Jump to content

mobilni tel.


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm da i locira ga da je trenutno negde u knezu ili mozda i nije? mozda je u sremskoj a mozda je i na kalemegdanu a mozda u vasinoj a srecom ni jedna od tih ulica nije prometna tako da ono :-D

licno neverujem da mozes da nadjes phone posto su meni do sad digli 4 puta phone tacnije jednom meni i 3 puta sveci i jedini put kad smo nasli phone je kad su meni uzeli zato sto sam skontao ko mi je digo phone a i imam par ortaka u muriji i doneli mi phone za pola cuke.

brate, aj' zajebi se pa stavi negde zarez, uzhasno je teshko chitati tvoje postove..

Link to comment
Share on other sites

Znate kako, ja imam ortaka kome su oteli telefon pre jedno 2 god. i on je otishao odmah u muriju, oni su mu rekli da je dobro shto je doshao odma, jer onda ima shanse da nadju tel. kod lika koji mu ga je uzeo, tj. nije prodo ili neshto sl. Vratili su mu tel. posle 3-4 dana...

Moj sluchaj je da sam izgubio telefon, pre 2 god. Jednostavno sam ga ostavio negde... Otishao sam u muriju posle par dana, jer nisam skapirao na vreme... Oni su mi rekli da tje pokushati i nazvali su me posle 2 nedelje i rekli mi da su nashli telefon u Kragujevcu (na primer), ali da je verovatno prodan vetj nekoliko puta i pitali me da li hotju da podnesem tuzbu ili neshto sl. Rekli su mi da to koshta od 20000din, pa na dalje.... Poshto je moj tel. bio 100e u to vreme...

Tako da ja kazem da vredi pokushati....

Link to comment
Share on other sites

brate, aj' zajebi se pa stavi negde zarez, uzhasno je teshko chitati tvoje postove..

ocu da stavim zapetu ali gde drugari? gde? mislim kad ceo zivot vuces 1ca iz gramatike onda ti vidi :D

P.S. i pored 1ca const iz gramatike davali mi obicno 4 ( citam ko lud barem jesam nekad :D ) cak sam nekolko put imao i 5 na kraju godine :D

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

*edited Nykolla's post*: licno ne verujem da mozes da nadjes phone, posto su meni do sad digli 4 puta phone, tacnije jednom meni i 3 puta sveci.I jedini put kad smo nasli phone je kad su meni uzeli, zato sto sam skontao ko mi je digo phone, a i imam par ortaka u muriji i doneli mi phone za pola cuke.

^ neshto na ovaj fazon, nisam ni ja 100% siguran da su tamo gde trebaju, ali bar se lakshe chita...

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...