Jump to content

Neko mi mazno account


Nothingman

Recommended Posts

Probaj neki drugi pa cesh videti ... spor je , zadrzava podatke previshe itd ... jako jako jako bagovit , pogotovu ova poslednja verzija .

Ne znam samo odakle ti to, zap nije bugovit ako ga manualno podesish, to ti valjda nije problem poshto rece da je zap za "pocetnike". Ja zap koristim isto tako negde oko 5 god i smatram da je sasvim solidan firewall. Filler komrade ajde uskoci objasni coveku :D. I plz ne spominji Kerio firewall :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

elitesecurity si gledao kazes????? Jel ti username i pass na es isto kao i u wow-u.... Jer ja sam zbog fucking E$ morao da do 3 ujutru svuda menjam sifre jer njihov fucking Tforum ima rupu koja moze da chiia username i password...... Pa ti vidi. Mozda nije wow u pitanju a mozda i jeste... Da kucnem u drvo nedaj boze da se meni desi slicno.....

Sretno ne znam sta da ti kazem....

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Username/password za wow mi se razlikuju od bilo kog drugog, jedino u wowu mi je pass 16 znakova :)

Evo sad sam odluchio da odustanem, ne vredi vise se cimati. Poslo sam im dva puta mail u onoj njihovoj web formi, proslo je vise od 24 sata i jos nisu odgovorili. Iz Srbije ne mozes nazvati tech support, jer su ti brojevi nesto na foru nasih 041 i ne mogu se zvati iz inostranstva. Nakon sto sam na tech support forumu opisao problem i pozalio se da ne mogu nazvati podrsku iz Srbije, te zatrazio da mi daju neki drugi broj koji mogu da "okrenem" pametni administrator mi lockovo topic uz objasnjenje da sugestije trebam pisati na suggestion forumu [b)]

Veceras mogu da nazovem druga iz Engleske da mu kazem da ih on zove za mene, ali debgili ne rade od petka u 19:00 do ponedeljka ujutro.

Jebem im mater u pichku, dabogda se al kaida zabila negde u Parizu sledeci put (u blizini jednog podruma sa 486-icama i deset debelih seljaka koji ne rade nista).

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam odluchio da odustanem, ne vredi vise se cimati. Poslo sam im dva puta mail u onoj njihovoj web formi, proslo je vise od 24 sata i jos nisu odgovorili.

Brate nemoj da gubish nadu.

Mislim da Blizz (mada su debili) prvo pokushava da sredi to preko chega su pokrali te silne accounte, pa ce onda da sredjuju accounte. Najverovatnije ce ti odgovoriti. Ne znam shta vishe da kazhem.. gl

Edited by ozyGY

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo odakle ti to, zap nije bugovit ako ga manualno podesish, to ti valjda nije problem poshto rece da je zap za "pocetnike". Ja zap koristim isto tako negde oko 5 god i smatram da je sasvim solidan firewall. Filler komrade ajde uskoci objasni coveku :D. I plz ne spominji Kerio firewall :D

Kao sto reche solidan , posle ovoliko vremena spreman sam da predjem na neshto bolje :) i da necu da spominjem taj fw ne brini se :) ... uostalom zar je bitno

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mozda ti nadoknade vreme... a mozda i ne

pa sad shta da ti kazem

smor jeste

ma jebes sate samo da covek vrati acc

nije to w3 pa ako ti neko zauzme key ti bacis 1500kinti i kupis roc i tft a ovo keyovi kostaju ogami ako 4000 din

jedino ako decko ima kesa pa nek kupi ponovo igru

ili naruci key od blizza

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

lol pa nije fazon u keyu/lovi za igru nego u mesecima zhivota ulozhenim u likove =o))

Upravo ;)

Pa jebote samo sto sam dosao do skoro kompletnog BS seta nakon xxx Baron, Scholo i LBRS/UBRS runova i sad neki debil treba sve da mi rasproda i da krenem od pocetka...

