Jump to content

Aj svi iskusni


Ramirez

Recommended Posts

pa dobro mozda covek nece vise da igra oce da izme koju kintu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sve ti zavisi od kredibiliteta - sa nula kredibiliteta bicesh srecan ako dobijesh 20 evra

okeeeej... kako se "racuna" kredibilitet na e-bay sto se ovoga tice. [:D]

but why [:(]

i zashto bi prodavao na ebay kad mozesh ovde da ga zavaljash isto .. mislim chemu cimanje ?

treba mi kes a skonto sam da sam unistio RL sa wow-om pa eto.

Ummmm... gde ovde da zavaljam? i za kolko kesa? nisam ni znao da moze ovde zato sam i pitao za e-bay

Link to comment
Share on other sites

Pa ja nisam znao da je moguce i toliko uzeti...

Pa zasto onda neko ne bi uzeo i po ceo dan ubijao mobove odgovarajuceg lvla i lvlovao se u najkracem mogucem roku?

Verovatno cu delovati kao pravi noob, sto zapravo i jesam, ali oce neko da mi kaze u cemu je car igranja sa 60lvl? Sta se onda radi?

Da me ne razumete pogreshno, nije da sumnjam da je interesantno, samo me zanima jer ne kapiram sta se onda desava...

E da, i kako ja da imam svoj prikaz lika na tom azalakazakam ili kako vec sajtu?

fala...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Pa ja nisam znao da je moguce i toliko uzeti...

Pa zasto onda neko ne bi uzeo i po ceo dan ubijao mobove odgovarajuceg lvla i lvlovao se u najkracem mogucem roku?

Verovatno cu delovati kao pravi noob, sto zapravo i jesam, ali oce neko da mi kaze u cemu je car igranja sa 60lvl? Sta se onda radi?

Da me ne razumete pogreshno, nije da sumnjam da je interesantno, samo me zanima jer ne kapiram sta se onda desava...

E da, i kako ja da imam svoj prikaz lika na tom azalakazakam ili kako vec sajtu?

fala...

Pazi, meni je igra od kad sam dosao do 57+ levela za 300% zanimljivija nego do sada. Sve sto sam radio do tada mi se sada chini kao da je bilo samo pripremanje za igru na 60 levelu. Znachi ranije skoro da nisi imao nikakav cilj u igri osim odradjivanja (najchesce VEOMA glupih) questova i levelovanja, a sada imas da odradis konkretne stvari. Recimo sada sebi mozes da postavis cilj da zelis da skupis neke epic iteme i za to treba bukvalno krv da propishash, imas fenomenalne raid instance, nekolicinu bossova o kojima vecina josh uvek moze samo da sanja da ih ubije, a za to ti je potrebno da nabavish odgovarajucu opremu, sto je samo po sebi vrlo zajebano...

Ja nisam nesto dugo na 60. levelu, tako da ce mozda za neki period i da mi dosadi, ali u ovom trenutku imam osecaj da je igra tek pochela ;)

p.s. takodje, posto su ukusi razliciti, verovatno ima i ljudi kojima je najvece uzivanje u samom levelovanju...

Link to comment
Share on other sites

to je zato shto niko nece da nas napustish, if we are going down, u gonna go down with us :D.

EDIT:

can i have ur gold :D

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

to je zato shto niko nece da nas napustish, if we are going down, u gonna go down with us :D.

EDIT:

can i have ur gold :D

nemere imm.... ako prodajem, prodajem u paketu sa svim goldom, a ovaj link u signaturi nisam updejtovao dosta dugo... namnozile se pare [;)]

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam i ja o prodaji accounta ranije. Samo neznam sta bih radio u tom slucaju. Ne bih ga dao ispod 300e, a vredi i vise(2 epix mounta, pola eartfurija, itd). S tim sto za mene ima veliku vrednost. E sad da bih prestao da igram moram da se otarasis likova. Da ih prodam - tesko da ima tih para, neznam takav sam tip coveka, pre bih obrisao nego prodao verovatno. Ima i varijanta da ostavim likove i ugasim acc ali znam da bih se vratio kad tad(citaj: s prvim expansionom).

A sto Ramirez kaze "sjebao sam RL" - pa zar nismo svi? :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

rofl prodajem acc sa 2 lvl 60 maga i jedan warlock lvl 43 oce neko ? 3 pljeske i pivo moze ? :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...