Jump to content

Urbana Legenda


RaveN

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt, zamisli sada prochitash ovo sve o bolesnim freakovima sa shpricevima a naveche ti neki lik sluchajno oprlji cigaretom i ti skochish na njega i pochnesh da gaubijash od batina, tipa " Ti tjesh meni preneti sidu!!!" pa aparatom za gashenje pozhara po glavi, pa stapom za bilijar u dukat, pa qball- u usta, pa ponovo aparatom [yeahdude][upyours][zvajz] [rocket] [king] [mexican]

Link to comment
Share on other sites

jbt, zamisli sada prochitash ovo sve o bolesnim freakovima sa shpricevima a naveche ti neki lik sluchajno oprlji cigaretom i ti skochish na njega i pochnesh da gaubijash od batina, tipa " Ti tjesh meni preneti sidu!!!" pa aparatom za gashenje pozhara po glavi, pa stapom za bilijar u dukat, pa qball- u usta, pa ponovo aparatom  [yeahdude]  [upyours]  [zvajz]  [rocket]  [king]  [mexican]

Ja krivim stetan uticaj televizije ;))))

I Brus Lija.

Link to comment
Share on other sites

DA to su i u NS-u radili , to sa bodenjem , jezivo da se skenjash...

Brate ne idem po fensi dskotekama.A da me ubode?Pa recimo da zivim u tri lepe i imam podrum i tri lepe.Pa bi ga odveo u podrum i mucio bih ga godinu dana...Zazalio bi sto se rodio [}:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

djura istina je kritican, prica on "brate nabavio sam upaljac koji moze da gori pod vodom, mi ga gledamo i kao "djuro sta ce ti upaljac koji gori pod vodom"? -"kako sta ce mi?! pa da zapalim cigaru!"

takodje ima jedan lik u mitrovici, znaci cigan lud, i sad oni nesto spikaju tipa

"da stojis na sred pesackog mosta i sa jedne strane dolazi 20 gejaka da te tuku a sa druge 20 likova iz mitrovice, sta bi ti uradio"

i sad cela ekipa prica sta bi uradila, skocila sa mosta blablabla

i pitaju oni njega pitaju "sta bi ti uradio" i on pocne

"pa prvo bi skinuo majicu, onda patike i carape, a onda bi im jebao kevu"

i sto je najgore lik je mrtav ozbiljan

mitrovica ima bas kriticnih ljudi, tipa djura istina, slog, spek, straca(lik danju deli racune za smece, a nocu obuce svilenu kosulju, lakirane cipelice fensi koznjak i ide u grad, inace treba napomenuti da lik ima metar-i-veliku-zelju-da-poraste)

...

u da spek je kritican, znaci jednom ja sedim sa ortakom i ortakinjom na spomeniku, nesto spikamo i dolazi shpek mrtav pijan i pocne da prosipa "je li mala el bi ti volela da ti ovaj polize pichku?! ja se sklonio malo u stranu i kocim se od smeha a ortak ostao na istom mestu i umire, spek ga pogleda i mrtav ozbiljan "sta se ti smejes pickice, smej se smej pa ce ovaj visoki da ti izjebe devojku, a mala el volis da ga sisas ili samo lizes?!" ona se jadna devojka istraumirala :))

inace djura istina ima svoju verziju price mosta i motora

"vozim ti ja motor po mostu dok jos nije bio zavrsen i bilo nesto mokro pa se oklizne motor i padne, ja se jednom rukom drzim za most a drugom rukom drzim motor, i sad prolaze neke dve nadrkane ribe i ja da ne ispadnem picka krenem da radim zgibove, kad su otisle ja se lepo popeo na most digao motor i produzio dalje"

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ima i ona za nagradnu igru koju je organizovao "Krasx" - (navodno emitovano je na HRT-u u bez komentara), a glavna nagrada je put u Diznilend...izvucxen je neki klinac od 6-7 godina i HRT je zajedno sa njim i predstavnicima "Krasx-a" otputovao u Diznilend...na ulazu pitaju klinju kojeg junaka najvisxe gotivi, a on bez razmisxljanja kazxe Sxilju i svi se dadosxe u potragu za Sxiljom i kada su ga pronasxli klinja raspamecen od srece trcxi prema Sxilji i urla "Sxiljoooo, Sxiljooo, bok Sxiljo"...Sxiljo se laganica okrece i sa cxistim krajisxnicxkim akcentom na cxistom srpskom mu kazxe "Jebo ti Sxiljo mater"... [:D][:D][:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

jbt, zamisli sada prochitash ovo sve o bolesnim freakovima sa shpricevima a naveche ti neki lik sluchajno oprlji cigaretom i ti skochish na njega i pochnesh da gaubijash od batina, tipa " Ti tjesh meni preneti sidu!!!" pa aparatom za gashenje pozhara po glavi, pa stapom za bilijar u dukat, pa qball- u usta, pa ponovo aparatom  [yeahdude]  [upyours]  [zvajz]  [rocket]  [king]  [mexican]

ahahahhaaaaaa

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Joj kojeg ja imam defekta u razredu:Pazi ovo kad sam pao godinu bio sam se totalno smorio u novom razredu.I vidim tamo nekog lika koji je uvek sam.I tako krenem sa njim u pricu sto je sam i to eh sad:

