Jump to content

Wallpaper takmicenje


Recommended Posts

Posto ste trazili takmicenje u pravljenju wallpapera, isto smo i organizovali. Propozicije i detalje mozhete pronaci u "grafika" delu foruma, odnosno na linku

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=32764

Srbo, ne zaboravi na onih pet wallpapera koje si obecao da ces napraviti, cisto da ne bude da nemamo nijedan :)

Ako imate stogod da pitate, izvolite!

Link to comment
Share on other sites

Jer dovoljno da posaljemo samo sliku,ili moramo PSD i ostale fajlove ?

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

by lucky

5. Nagrade su kao i uvek za takmicenja ovog tipa jos uvek nepoznate, ali ako nam posaljete dosta radova budite uvereni da cemo vam odgovoriti sa velikim nagradnim fondom. Svakako ocekujte misheve, tastature, CDove, originalne igre i mnogo toga drugog. Ipak, ono sto je od toga vaznije jeste da cemo prva tri mesta nagraditi titulom Oficijelnog RUR wallpapera za 2005. godinu i kao takvog ga okaciti na naslovnu stranicu sajta te nuditi uz sve nase publikacije i forsirati kao plakat za sva nasa buduca desavanja tokom godine. Naravno, ja znam da sve to vama nije toliko vazno i da zelite da ucestvujete samo kako biste doprineli razvoju komune :)

Link to comment
Share on other sites

1. Samo sliku posaljite, JPG, u 1024x768 ili vecoj, kao sto vec rekoh, ne trebaju PSD i ostali fajlovi. Verovacemo da niste marnuli neciji drugi wallpaper i samo stavili RUR logo. Ako provalimo da ste varali, sledi vam zestoka kazna vesanjem na trgu! :)

2. Ovaj sto je pitao oko nagrada, sve pishe na onom drugom linku, da, bice nagrada!

Link to comment
Share on other sites

1. Samo sliku posaljite, JPG, u 1024x768 ili vecoj, kao sto vec rekoh, ne trebaju PSD i ostali fajlovi. Verovacemo da niste marnuli neciji drugi wallpaper i samo stavili RUR logo. Ako provalimo da ste varali, sledi vam zestoka kazna vesanjem na trgu! :)

2. Ovaj sto je pitao oko nagrada, sve pishe na onom drugom linku, da, bice nagrada!

xaxaxaxaxa vesanje na trgu :))

16468.gif
Link to comment
Share on other sites

brate ala ja imam masti,uostalom videcete :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ajde ajde, na vas graficare najvise i racunam! :)

Ne mogu da postignem da odradim regularne sxljake [V] (pocxinju klijenti da me jure i proganjaju, a to najvisxe na svetu mrzim [:(!] ).... na zxalost ne znam dali cu stici da opravim nesxto, ali veoma je primamljiva tema jer je maximalno kreativna [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

OK, koliko se wallpapera od mene ochekuje? Samo 5?

Ako nekome treba pomoc (fontovi, neka retka slika ili bilo shta) samo neka shiba na PM.

Ko je rekao 5? 15 je trebalo da pishe, neko je izostavio keca ispred ;) Za pomoc inache hvala u ime svih onih koji ce nesto lepo napraviti :))

Ne mogu da postignem da odradim regularne sxljake  (pocxinju klijenti da me jure i proganjaju, a to najvisxe na svetu mrzim  ).... na zxalost ne znam dali cu stici da opravim nesxto, ali veoma je primamljiva tema jer je maximalno kreativna 

Ma pusti klijente, zar nije bolje kad napravis nesto, a ne bude ti platjeno? :>

Laki, ima li mogucnost dobijanja nekih skica onog rabotnika? Chisto da ne bude: Ej taj ne lichi and things...

Koliko ja znam, rabotnik ne postoji u nekoj skici, vec samo isto AI ili PSD fajl koji se koristi za pravljenje plakata. To je igz crtao, a on obicno nema tendenciju da cuva svoje radove (barem ne one koje je radio za nas ;)) No ne brini se, ako stavis bilo kakvog rabotnika necemo reci "taj ne lici" a ako bas hoces ovog, uzecu najnoviju verziju pa saljem.

Link to comment
Share on other sites

@banman

Nisam siguran na kojeg rabotnika mislisx,ali ako se to odnosi na onog koji se nalazi na dark skinu, taj je "maznut sa kolekcije ruskih komunisticxkih plakata, imasx ga na sajtu nekog ruskog muzeja, na nekom od racxunara mi je link, imasx cxitavu kolekciju retro commies postera...jako gotivno

Ja sam takodje precrtao jedan tj. basx tog sa skina kada sam pre par godina radio neki plakat za sindikate :))))

@lucky

Nije mi problem, ali znasx kako je svi `oce danas za jucxe >:]

fml

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran na kojeg rabotnika mislisx,ali ako se to odnosi na onog koji se nalazi na dark skinu, taj je "maznut sa kolekcije ruskih komunisticxkih plakata, imasx ga na sajtu nekog ruskog muzeja, na nekom od racxunara mi je link, imasx cxitavu kolekciju retro commies postera...jako gotivno

E daj taj link obavezno, jurim te kolekcije retro postera onoliko ... Sto se nasheg tice, napravljen je sa ciljem da podseca upravo na te retro plakate, ali svakako nije maznut. Osim ako mi ne posaljes bas takav original, onda imam da popricam pokoju sa nekima :) Ali ako hoces da kazes da je preuzeta ideja tih komunistickih postera, jeste, to je i bio cilj.

Link to comment
Share on other sites

E daj taj link obavezno, jurim te kolekcije retro postera onoliko ... Sto se nasheg tice, napravljen je sa ciljem da podseca upravo na te retro plakate, ali svakako nije maznut. Osim ako mi ne posaljes bas takav original, onda imam da popricam pokoju sa nekima :) Ali ako hoces da kazes da je preuzeta ideja tih komunistickih postera, jeste, to je i bio cilj.

Evo uploadovao sam ti jedan, jel to taj?04145ro.jpg

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...