Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Sep 17 2006, 11:59' post='867518']

The Dukes of Hazzard

Moram da kazem, s obzirom kako su vi ispljuvali ovaj film, ja sam jako zadovoljan. Mislim, ko moze ozbiljno da gleda ovo? Nije cak ni neka komedija, ima po koji fazon, ali jurnjava kolima je odlicna, film nije dosadan i muzika je vrH.

brate za onu dzesiku simson bi umro ! :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

meni je foxx totalno chudna pojava...pocheo sa dresh filmovima i komedijama, onda pocheo komercijalu pa ga usralo sa Rayem, a onda kad je dobio oskara (mislim iste godine kao ONI reperi...nesto mafia nesto) krenuo je da PEVA jer je video da su zapravo u tome najvece pare u entertainment industriji =o)

a o vice filmu sam chuo da kao iako je dosledan seriji da je zapravo krajnje gledljiv onako za opustenu varijantu...kakvu kopiju imash?

Link to comment
Share on other sites

Tideland

Necu da vas smaram hvalospevima...ako volite Terija Gilijama ili uopshte malo "chudnije" filmove, ovo je obavezno shtivo.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

I odgledah Thank You For Smoking kako sam i najavio :) i moram priznati da me je bash prijatno iznenadio. Zhanrovski bi mogao da se definishe kao komedija, ali uopshte ne lichi na komedije kakve se shtancuju poslednjih godina. Zanimljiv filmic koji mi je drzhao pazhnju celim svojim tokom, shto mi se vrlo retko deshava u poslednje vreme. Preporuka.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

my name is earl 2x01

promenili su koncept u novoj sezoni, nisam još siguran da mi se sviđa.. ova epizoda je bila zabavna i smešna ali nisam siguran da želim da pratim nit radnje iz nedelje u nedelju, više volim kad se sve završi u okviru epizode i ne mislim da ovakvoj seriji treba "mitologija"..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...