Jump to content

da se mi vratimo ukusu


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa dobro de, nije da samo cakani...al mi trollovi imamo svoj shmek... aj da kazemo ...shoti ruzniji to si opasniji... mada meni nije frka da startujem elfice sa mog raptora ml 450... prvo stanem..pustim raptora da se izdere,i ako me ne primeti... chardzujem je praveci joj kritikal... sa mojim dw`om... mada nekim cudom uvek pobegnu cim dodjem do vrhunca...rejdza :/

lele kolko filozofa na jednom mestu... koje je ovo doba?! e smo u Grckoj?!...

heh, iskreno shto se uopshte opterecujete tim stvarima, liv en let aders liv... ono moj neki moto je uglavnom gledam svoje dupe i dupe koje mogu khmmkhmm... zivote je jednostavniji onda, a time da se opterecujete svim tim ljudima shta oni rade kako se oblace koju ziku slushaju za koga navijaju etc etc to poshtedite za razgovor kada vam je ekstremno dosadno il kad ne znate shta da pricate sa devojkom pa krenete na tu temu ahh ova moda/trend itd..

ahh... LLL kada bi tako ljudi ziveli, bilo bi lepo (LLL- Live Love Laugh)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

heh pa blokovi upravo nisu hedonizam zbog toga kakvi su napravljeni. Napravljeni su u skladu sa komunistickim shvatanjem drustva i porodice i u svemu su podredjeni tome. Najlakse je tako naslagati blok za blokom pa ko jebe ljude koji tamo treba da zive. Pricam o onim "stepenicama" i slicnim zgradama koje vidjamo oko piramide. E sad ako ocete detaljnije o njima sigurno necu ovde da "prosipam mudrosti". I kad bi napisao nesto dobio bi odgovor "ma ko si ti da pricas o tome" i slicno..

heh, moram ti reci 'ko si ti da prichash o tome' kad stvarno lupash.

te mega zgrade u shezdesetim su stvarno gadne, ali to je 2% novog beograda. taj deo grada je planski gradjen i ima kompletnu infrastrukturu. u osnovi dizajniran kao ogromna spavaonica, kulturno se dosta razvio u poslednjih 10ak godina.

loshe je da iznesesh svoje mishljenje i onda kazhesh da necesh da polemishesh..

@punz: mnogo mi to gore-dole; volim ravnicu [:D]

Link to comment
Share on other sites

heh, moram ti reci 'ko si ti da prichash o tome' kad stvarno lupash.

te mega zgrade u shezdesetim su stvarno gadne, ali to je 2% novog beograda. taj deo grada je planski gradjen i ima kompletnu infrastrukturu. u osnovi dizajniran kao ogromna spavaonica, kulturno se dosta razvio u poslednjih 10ak godina.

loshe je da iznesesh svoje mishljenje i onda kazhesh da necesh da polemishesh..

@punz: mnogo mi to gore-dole; volim ravnicu [:D]

prvo nisam rekao Novi Beograd nego blokovi, mada sam trebao tacno da kazem koji blokovi posto ima blokova koji su ok. Nisu svi gradjeni isto i u isto vreme.

Sta se kulturno razvio? Tu zivi jaaaako mnogo ljudi a nema nijedan bioskop. Nijedno pozoriste, nijedno biblioteka kolko ja znam. Cak ni to nije najcrnje. Najcrnje je to sto je to i ostala spavaonica. Sve sami bulevari a bulevar nije bulevar bez neceg da animira pored puta... celom duzinom bulevara. Ovde imamo put, pored puta zelenu stazicu i 30-40 metara dalje veliku sivu zgradu. Zgradu koja u prizemlju nema lokale (na par mesta nesto improvizovano)... itd to sto pored ima reku nema veze sa arhitekturom bloka, a i reke su ionako jako zapostavljene u beogradu nazalost.

bre ja kad ocu u prodavnicu strcim ispred zgrade (4 sprata ja sam na drugom), kad ocu neki fudbal/basket/odbojku teren mi iza zgrade, bilo kakva usluga tipa pizzerija/palacinkara/rostilj/lavovi/posta/pijaca/3 osnovne skole/fakultet/vatrogasna stanica/2 gimnazije/pozoriste/pozoriste za decu/biblioteka/bazen/dunavski kej/McD/butici/banaka kolko oces/sve autobuske linije koje povezuju sa ostalim delovima grada/ma sta god ti padne na pame mi je na 30 sekundi do 2 minuta daleko peske a u predgradju sam.

trece... znaci nisam nijednom procitao na rur-u "(izvini) nisi u pravu" ili "ma jok" ili bilo sta u tom fazonu nego samo "ma nelupetaj", "lupas", "aj nemoj da seres" itd... kapiram da tako nepricate privatno pa ne kapiram sto morate ovde?

