Jump to content

Urbana Legenda


RaveN

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"lik vozi motor preko brankovog (ili nekog drugog mosta - nebitno), riba se vozi sa njim, jurca ovo ono opa cupa i zajebe se, udari u auto neki, riba padne sa motora, on nastavi sa slajduje po mostu i krene da pada sa istog medjutim u samom pochetku pada uhvati jednom rukom motor a drugom se uhvati za most. I tako visi on kad ono riba ga gleda i on shta ce, da je impresionira krene da radi zgibove..."

Uopste nije bilo tako. Ovako se to zbilo:

Vozim ja motor po Gazeli, uziveo se, pravim slalom izmedju automobila i ono, mnogo dobar osecaj. Prodjem Sava Centar, pregazim pandura koji redovno stoji tu, kad na pola mosta, bum, trafika. I krenem ja da padam sa mosta, ali uspem nekako da uhvatim motor jednom rukom a ogradu mosta drugom. I visim ja tako, u jednoj ruci drzim motor, drugom se drzim za ogradu kad eto ga onaj pandur sto sam ga malo pre zgazio. Pita me sta radim, a ja kao "Vidis da radim zgibove!". I on ode.

Eto tako je bilo.

[:)]

... i chuje se riba: "To! Jebi me! Tako mi i treba kad ne uchim!!" LOL:)))

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Chuo sam da tip preslishava ribu dok je kreshe u fazonu:"Kad je.. bila... bitka kod... Vaterloa...", "Osamnaestog... juna... hiljadu... osamsto...petnaeste... godine..." [:D]

Najjacha pricha koju ja znam je tip vozi motor. Padne sa motora, ustaje pipa se i kao sve je uredu. Prolaznici gledaju chude se da je ostao ziv. Lik ulazi u prvu birtiju i naruchuje viski, skida kacigu i... glava na pola. [:D]

Ali najjacha je riba koja mi je to prichala, u fazonu jeste, istina je, otjesh da te odvedem kod doktora koji je pregledao telo... o boze... [:D]

I naravno legendardna... "Jo al sam kresnuo dve ribe, jo, e, jednu jebem a druga mi pushi..." [:D]

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Upoznao sam tipa koji je radio u urgentnom i dve pricxe su mu bile prajsles

Prva:

Tip iz nekog od solitera zove vodoinstalatera na mob i ovaj mu kazxe da je krenuo kuci ali ajde svratice...i tako kada je dosxsao skonta da ce morati da se lati posla ali je zaboravio svoj radni mantil...naravno domacin mu ustupi svoj kombinezon i skonta da nema piva te ostavi majstora u kupatilu da radi a on skokne do marketa da kupi vops...u medjuvremenu dolazi mu supruga kuci i vidi svog muzxa tj. majstora u njegovom mantilu kako popravlja lavabo i resxi da ga iznenadi...polako mu se prisxunja i zagrli ga sa ledja...majstor naravno prestravljen skocxi kao oparen(verovatno se istripovao da je domacin gey) i rokne glavom u lavabo...fraktura lobanje bez problema...naravano ljudi odma pozvasxe hitnu koja je stigla jen dva, ali je iskrsnuo problem posxto nosila nisu mogla da stanu u lift...no bolnicxari krenuli laganica da ga nose niz stepenisxte i uz put pitaju nesrecnog majstora sxta se desilo...kada je zavrsxio pricxu ova dvojica su toliko izginula od smeha da im se cxovek survao niz stepenice i zaradio visxestruke prelome ruku nogu i rebara...

Druga:

Tip i riba u pauzama izmedju snosxaja resxili da peku palacxinke i to ni manje ni visxe nego goli...i tako tip uvati da pecxe cxinke, a riba posxto joj je bilo dosadno krene da mu blajha kobas...on odusxevljeno krece da okrece palacxinke i da ih baca sve visxe i visxe i naravno jedna mu je pobegla i pravo ribi na ledja...pljas vrela i masna...ova od sxoka zagrize kobas extra i ne pusxta, a ovaj ni pet ni sxes` neko tiganjem po lobanji ribu...i tako stizxu u urgentni riba sa frakturom i opekotinama 2-3 stepena, a tip sa pregrizxenim Pajom...

fml

Link to comment
Share on other sites

Druga:

Tip i riba u pauzama izmedju snosxaja resxili da peku palacxinke i to ni manje ni visxe nego goli...i tako tip uvati da pecxe cxinke, a riba posxto joj je bilo dosadno krene da mu blajha kobas...on odusxevljeno krece da okrece palacxinke i da ih baca sve visxe i visxe i naravno jedna mu je pobegla i pravo ribi na ledja...pljas vrela i masna...ova od sxoka zagrize kobas extra i ne pusxta, a ovaj ni pet ni sxes` neko tiganjem po lobanji ribu...i tako stizxu u urgentni riba sa frakturom i opekotinama 2-3 stepena, a tip sa pregrizxenim Pajom...

