Grunt+raider+1 kodo+par catasa.Focus sa gruntovima na archere + chain wave,ensnare dryade prvo posle talone,focus na njih sa catasima.

2.)baracks posle upgradea baze,ides 2 beastiryja i mass wyverna,smaras mu wispove da nema drva za lore i wind(tako UD dobija elfa)i posle focus na dryad i talon sa wyvernima.

3.)grunt+raider+spirit walkeri=ako ide na 2 winda i mass cyclonea,onda je logicno da posto u 1.20 v walkerima talonci ne mogu nista sa cycloneom onda ide na ovaj strat plus link plus dispell faeriea.

Sto se heroja tice ako ces da smaras wispove i archere na pocetku idi BM-a,posle dodaj TC,ako ne onda FS + TC,a ako ide huntress idi SH...

Ima tu jos dosta da se kaze ali ne mozes da sabijes 1 matchup u par pasusa,ovo ti je osnovno,gledaj svoje repove i uproredi sa nekim repom od dobrog igraca...ako ti ovo nije pomoglo obrisi igricu i explorer/firefox/operu/netscapre i ne dolazi ovde vise...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...