Jump to content

Champions League


manager

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e sada, sto se komentatora tice, ja ne znam ko je onaj lik sto je non stop prekidao saranovica, ocigledno je shvatio da mora iskoristiti sansu koju su mu ukazali ovim direktnim prenosom. meni je to sve bilo tragi-komicno, pokusaji da budu saljivi itd..

Meni se dopalo kad su ownovali Adriana

"Postoje psiholozi koji na osnovu izraza lica mogu da procene da li ce igrac da promasi penal...za Adriana nije bio potreban psiholog" :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

sprzili su ga ko budalu :)

e ali onaj shut martinsa iz okreta..kad je precku razbijo..raketa jebena

podsetilo me na onaj fenomenalni gol Henry-a koji je dao man-utd.u (smajhel mislim da je branio)

isto onako..samo jos ka ivici..malo pimpovo..i iz okreta BAAAAAM...jedan od najboljih golova koje sam video..a zamalo da to ponovi mali brzi crnja:)

Link to comment
Share on other sites

gibanice nemas pojma o cemu pricas.subjektivno misljenje zadrzi za sebe a budi malo vise realan..adriano je jedan od najkompletnijih napadaca u evropi trenutno, pored enrija...inter je rupa od tima ( iako navijam za njih ) jer nemaju pobednicki mentelitet i nemaju trenera koji to moze da im usadi u glavu.imaju samo kesa a to ne donosi titule.za kalco ti treba masina a to imaju juve i milan i naravno mentalitet...inter nece nista uraditi jos za 100godina...

inace voleo bi da lyon osvoji ligu..a mogu to, imaju tim da to urade, samo da se ne ukenjaju...

Link to comment
Share on other sites

najvise volim ove ljude koji se pojavljuju niotkuda i misle da su najpametniji a onda drugima sole pamet...a predstavu nemaju ni o cemu...

dakle realno gledano..s obyirom da pratim inter otkako znam za sebe..

mogu slobodno reci da su cak i takve rupice od igraca kao sto su M.Kalon ili H.Sukur imali veci i bolji ucinak za igru intera nego sto je adriano imao za poslednjih sezonu ipo...

jedini period kad je on dobro igrao je od onog januara 2004 kad je dosao sa stankovicem-pa do kraja sezone.tad je mleo i davao puno golova...nakon toga sledi lagani raspad

sve vishe i vishe pocinje da ne zna..ne ume ni glavom ni nogom da se sastavi...sebicnost raste a sa njom i njegova nervoza..daje golove samo c klasi it. klubova tipa trevizo askoli itd...onda njih napuni da im po 4 gola,pa onda post od 6-7- utakmica bez gola...svaki ozbiljniji odbrambeni igrach ga chuva sa lakocom..on se samo gura i trci ulevo tako da ga i nije neshto teshko cuvati..a da ne pominjem nemocnost pored neste,kanavara i slicnih

bilo je i u tih zadnjih godinu ipo par bljesaka njegovog umeca ali vrlovrlo malo..u celini..slabo,bedno,jadno..s obzirom da igra 99 odsto SVIH utakmica intera

obrati paznju malo na igru napadaca koji igraju s njim..svi RADE SVE ZA NJEGA..nadaju se da ce da proradi..ali ne vredi..Kruz skace,dodaje glavom,spusta,trudi se,Martins crnac trci, dodaje kad god moze...a Glavati Mamlaz doda jednu od 15 lopti..ostale grune u kurcinu...pogledaj malo kako je inter igrao lepe napade protiv udinezea kad adriano nije igrao..kruz i martins (i rekoba kad igra) - rapsodija..

ja sam ga isto kao i ti mnogo gotivio..ali vremenom sam provalio da se pretvra u Vijerija iz ovih nesretnih dana..tako,ponekad skoci, usporava svaku akciju jer se namesta pola sata za sut, pa onda kad vidi da nemoye doda pogresno...pogledaj neki stankovicev intervju koji je davao u proslosti, gde prica da je adriano gotivan lik ali se u igri svi zale na njega jer "ubija" i ne razmislja dovoljno..

kao sto rekoh..Kalon je davao golove,Sukur ponekad takodje,cak ponekad i namestao iako je glupi turcin, Krespo je sipao, Rekoba takodje(i sad bi da se ne povredjuje stalno) kruz sad i sa klupe sipa golove..martins kad ga puste i on bude dobar..jednostavno u zadnjih godinu i po adriano je najnefunkiconalniji i najslabiji napadac intera..i sad ti mozes da kazes, ma nadavao se on golova iz slobodnjaka,,a blabla-pih jaka stvar..i bez njega bi se inter nadavao golova iz slobodnjaka..ne zna se ko bolje izvodi..figo,rekoba,veron,pa i nasa legenda miha..

a sto se tice samog intera, nije to mentalitet vec -konkretno ove sezone- superiornost juventusa...+ slabost na nekim pozicijama (levi bek,golman povremeno,veron ponekad jako slab jer je star..)..i tako

no sad se pominje murinjo tako da...videcemo..kao sto kazu navijaci intera

There is always next season:)

ako ga prodaju celziju bice puna kapa;)

Link to comment
Share on other sites

mora neko iznenadjenje da padne :)) ako se to moze nazvati iznenadjenjem...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kaj je jak ovaj inter...on ce osvojit Ligu prvaka

Croacija ???

ako vec provociras onda se malo potrudi da ne ispadnes glup...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Barsa i Arsa ladno do polufinala,stvarno mrtav dan veceras,nimalo uzbudjenja...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

takodje, samo mi zhao lyona :/ ali jebiga, milan kolko god nesretan bio ume da prelomi kad je najvazhnije. jedva chekam da vidim kako ce barsa da ih potprashi u polufinalu :) u arsenal - viljareal mislim da je sve moguce mada bih ipak vece shanse dao arsenalu (a opet, dali smo i interu, zar ne ? :).

inache ne obracajte pazhnju na ovog "ustashu", to je neki nash no-lifer...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...