Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledao pre neki dan 7 filmova od bata Steve Sigala... i skontao da mu je Under Siege 1 poslednji dobar film... ostalo su shitine.. a tek ovaj novi Mercenary for justice je propast... no Niko FTW :) i definitivno Hard to kill :)

Elem, od ozbiljnijih filmova, Machinist (Kristijan Bejl) je FTW na kub :)

A sve znate pa da vas ne smaram shta je kako je i tako dalje :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih dana sam u fazonu "ajde da odgledam shto retardiranije holivudske ""hitove,,

Elem:

X-men 3 - Drzao me samo zbog specijalnih efekata i zenskih mutanata

The Omen - Joj koje je ovo teshko sranje, mislim da se isplati holivudu da vishe ikad snime horor, a da nisu u rangu saw-a

The MI III - Ovo necu da komentarishem [:)]

Pametna stvar:

Nisam otishao u bioskop i sachuvao sam 750 din :)

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

Naleteo na zbirku od 150 DVD-a punih divx-a...kopirao...i sad me mrzi da gledam :)

elem pogledao:

Without a Paddle

London

Danny the Dog

Mystery Man

Preporuka za Danny the Dog aka Unleshed sa Jet Li-jem i Bob Hoskinsom koji je maestralno odigrao zlocu...London takodje ima svojih dobrih momenata, kao i Without a Paddle, poslednji film moze i da se propusti

fml

Link to comment
Share on other sites

Odgledah X-Men-a...elem ja cu sigurno i da nabavim i dvd,jer,ne znam kako za vas,ali mene stvarno ume da pogodi ta atmosfera tipa gospodara "oh noez there is a little hope,but we'll fight nontheless" i tako to [:D] ,jebiga sanjar sam u dusi...tako da ono,film nije definitvno nesto giga mega,al' za mene je kewl

:-)

Link to comment
Share on other sites

Odgledah X-Men-a...elem ja cu sigurno i da nabavim i dvd,jer,ne znam kako za vas,ali mene stvarno ume da pogodi ta atmosfera tipa gospodara "oh noez there is a little  hope,but we'll fight nontheless" i tako to [:D] ,jebiga sanjar sam u dusi...tako da ono,film nije definitvno nesto giga mega,al' za mene je kewl

i ja pogledah juche i skroz mi se dopao :) nije za oskara al' sam kvalitetno ubio vreme :)

Link to comment
Share on other sites

uu daaa, ta serija je imba dobra, pogotovo onaj drugi lik i klinac...sam charli vishe parodira samog sebe nego sto glumi sto se nekome mozda svidja meni deluje malo jeftino...ali ova dvojca (kao i zhenski likovi koje vrte su veoma solidno napisani...)

Link to comment
Share on other sites

Serija je mega dobro napisana, bolji humor nisam video u sitkomu. Sto se Charlija tice mislim da se on zove Charli u seriji namerno da ne bi morao da glumi, mislim, ovako izgleda totalno opusteno, a ova dvojica vladaju, klinac je genije, a i ovaj drugi je super.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Macross Zero (prequel Robotecha), odlichan crtez + 3D animacija (onako po japanski dojajno smontirana u crtez) i donekle interesantna pricha (malo ima onog "vec vidjeno u 99% anime" fazona). U svakom sluchaju za sve koji su voleli Robotech obavezno da se odgleda, zbog extra odradjenih borbi aviona-robota!

Ah da, ovaj serijal ima samo 5 epizoda.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...