Inache veceras sam se ulogovao na drugov account i chovek ladno igra sa mojim likom. uspeo sam da ga inspectujem i za sada nista nije prodao od opreme. Neki debil teski, chitavo veche je sam isao u raid na crossroad, ginuo je u proseku na svakih 15 sekundi, peta mi ne hrani nikako, ima da ga napusti...jebacu mu mamu!

Inace kontaktirao sam GM-a u igri i covek me malo propitivao a onda mi poslao mail. Ja sam njemu malopre odgovorio sa svim podacima (cd key, ime, prezime i slicno) i nadam se da ce sutra pre podne sve biti gotovo. Inache blokirao je account tako da onaj mamlaz vise ne mzoe da se uloguje [:D]

Link to comment
Share on other sites

Au znaci strasno :( Ne znam kaj da ti kazem ali mislim da nisi jedini po tom pitanju jer sam procitao isto neki lik ceka i isto je doziveo da ceka ponedeljak :( Mislimra strasno kolko ih samo ljudi placaju a oni dupe ne pomeraju.... Ovo nisam video u ultima online niti sam video na ever questu, mogu samo da kazem ako ocako rade da su najjadnija tehnicka podrska ikada. Ako nemoju dovoljno ljude da rade taj deo posla nek ih nadju jer ima sigorno ko bi radio........

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

hvala bogu da se to resilo i da moze da se resi

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

odo ja na wow sajt da menjam pass

ha sto je sigurno sigurno je :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

samo ne znam na koji nacin maznjavaju sifre

da mozda nema negde u kopmu u nekim fajlovima ili na blizz sajtu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Najverovatnije neki novi WoW trojanac ili WoWReader trojanac (keylogger)!

Ma i ja sam mislio da je nesto od toga ili da je Blizz zasro. Fora je sto i nakon par dana redovnog skeniranja diska (sa dva razlicita AV) ne nalazim nikakav trojanac ili bilo sta. Chudno bi bilo da nakon pet dana nema nikakvih informacija o novom virusu. Druga bitna stvar je sto se kradje accounta javljaju samo u Evropi. Na evropskom techincal support forumu se oglasilo barem stotinu ljudi kojima je ukraden nalog u dva dana, a na americkom forumu o tome nema ni rechi (zapravo bio je samo jedan lik kome je ukraden account, ali nista vise od toga, tako da je to verovatno preko onog starog trojanca).

Tako da ta pricha o trojancima bas i ne pije vodu, posto jos nisam chuo za trojance koji se shire samo po Evropi ;)

Zaboravih da kazem kako jos uvek nemam svoj account. Blizzard ne radi vikendom, tacnije rade samo odredjeni broj game mastera, ali oni nemaju ovlascenje da mi vrate nalog sve dok ne dodje na posao administrator account baze [}:)]

Edited by Nothingman
Link to comment
Share on other sites

kakvi debili pa zar im je stalo do jednog acc pa nemogu a ti vrate a imaju milion korisnika

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Evo sta kazu na USA forumu o ukradenim racunima....

kazu da su bili na alakazamu...

huge lesson guys, do not trust sites even if they seem harmless i did not download anythin from there site cept the pages themself to my temp where it installed a java script im guessing, because i found it "install.js" which let them run a script to install the keylogger/trojan just from visiting there site.... im also using up to date norton antivirus, spybot, adware. this did not pick it up during the attack or after =( *tears*

[ post edited by Guwiyang ]

Link to comment
Share on other sites

hehehe, znachi na udaru su oni siroti koji kad neshto pitaju dobiju odgovor " allakazam ili thottbot"

mada neznam otkud toliki cinizam da neko nece da odgovori choveku na pitanje.

BTW mali off-topic: jel ovo palo neko krechenje sajta u mnogo ruzhen boje ili ima neko bolje objashnjenje !!!!

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...