Jump to content

da se mi vratimo ukusu


Recommended Posts

dobro, ramize, munze konza, ispoštovaću te svaki put kad budem vozio bajs uz gardoš ili jeo činku kod pinokija, al mislim da bi red bio da prestanete da se prepucavate..

blokemoni vs. zemunci, kapiram da je to rat svetova, ali ipak.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Blokemonima" je tamo lepo, nama Zemuncima je ovde lepo, likovima preko Save je tamo lepo...

Ne verujem da ste krenuli u raspravu. Kao, imate 100 godina [:)] a jos uvek se lozite.

Htedoh da nakacim sliku mog kraja [8D] da vam svima pokazem sta znaci kad vam je sve blizu, ali eto bas necu! [:D]

Neukus? To ti je kad Pink krene da radi "Nacionalni Dnevnik". [8)]

Debele zene? Nema veze. Jos sam pod uticajem Da Vincijevog koda i "svetog zenskog principa". Sve im oprastam. [:D]

Link to comment
Share on other sites

ne, rat svetova je zemunci vs paviljonci.

:)

nema tu rata... we are teh masters they are teh peons ;)

morao sam sorry but jebiga

Htedoh da nakacim sliku mog kraja [8D]  da vam svima pokazem sta znaci kad vam je sve blizu, ali eto bas necu! [:D]

Neukus? To ti je kad Pink krene da radi "Nacionalni Dnevnik". [8)]

Debele zene? Nema veze. Jos sam pod uticajem Da Vincijevog koda i "svetog zenskog principa". Sve im oprastam.  [:D]

u kojoj si ulici?

Sad but true

Batali ti taj Da Vincijev kod [:D]

Link to comment
Share on other sites

Scena iz autobusa (50), kao i uvek standardna lakat u rebra guzva, al ne bitno, sedi zena sa dve cerkice tipa predskolsko i prvi razred, i deca pocnu da pevaju 'leptiricu sarenicu' i ja mislim u sebi do jaja taman da malo opustim mozak! Tek ce na to njihova keva 'je li ko vas je to naucio, sta to pevate pevajte 'lane moje''!!! viuuviuuu kako posle da deca normalno odrastu!!!

Inace sto se lepote zivljenja u blokovima tice mislim da je to Corba odlicno opisao u pesmi! Jedino sto mislim da bi trebalo napravite po jednu (ili vise) takvih pesama za svaki deo ovog grada, jer bar po meni iz njega zraci zesce sivilo i depresija, a da nije tako verovatno bi ljudi ovo vreme koje provode na forumu proveli napolju! Ovako i ako odlucis da izadjes negde obavezno ce da se nadje neka riba seljancura koja ce da te smori zesce, bilo pricom bilo izgledom!!

A muzika je zakon u ma kom obliku bila, mislim da bi svako ko hejtuje neku vrstu muzike trebalo da dodje kod mene na terapiju od par dana :), posto ja pustim apsolutnu svu muziku koju imam na kompu, ukljucujuci i kevinu (ceca, saban, toma, brena) i caletovo (neke starogradske, neznam im ni ime) i burazerovu(psy tehno trance minimal), tu se naravno nadje i rock i sva muzika koju mi je iko ikeda doneo i stavio na komp, pa lepo pustim sve to na shufl i slusam po ceo dan!

ps: mislim da bi trebalo da budemo srecni dokle god gledamo te ribe sto promovisu salo jer ce jos malo poceti pederi da idi kroz grad drzeci se za ruke i jos ko zna sta....

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Inace sto se lepote zivljenja u blokovima tice mislim da je to Corba odlicno opisao u pesmi! Jedino sto mislim da bi trebalo napravite po jednu (ili vise) takvih pesama za svaki deo ovog grada, jer bar po meni iz njega zraci zesce sivilo i depresija, a da nije tako verovatno bi ljudi ovo vreme koje provode na forumu proveli napolju!

Ne znam o cemu pricas, sad sam izasao napolje, kupio sok, i izblejao na klupi u parku. Ako se nesto i radi na novom beogradu, onda je to outdoor bleja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...