Link to comment
Share on other sites

hm.

cinjenicno stanje je da se naravno ukus nametnuo generacijama u poslednjih nekoliko godina zbog isfrustritanosti njihovih staratelja.

jebiga.

zivimo u nezgodno vreme. trend postaje ono sto se servira.

tipa ako se procuje da se tehno slusa na blejvocu sredom (lupam). ljudi ce okolo da odu i pricaju kako slusaju tehno. (isti oni koji su vece pre toga, utorak, slusali saka polumentu).

i mislice da je to trend, jer na "vidjenom" mestu vrti dj aca, koji sebe etiketira kao tehno dj-a.

isto i za haus. itd.

e sad.

razlika je prosta.

ili ces da pratis trend po zakonu mase. ili ces da furas sopstveni trend preko kojeg se lepo osecas.

naime. muzika, stil oblacenja, mesto za izlazak. su (opste poznato) postali jako usko povezani.

bitne su nebitne stvari iz prostog razloga zato sto se nije imalo. a sad se "ima".

kazem "ima" jer mnogo novih izloga, novih kola, poplocanih ulica, velikog broja "fensi" klubova, stvara laznu sliku "masi" da se "ima". a nema se. te je stoga bitno (ukoliko se prati trend mase) da budes vidjen, etiketiran, "kvazi urban".

sve sto sam napisao znate i sami.

mislim da podela na metalce, repere, klabere, narodnjake itd. remeti kompletnu "mogucnost" da spoznas neku osobu.

mora se znati da ispod svake od tih osoba postoji normalna licnost koja se iz slabosti prema nametnutim frustracijama prepustila tekucini opste prihvacenog trenda te vecine.

glupo je iskazivati sopstveni hejt prema ljudima koji su se odlucili da se krecu vodama trenda. ili obrnuto.

u krajnjoj liniji zar tim hejtom ne postajes isti kao oni?

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

hm.

cinjenicno stanje je da se naravno ukus nametnuo generacijama u poslednjih nekoliko godina zbog isfrustritanosti njihovih staratelja.

jebiga.

zivimo u nezgodno vreme. trend postaje ono sto se servira.

tipa ako se procuje da se tehno slusa na blejvocu sredom (lupam). ljudi ce okolo da odu i pricaju kako slusaju tehno. (isti oni koji su vece pre toga, utorak, slusali saka polumentu).

i mislice da je to trend, jer na "vidjenom" mestu vrti dj aca, koji sebe etiketira kao tehno dj-a.

isto i za haus. itd.

e sad.

razlika je prosta.

ili ces da pratis trend po zakonu mase. ili ces da furas sopstveni trend preko kojeg se lepo osecas.

naime. muzika, stil oblacenja, mesto za izlazak. su (opste poznato) postali jako usko povezani.

bitne su nebitne stvari iz prostog razloga zato sto se nije imalo. a sad se "ima".

kazem "ima" jer mnogo novih izloga, novih kola, poplocanih ulica, velikog broja "fensi" klubova, stvara laznu sliku "masi" da se "ima". a nema se. te je stoga bitno (ukoliko se prati trend mase) da budes vidjen, etiketiran, "kvazi urban".

sve sto sam napisao znate i sami.

mislim da podela na metalce, repere, klabere, narodnjake itd. remeti kompletnu "mogucnost" da spoznas neku osobu.

mora se znati da ispod svake od tih osoba postoji normalna licnost koja se iz slabosti prema nametnutim frustracijama prepustila tekucini opste prihvacenog trenda te vecine.

glupo je iskazivati sopstveni hejt prema ljudima koji su se odlucili da se krecu vodama trenda. ili obrnuto.

u krajnjoj liniji zar tim hejtom ne postajes isti kao oni?

pa oko ogrmonog dela ovoga se slazemo, to nije za postovanje ako neko fura svoj narodnjacki fazon ili istice svoje slabosti/mane/itd kao vrline ili kao nesto lepo. Mislim kapiram da niko nije savrsen ali da se opet uhvatim za tolko spominjano salo... cemu ga isticati??? U najboljem slucaju mogu da kuliram te ljude a da postujem ne... jbg nije hejt nego pokusavam da im dokazem da to nije u redu i da se promene na bolje... to jest, da se promeni taj trend. Bolje da ga menjamo ako je los nego da postujemo takvo ponasanje i furamo svoj fazon.