AAHAHAHAHAHHAHHAAAHAHhhahahahAHAHhahaA aliiiiiii Speachlesss sam ostao......

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Prva:

cxovek survao niz stepenice i zaradio visxestruke prelome ruku nogu i rebara...

pa to se i nama desilo dok smo nosili figla na klupi iz exluziva .. dodushe bio je mrtav pjan pa nije nishta slomio =))

Druga

znachi ovo je ko biblija stara .. ne mogu da verujem da ima ljudi koji nisu chuli .. al je ekselent .. imao sam chak ortaka koji se kune da zna tog lika ^^ horor [roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Druga:

Tip i riba u pauzama izmedju snosxaja resxili da peku palacxinke i to ni manje ni visxe nego goli...i tako tip uvati da pecxe cxinke, a riba posxto joj je bilo dosadno krene da mu blajha kobas...on odusxevljeno krece da okrece palacxinke i da ih baca sve visxe i visxe i naravno jedna mu je pobegla i pravo ribi na ledja...pljas vrela i masna...ova od sxoka zagrize kobas extra i ne pusxta, a ovaj ni pet ni sxes` neko tiganjem po lobanji ribu...i tako stizxu u urgentni riba sa frakturom i opekotinama 2-3 stepena, a tip sa pregrizxenim Pajom...

^^ rofl, legenda

chuo sam prichu da je neka riba imala onaj mali vibrator na daljinski, lepo ona njega "montira" ode u grad sa drugaricama i odvali se, neki lik ju starta 1, 2 i opa, zavrshi u wc-u s njim, i ovaj ju, naravno odma zaskochi, bez pushenja ichega.Ubadam ubada, ova mrtva pijana nishta ne konta, dok nije bilo prekasno. lik ga jache gurne, ova vrisne opizdi glavom o vodoktlitj i onesvesti se. Baja se istripovao i navodno ( mrtav pijan ) pokushao da je nazove hitnu preko daljinskog od vibratora... uzhas [b)]

Link to comment
Share on other sites

Upoznao sam tipa koji je radio u urgentnom i dve pricxe su mu bile prajsles

Prva:

Tip iz nekog od solitera zove vodoinstalatera na mob i ovaj mu kazxe da je krenuo kuci ali ajde svratice...i tako kada je dosxsao skonta da ce morati da se lati posla ali je zaboravio svoj radni mantil...naravno domacin mu ustupi svoj kombinezon i skonta da nema piva te ostavi majstora u kupatilu da radi a on skokne do marketa da kupi vops...u medjuvremenu dolazi mu supruga kuci i vidi svog muzxa tj. majstora u njegovom mantilu kako popravlja lavabo i resxi da ga iznenadi...polako mu se prisxunja i zagrli ga sa ledja...majstor naravno prestravljen skocxi kao oparen(verovatno se istripovao da je domacin gey) i rokne glavom u lavabo...fraktura lobanje bez problema...naravano ljudi odma pozvasxe hitnu koja je stigla jen dva, ali je iskrsnuo problem posxto nosila nisu mogla da stanu u lift...no bolnicxari krenuli laganica da ga nose niz stepenisxte i uz put pitaju nesrecnog majstora sxta se desilo...kada je zavrsxio pricxu ova dvojica su toliko izginula od smeha da im se cxovek survao niz stepenice i zaradio visxestruke prelome ruku nogu i rebara...

Druga:

Tip i riba u pauzama izmedju snosxaja resxili da peku palacxinke i to ni manje ni visxe nego goli...i tako tip uvati da pecxe cxinke, a riba posxto joj je bilo dosadno krene da mu blajha kobas...on odusxevljeno krece da okrece palacxinke i da ih baca sve visxe i visxe i naravno jedna mu je pobegla i pravo ribi na ledja...pljas vrela i masna...ova od sxoka zagrize kobas extra i ne pusxta, a ovaj ni pet ni sxes` neko tiganjem po lobanji ribu...i tako stizxu u urgentni riba sa frakturom i opekotinama 2-3 stepena, a tip sa pregrizxenim Pajom...

more...more...more...more....more [:p]

Link to comment
Share on other sites

hehe imam i ja par..

vracao se neki baya iz vrhuske KPJ kolima sa neke proslave. I vraca se sa ribom/kurvom jebem li je koja je. I idu putem a celom duzinom puta sa strane je posadjeno drvece. I baya onako pijan udari u posred drveta i nadju ga mrtvog ujutru. I nadju ga otkopcanih pantalona.... bez ponosa, otkinut/pregrizen videlo se na prvi pogled. Kazu nasli su posle i nju i njegov qrac i ona im ispricala da je radila felacio i u trenutku udara jednostavno je stisla zube [:D] ...