Boluje za devojkom.Bila je najlepsa u Grockoj(gde on zivi) i hteli su neki mafijasi da je imaju.Pretili su im,a oni se nisu obazirali.I tako na kalisu dok su bili dodju kola (!?!?!?!?!) i iz kola pocnu kalasem da pucaju na njega(!?!?!?!?!?!? ko bi trosio metke na takvog rtd-a) i ona se baci ispred njega i nju ubiju.... [:)] I na rukama mu kaze da ga voli.

A postoji i druga prica koju je drugima pricao da su je snajperom ubili... [:)][:)]

Inace ako mi ne verujete pravac u Petar Drapisn(sada Vazduhoplovno-Tehnicka Skola)u IV-8 i trazite Vasic Vojislava iz Grocke da vam isprica svoje lovacke price...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ima kod nas tu jedan mali Mave(ustvari je Mare ali ne zna da kaze R,pa ga mi zovemo Mave)...inace imam filmic sa njim tezak je 170Mb i on u njemu izlaze njegove planove kako ce postati reper i sve to...svaki dan se radujem kad ga vidim

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ima kod nas tu jedan mali Mave(ustvari je Mare ali ne zna da kaze R,pa ga mi zovemo Mave)...inace imam filmic sa njim tezak je 170Mb i on u njemu izlaze njegove planove kako ce postati reper i sve to...svaki dan se radujem kad ga vidim

share !

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo ovu pricu:

Radi se o nekom bracnom paru sto zivi u podruciju Praga, jedno 1h kolima od centra.

Jednog dana, lik izlazi napolje (krece na posao) kad ima sta da vidi. Neko mu ukrao auto. Sta ce, onako ljut pozove muriju, prijavi kradju i na tome se to zavrsi.

Elem, za tri dana, lik krece ujutru ranije od kuce na prevoz, kad ima sta da vidi. Auto parkiran ispred kuce. Onako u cudu dodje i pogleda kad unutra stoji parce papira sa porukom. U poruci pise nesto u stilu: " ... dok sam cekao prevoz neki likovi su napali mene i moju devojku da nas opljackaju, i u toj svoj frci jedan manijak je moju devojku ubo nozem. Morao sam hitno da je odvezem u bolnicu i pozajimo sam vas auto. Radim ako auto mehanicar i znam kako da obijem auto. Devojka je prezivela, a u znak zahvalnosti smo vam zajedno kupili karte za prozorisnu premijeru "Drakula". Hvala vam puno i izvinite za probleme"

Lik onako polu srecan polu iznenadjen, pozuri da kaze zeni sta se desilo.

I nista u dan premijere spreme se oni i odu na predstavu. Proveli se fantasticno ali kad su stigli kuci imaju opet sta da vide: Kuca ali totalno prazna ... ni namestaj im nisu ostavili ;)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo ovu pricu:

Radi se o nekom bracnom paru sto zivi u podruciju Praga, jedno 1h kolima od centra.

Jednog dana, lik izlazi napolje (krece na posao) kad ima sta da vidi. Neko mu ukrao auto. Sta ce, onako ljut pozove muriju, prijavi kradju i na tome se to zavrsi.

Elem, za tri dana, lik krece ujutru ranije od kuce na prevoz, kad ima sta da vidi. Auto parkiran ispred kuce. Onako u cudu dodje i pogleda kad unutra stoji parce papira sa porukom. U poruci pise nesto u stilu: " ... dok sam cekao prevoz neki likovi su napali mene i moju devojku da nas opljackaju, i u toj svoj frci jedan manijak je moju devojku ubo nozem. Morao sam hitno da je odvezem u bolnicu i pozajimo sam vas auto. Radim ako auto mehanicar i znam kako da obijem auto. Devojka je prezivela, a u znak zahvalnosti smo vam zajedno kupili karte za prozorisnu premijeru "Drakula". Hvala vam puno i izvinite za probleme"

Lik onako polu srecan polu iznenadjen, pozuri da kaze zeni sta se desilo.

I nista u dan premijere spreme se oni i odu na predstavu. Proveli se fantasticno ali kad su stigli kuci imaju opet sta da vide: Kuca ali totalno prazna ... ni namestaj im nisu ostavili ;)

Ili sam je skoro cuo ili je neko na ovom topicu pisao , ne mogu da trazim , anyway prica je uvek dobra u svakoj verziji...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...