Link to comment
Share on other sites

pa oko ogrmonog dela ovoga se slazemo, to nije za postovanje ako neko fura svoj narodnjacki fazon ili istice svoje slabosti/mane/itd kao vrline ili kao nesto lepo. Mislim kapiram da niko nije savrsen ali da se opet uhvatim za tolko spominjano salo... cemu ga isticati??? U najboljem slucaju mogu da kuliram te ljude a da postujem ne... jbg nije hejt nego pokusavam da im dokazem da to nije u redu i da se promene na bolje... to jest, da se promeni taj trend. Bolje da ga menjamo ako je los nego da postujemo takvo ponasanje i furamo svoj fazon.

hm. pa brate.

imas ljude koji su debeli. a vole da nose minic. uske lone. topice i pizde materine.

i sad. sta treba da celog zivota budu iz fazona sledim svoje komplekse ili sledim svoje zelje? jer jebem mu mater jednom se zivi?

ako se tebi ne svidja jebeni minic na debeloj ribi to nije razlog da budes u fazonu da ona treba da svati da to ne valja. bolje se zapitaj da li ti valjas ako ti ona takva deluje losom?

ti tad zalazis u sferu ocenjivanja osobe na osnovu njenog stila oblacenja. a onda ti uslovno receno moram reci da si plitak. oke nemoj postovati. al nemoj ni osudjivati.

a reko sam ti "postuj" to jer. kapiram da svako ima svoj razlog za svoj stil oblacenja, i nijedan od istih tih razloga nije za osudu ili hejt.

to bi ti bilo ko kad bi neko imo krive zube, pa ti smeta sto se smeje? mislim. sto da ti pokazuje svoje krive zube? znam da je banalno, al svede se na isto.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

hm. pa brate.

imas ljude koji su debeli. a vole da nose minic. uske lone. topice i pizde materine.

i sad. sta treba da celog zivota budu iz fazona sledim svoje komplekse ili sledim svoje zelje? jer jebem mu mater jednom se zivi?

ako se tebi ne svidja jebeni minic na debeloj ribi to nije razlog da budes u fazonu da ona treba da svati da to ne valja. bolje se zapitaj da li ti valjas ako ti ona takva deluje losom?

ti tad zalazis u sferu ocenjivanja osobe na osnovu njenog stila oblacenja. a onda ti uslovno receno moram reci da si plitak. oke nemoj postovati. al nemoj ni osudjivati.

a reko sam ti "postuj" to jer. kapiram da svako ima svoj razlog za svoj stil oblacenja, i nijedan od istih tih razloga nije za osudu ili hejt.

to bi ti bilo ko kad bi neko imo krive zube, pa ti smeta sto se smeje? mislim. sto da ti pokazuje svoje krive zube? znam da je banalno, al svede se na isto.

nesecam se da sam igde rekao da je ona losa osoba zbog tog minica na njenoj "punackoj" guzi [:D] ... samo da je to postala nenormalno uobicajena pojava. Ali zato postoji odeca koja je i dalje lepa i prijatna a ne istice toliko to famozno salo. Sad ako ces da kazes da se njima ta odeca nesvidja... jbg, onda se opet vracamo na pitanje ukusa

ja nosim ono u cemu se osecam prijatno i sto ispunjava neke standarde ukusnog i lepog, ali najbitnije je da se osecam prijatno (nazalost to uglavnom znace kvalitetni materijali = skupo). I opet... nekazem ja da svi treba da furaju samo 1 stil oblacenja (moj na primer), cak bi se debelo smorio da je tako. Ali medju svim tim stilovima pronaci sebe u necemu u cemu se osecas dobro, i necemu u cemu ne izgledas nakaradno.. nista prostije

ovo za zube necu da komentarisem posto je to mesanje baba i zaba [:D]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