A ova je za mene prajsles mada je mnogo jace kad se isprica uzivo a i moguce je da se nesto slicno dogodilo ;)

Otisli momci na zurku i krenuli da piju, zezanje ovo ono, i jednom od njih ostali podmetnu pola (ili 1/4) neke pilule koja se daje konjima za potenciju. I lik posle par minuta krene da vileni po zurci, ide od ribe do ribe i pita otvoreno da se jebu odma sada odma. Naravno sve dame ga odbiju i on sta ce jadan navata neku koja nosi buzdovan u ruci i ima trece oko ali lozi se na njega ceo zivot kao. I odu u wc i udri udri udri.... 3 sata jebanja. Lik svrsi i svrsi... i iscedi sve iz sebe ali nikako da mu se opusti.... krut i posle 3 sata. Ode ona lepotica iz wc-a i on ostane i drka ga do jutra nemoze da spava lik. Navodno nije mu se spustio ni ceo sutrasnji dan.

go figure...

Link to comment
Share on other sites

Otisli momci na zurku i krenuli da piju, zezanje ovo ono, i jednom od njih ostali podmetnu pola (ili 1/4) neke pilule koja se daje konjima za potenciju. I lik posle par minuta krene da vileni po zurci, ide od ribe do ribe i pita otvoreno da se jebu odma sada odma. Naravno sve dame ga odbiju i on sta ce jadan navata neku koja nosi buzdovan u ruci i ima trece oko ali lozi se na njega ceo zivot kao. I odu u wc i udri udri udri.... 3 sata jebanja. Lik svrsi i svrsi... i iscedi sve iz sebe ali nikako da mu se opusti.... krut i posle 3 sata. Ode ona lepotica iz wc-a i on ostane i drka ga do jutra nemoze da spava lik. Navodno nije mu se spustio ni ceo sutrasnji dan.

go figure...

bash sam chitao u novinama o nekom juzhnoamerikancu koji je uzeo to da razjebe ribu. toliko mu je otekao da je morao pod nozh. sad mu kita sluzhi kao ukras, jer se vishe dici nece.

Link to comment
Share on other sites

imam ja jednu pricu , a najgore je shto nije legenda vec istina.

Narkomani otishli u brvnaru, ko zna shta su sve uzimali, i utripuju da im je zima, jeste bila je zima, ali u takvom stanju teshko da su ishta mogli da osete. I reshe da odu da nadju drva za furunu. Nadju oni tako neko neko drvo i pocnu da ga seku sa onom testerom shto se hvata sa dve strane. I boga pitaj kako negde na pola drveta ovaj jedan koliko je gurao drugi ispusti i isece se po sred stomaka. Oteraju ga u bolnicu, ovaj lezi na stolu, ali ziv, srecom koliko je bio debeo isekao samo salo. I zove starija sestra ostale, kako koja ulazi pada. A tip lezi i cepa se kako koja padne na pod.

Sa istim likom druga prica. Tip bio na koncertu vlada georgijeva negde u crnoj gori. Zavrshi se koncert, i pocnu njegovi pajtashi da skandiraju njegovo ime. Narod pocne da se zagleda i vidish pocinje ceo koncert da skandira njegovo ime I vlado gleda ko je sad taj lik . Izlazi on na binu i pozdravlja sve , posle mu prilaze likovi da im da autogram, utripovali da je pevac neke stare rok grupe.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Sa istim likom druga prica. Tip bio na koncertu vlada georgijeva negde u crnoj gori. Zavrshi se koncert, i pocnu njegovi pajtashi da skandiraju njegovo ime. Narod pocne da se zagleda i vidish pocinje ceo koncert da skandira njegovo ime I vlado gleda ko je sad taj lik . Izlazi on na binu i pozdravlja sve , posle mu prilaze likovi da im da autogram, utripovali da je pevac neke stare rok grupe.

Ahahaha vrhunski =) Snaga mase jebote =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Supermen?

Ja tju samo retji klasichan fazon gde se ljudi kao naduvaju (ili josh bolje kad im zabodu chaj) i kao haluciniraju neznam ti ni ja shta da su videli...loads of bullshit.

Ono za zirafu i slona je zakon.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, imam ja jednu... Navodno je tachna...

Pre par godina, mi shatro bili u gimnaziji i dodje ortak i pochne:"E, nemozesh da verujesh shta mi je sestra isprichala... Napila se i dobila izlive iskrenosti...

Znash kad je ona bila u shkoli imala je ortakinju koja je bila bahata pichka, fenserka (znate sve ono sise, bulja, faca, sve vrh)... Bio tako njoj 18 rodjendan i njeno drushtvo se dogovorilo da joj naprave zurku iznenadjenja. Sve se dogovorili sa njenim matorcima, kao oni odu ranije ostave im kljucheve... Dolazi drushtvo, kad super, ona u wc-u. Skupi se tu cela shkola, svi chekaju.. kad iz kupatila izlazi pas iz kupatila sav od eurokrema i chujesh nju kako ga zove:"Mico, pa gde si posho, vrati se..." Ulazi ona za psom u dnevnu sobu, gola, kad njoj pica sva od euro krema...

Posle toga, nje nema u shkoli nedelju dana, shto je za ochekivati posle te scene... Niko nemoze da je dobije na tel. da bi na kraju svi saznali da se ona bacila sa zgrade i ubila se....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...