Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Pilauda : huh, nisi ti bas cist :). Alo ali jurnjava mini morisima, sprdnja sa italijanima, vesele 60-te...pa moze li biti film bolji

@Jose : napisala mu je : "tetatsu ko yaketa akebono i aku mai na tagahatarisu." Ako prevedem mrtav si. O balkonu je pricala jer je htela da se ubije.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ Pilauda : huh, nisi ti bas cist :). Alo ali jurnjava mini morisima, sprdnja sa italijanima, vesele 60-te...pa moze li biti film bolji

za boga miloga! pa taj kejnov "i've got an idea" zavrshetak je jedan od najboljshih ever....cccc ova dece sto im je holivud upropastio kriterjiume

ok ok, zaboravite da sam bilo sta rekao :)

Link to comment
Share on other sites

@ Pilauda : huh, nisi ti bas cist :). Alo ali jurnjava mini morisima, sprdnja sa italijanima, vesele 60-te...pa moze li biti film bolji

@Jose : napisala mu je : "tetatsu ko yaketa akebono i aku mai na tagahatarisu." Ako prevedem mrtav si. O balkonu je pricala jer je htela da se ubije.

:P

ta verzija o samoubistvu mi je jedno od objashnjenja koja su mi pala na pamet. drugo bi bilo da je proveravala pandura. da je doshao u vezi keve, sigurno bi znao za pishtolj. mada nijedno od ta dva mi nije dovoljno dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ja otisao juce u dom sindikata da kupim svoju legalnu kopiju tamnog skeniranja, kad ono, ne lezi vraze 999 dinara.

Evo bas sam odgledao jako kvalitetan dvdrip, jaaako sam zadovoljan filmom, cak stavise :)

Topla preporuka. Koga zanima a ne zna o cemu se radi, reci cu : filip k. dik. Ko i dalje ne zna, reci cu : blejd raner, totalni opoziv, suvisni izvestaj, covek u visokom dvorcu, sanjaju li androidi.... :)

jel ima mozda blade runner dvd tamo?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Upravo gledao Running Scared. Bas jaka i brza akcija...Podseca na Tarantina. Preporuka [:)]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Alpha Dog

Film radjen po istinitom dogadjaju. Pristojan film koji govori o tome kako izgleda kad klinci gledaju previshe rep spotova.

Ali stvarno sam imao osecaj da sam ga gledao bar u 2-3 verzije :(

@topic

Nabavio sam 6 filmova Jima Jarmusha, neke kao sto su Down by the law i Mistery Train sam gledao u kinoteci pre jedno 10-12 godina. Ovo mi je ko da sam nasao unique item :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu ovde da napishem shta cu gledati? :))

"Pesma Leda i Vatre" od sledece godine kao Serija na HBO, rade je likovi koji su radili Rome. Svaka knjiga dobija 10 epizoda od sat vremena gde ce Martin pisati scenario za jednu epizodu mesecno.

Da li ce biti dobro, ili ne? zomg!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu ovde da napishem shta cu gledati? :))

"Pesma Leda i Vatre" od sledece godine kao Serija na HBO, rade je likovi koji su radili Rome. Svaka knjiga dobija 10 epizoda od sat vremena gde ce Martin pisati scenario za jednu epizodu mesecno.

Da li ce biti dobro, ili ne? zomg!

al cemo zato kraj knjizhevnog serijala dochekati u dubokoj starosti :P

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, win some, lose some :).

Mada je napisao da je odustao od pisanja scenarija za svaku epizodu bash zbog toga. Da bi uspeo da zavrshi knjigu, tj 3 knjige koliko mu je ostalo do kraja serijala (toliko je planirao atm :P). Nazivi knjiga su : "A Dance With Dragons, The Winds of Winter, A Dream of Spring".

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

London

Devojka se seli na drugi kraj zemlje. Na oproshtajnu zhurku dolazi njen bivshi s kojim je raskinula pre 6 meseci. Sama pricha nije neshto preterano zanimljiva, ali nachin na koji je isprichana, kao i tempo priche, su ono shto chini ovaj film dobrim.

da ne pominjemo shto jessica biel glumi sa jason stathamom :)

Link to comment
Share on other sites

London

Devojka se seli na drugi kraj zemlje. Na oproshtajnu zhurku dolazi njen bivshi s kojim je raskinula pre 6 meseci. Sama pricha nije neshto preterano zanimljiva, ali nachin na koji je isprichana, kao i tempo priche, su ono shto chini ovaj film dobrim.

da ne pominjemo shto jessica biel glumi sa jason stathamom :)

Ma taj film me smorio ko puzha. 95% filma se odvija u klonji gde se lik drogira i odluchuje da pridje ribi. Retardiran film

oO

 

Link to comment
Share on other sites

prknuo si stijo, gf rula

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...