Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

oni koji ne vole billa neka zaobidju u shirokom luku lost in translation :))

btw. film mi nekako deluje kao autobiografski jer on neshto i nije glumio... samo je bio on sam :)

ovih dana... gledao sam pirate mrachnih voda (ah.. nostalgy) koje skinuh sa neta, ondak quantum leap celu prvu sezonu... ondak sam gledao Brick

i josh par filmova ali ovo je vredno pomena... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm,meni se lost in translation mnogo svideo,ne toliko zbog Bill Murray-a koliko zbog dijaloga i nacina na koji je prikazana japanska kultura.Secam se da sam gledao sa kevom film i da je rekla da joj je mnogo spor i dosadan :).Vazno da je 30 puta gledala jesen u njujorku :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

^ Pirati su otkazani u drugoj sezoni...skinuo sam i ja sa neta sve epizode i ubedachio se kad sam video da je pricha isechena na pola...od onih 13 treasures of rule skupili su valjda 7 kad je ugashen serijal...jbg, bili su megakul.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

dve cadjave dvocevke. vrlo dobar, slican trainspotingu, preporuka

dogville. odlican u svakom pogledu

hari poter i gobler of fajr. simpatican i zabavan

wild girls. veoma zabavan i relaksirajuci

the jacket - poput buterfly effect, ali losijeg kvaliteta.. simpatican ipak

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

m da.. ima 21 epizoda a kod nas se vrtelo do 18te...

vishe je nostalgichan crtani nego shto je dobar...

a kvantni skok me je prijatno iznenadio da je skroz gledljiv. :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam danas, po prvi put, The butterfly effect i smorio sam se. Rezija je dobra, i glumci su ok, ali mi je pricha na granici naive. Lik chita svoje dnevnike i time pokriva rupe u secanju i na taj nachin uspeva da promeni svoje zivotne izbore pre 10 godina ?!?!?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam trejler za novog bonda, u želji da vidim malo aston martina dbrs9.. ima ga malo, slupao ga je zbog cice koja nije loša, a ni krejg za divno čudo ne izgleda kao ONOLIKI leš..

najbolje u celoj priči je što smo izgleda opet negativci:

bond.jpg

Link to comment
Share on other sites

The Proposition

Dobar film...Gaj Pirs u gl. ulozi

Inache skinuo sam al josh ne stigoh da pogledam novo ostvarenje Terija Gilijama Tideland . Negde sam prochitao da je film utripovaniji i od Paranoje u LV-u, shto je teshko za poverovati, ali ako jeste onda wooohooo. Javljam utiske uskoro.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Tom yum goong - The Protector

ili Ong Bak 2

http://www.imdb.com/title/tt0427954/

Jao, jao, sta ovaj covek radi. Ko voli da gleda brutalnu tucu ovo je obavezno. U jednoj sceni se bori protiv lika koji djuska kapueru. Ima zaista odlicnih stvari, a na sve to ne koristi zice i kaskadere, sve radi sam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...