pazi to sa minicima i ne bi bilo toliko lose, da (citaj dalje) te ribe nisu umislile da su toliko extra etc. ali cim vidim neku slicnu odma pomislim ova je lencuga nema vremena da odvoji malo za aerobic ili slicno sto odma znaci da je i aljkava a takvih se gadim vazno da ona ima vremena da se nafrcka i ode na splav etc. OVO MI JEBENO NE BI SMETALO TOLIKO DA SVE NISU ISTE evo primera prosle noci setamo se ortak i ja centrom i neke 2 retardirane iz price gore jebeno umislile da je njihov trotoar i ono idu 2na sat jedna prica mobilnim i nikako da naprave mesta da neko prodje i ja kao prvi sto mrzim ovakve retardirane i pozurim kazem izvini samo malo i zakacim je, a ona na to kao alo mentolu samo smo ih pogledali.... strasno (DZOMULJE IDITE TRENIRAJTE NEKI SPORT!!!!1111111oneone)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Sta se kulturno razvio? Tu zivi jaaaako mnogo ljudi a nema nijedan bioskop.

Nijedno pozoriste, nijedno biblioteka kolko ja znam.

4 bioskopa i jedna biblioteka za koje znam.

bre ja kad ocu u prodavnicu strcim ispred zgrade (4 sprata ja sam na drugom), kad ocu neki fudbal/basket/odbojku teren mi iza zgrade, bilo kakva usluga tipa pizzerija/palacinkara/rostilj/lavovi/posta/pijaca/3 osnovne skole/fakultet/vatrogasna stanica/2 gimnazije/pozoriste/pozoriste za decu/biblioteka/bazen/dunavski kej/McD/butici/banaka kolko oces/sve autobuske linije koje povezuju sa ostalim delovima grada/ma sta god ti padne na pame mi je na 30 sekundi do 2 minuta daleko peske a u predgradju sam.

vidish, u tome je fora: meni je skoro sve to na 5-10 minuta peshaka, i super mi je. da su mi 6 obrazovnih ustanova na 150m smorioo bih se od buke, guzhve i zagadjenja, da ne rachunamo pijacu, brda banaka itd.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Reci mu kali, brani nam kraj =)

Eo ja sam na samom KRAJU blokova, a imam bioskop na 5 minuta peske. Tu mi je isto i posta, banka, dva maksija, nebrojen broj terena za fudal i basket, isto toliko kafitja, frizera, prodavnica odece, obuce, potrosnog materijala bilo kakve vrste, kej uz reku sa 5 kilometara shume i sredjenog zelenila, Mek, itd itd. Sve je tu.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ulazim u 27E danas, sedam pozadi, odma iza mene ulaze 2 ribe, sedaju iza mene. Njih dve, ne zna se koja bolje izgleda, bash su ribetine. Ali chim je jedna od njih krenula da pricha telefonom, sve mi je bilo jasno. Neki seljachko isfolirani naglasak, stalno spominje neke pare, zavrshavanje i ostalo, a vidi se da nije riba puna kesha, jer je sve na njoj sa pijace ili slichno(ne kazhem da ne ume da se obuche, ume i to bash extra), i dernja se u onu jadnu slushalicu ko da doziva nekog sa druge njive, iako sam ja onog sa druge strane veze chuo 3 puta kako joj kazhe da se sve savrsheno chuje. Mislim se skini prvo blato sa opanaka, pa dodji u Beograd...

Hhahah shawky sve zna i sve cuje, kako jako ;)

Ja nikada ribu nisam video da tako prica ali likove vidim stalno da se dernjaju ko svinje kako bi ih jos neko cuo ;)))

Za to oblacenje je stvarno ciganisanje, riba dodje i kao nosi Dolce & Gabbana a to Italiju nije videlo ni preko razglednice....

Meni je najjaci utisak ostavila jedna riba koja je obukla neki tigrasti komplet i neke cipele sa platformom bukvalno svaki deo nje je kupljen na buvljaku hahahah, jbg ako nemas kesha da izgledas fancy nemoj to da radis sebi, ovako samo mozes da izgledas ruzno i kich.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Meni je najjaci utisak ostavila jedna riba koja je obukla neki tigrasti komplet i neke cipele sa platformom bukvalno svaki deo nje je kupljen na buvljaku hahahah, jbg ako nemas kesha da izgledas fancy nemoj to da radis sebi, ovako samo mozes da izgledas ruzno i kich.

jbg tako ce da izgleda dok ne savata nekog sponzora....onda ce da nosi Dolce & Gabbana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...