Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

Stvari kao : Sheruj koku ili kada me je lik uhvatio u onu sveru koja zaustavi vrijeme (a ja sam bio stari silincer ili kako se vec pise) i klepa on po meni i poslednji udarac paf kad neki lik se zamjeni mjesto sa mojim herojem ja se izhilam dodje moj dobar drugar centaur i double kill xD . Samo da vidite izraz lica lika sa voidom ... freez :D

Why?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh igrao sam na pola chuke, i lik dobije zevsa i stane preko weapon shopa, i sad baja oce da kupi ring za basiliusa, a ne moze da klikne od ovog, "WTF ?!?! CHEATING, SHOP HACKING, NOOBS, ALTq+q!" ja sam hteo da riknem :DD

Brate shto ti sa bambijem ne bacas svitce ?

OMG svinja Je POPIZDELA, bezimo u baraku!!!

Shta bre hoce ovaj mrtvi kostur ? shta baca macole ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sve to jeste smesno, ali ultimativni provaljivac je poceo da igra dotu malo ozbiljnije.

Mozete i pretpostaviti sta se sve cuje iz njegovih usta dok igra.

No, posto je on sad ozbiljan student, necu ovde objaviti foru :)

Mada mogao bi jedan DVD da se uradi sa najboljim provalama

Link to comment
Share on other sites

igramo ja,osoba x,i osoba y 3vs3 sa nekim ortacima...

i ja i osoba x probijemo jesnu stranu...i on morao da se vrati da se ishiluje...

i ja ga cekam jedno 5 minuta i kazem mu:"ajde budalo pashcu,pozuri.."

on meni:"ne mogu,sibam se..."

ja nekako izdrzim i opet:"retarde,hoces li vise???"

on:"sibam se debilu!!"

ja odem do njegovog kompa i pogledam u ekran a on stoji kod fontane i napada osobu y...to jest lika iz ekipe... konj...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sto mu nisi oduzo pajdo odma:)

pored nekih ljudi vredi postaviti kameru,ovako da citam mi i nije smesno:)

ali,ko god da je igrao u kgbu sa likom koji se potpisuje ludak(tako nesto)zna o cemu prcam:)znaci lik je jebeni bog,cuo je kako neko govori entengl za nesto i svaki put kad ga stanuju-heksuju-bilokakodisejbluju lik se dere,-ENTENGELOVAN SAM.EEEEEJ ENTENEGLOVAN.KOLKO TRAJE OVAJ ENTENEGL.niko ne dobije ni drvo ni medjeda,njega boli kurac,entenegluju ga:D

i posle partije gde ima fantasticnih 0-21 sa jebenim boneom,lik je idalje rad da igra dotu po 5 sati:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricate o provalama, bilo je i kod nas toga...

Jedan igrac je ganjao drugog, koji je imao malo helta, i uto pristize drug od ovog koji ima malo helta, da ga spasi.Ali na nesrecu, to nije bio iskusan igrac...I ovaj sto bjezi vice njemu: "stan na njega!stan na njega!!!".Mislio je da ovaj baci stun, da on moze pobjeci.I tako se ovaj dere: "stan!stan na njega!!" , a ovaj nista ne konta, trci za njima dvojicom i vice: "kako da stanem na njega!?ne mogu!!!" hahaha, al smo se ismijali...cini mi se da su obojica poginuli,mozda grijesim, nisam siguran...mozda je onaj noob uspio pobjeci... :)

A imamo i drugih zanimljivosti : npr.drijadu zovu koza, spiritbreaker je krmaca, bristleback je luda krmaca, prophet je sumar, slardar je tata guja, medusa je mama guja, a sirena je guja, atropos je bane elemental(ne bejn, nego bas bane, kao bane bojanic :) ,nevermore je crnac, chaos knight je kraljevic marko, morphling je semafor, rhasta je zuljin, rikimaru je rikicmaru, ima toga jos....ne mogu se sjetit.

poz svima

Link to comment
Share on other sites

Secam se jednom dva druga igrali 1v1, jedan sa boneom a drugi sa Gondarom. Igra u punom jeku, nas 5-orica posmatramo sa strane i komentarisemo ciji je heroj imba! Tek ce jedan drugar na nas komentar kako je Gondar mnogo jaci trenutno dodati: A kad bone ukljuci BRZO PRCANJE :o))) hteo je da kaze BRZO PUCANJE, znaci pomrli smo od smeha LOL

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za Dotu...

Stojimo u igraonici, i prica drugar nesto: "...bla bla bla talkshow bla bla bla..." Okrece se Hrvorez, ovde poznatiji kao Hans, i pocne da se smeje ko lud. Mi ga gledamo, on kaze: "hahaha, rekao je talkshow!"

Mi kao: "pa?"

On kaze: "Pa kaze se topshow, ne talkshow!"

Mi patos... Pitamo ga: "Sta znaci topshow, majke ti?!"

On odgovara: "Hahaha, a sta znaci talkshow?"

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Nije to sekvoja, to je ZLI HRAST! Pitajte Micka :D

Smorili se mi u igraonici, nisu dosle standardne ekipe na dota night, neka sklepana ekipa, i ne igra nam se -ar. neko predlozi da igramo -as. Ispadaju sad heroji, i nama izmedju ostalog ispadne Naix. Micko razmislja da li da ga repickuje... Oce, nece, i kaze: "Ma boli me ku*ac, sigurno ce biti strength!" (u fazonu: nece ispasti neka gloopa inteligencija :D)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

meni je najjaci leek kad je sa rikimaruom kupio lothars edge ..... rofl

i sta ja da kazem,kad u dve razlicite partije,2 totalno razlicita lika pikuju zevsa i prvi ajtem posle bootsa kupuju klejmor,odma posle +10agillity.bio sam ubedjen da koriste neki bag:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Da,da koji Grave digging, ali po meni jedan od najboljih topica na ovom delu foruma...

Da pocnem: Shishkavac: "Konj beli srecu deli" (dok gestikulira tako sto mase rucicama ko ptica) :D - tormented soul sa ultimateom

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...