Jump to content

Healing...


hellboy

Recommended Posts

priblizio sam se i ja sa mojim priestom 60 lvlu, i doslo vreme da pocnem da razmisljam o prelasku sa shadow na holy talente. i sad u vezi sa ovim imam jedno pitanje.

uradio sam ovaj novi priest q (jeeeeee!:) i kao nagradu izabrao prsten koji dodaje +6 shadow res i 1% chance to crit with holy spells.

takodje ozbiljno razmisljam da stavim 5 poena i na onaj talenat koji povecava sansu za crit sa holy spelovima za 5%

e sad mene zanima da mi neko kaze da li vredi juriti sansu za crit sa healing spells na dodatnoj opremi???

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shadow 60lvl i ne planiram prebacivati na holy. U MC smo ubili 5-tog bossa i Holy pristovi su mozda najvise 2,3% bolji od mene po healing meteru. Obicne intance tipa UBRS mozes ici kako hoces...

Sa shadow opremom mi je najveci crit 1220 sa MB a obican je izmedju 750 i 820 tako da i nije neka razlika sto je smesno u poredjenju sa ostalim klasama i njihovim crit. Po meni je ipak bolja za PvP oprema koja povecava shadow damage nego kritikal jer se najvise koriste Mind Flay i Pain a mozda imas sansu jednom ili najvise dva puta za MB i tu te onih 400 dmg nece puno spasiti ako te usere crit. U BG ides isto kao healer i tu ti tek crit nece puno pomoci jer bar ja samo gledam da ozracim sto vise sa Painom, dokrajcim po koga sa MF, sto vise lecim, dispelujem i gledam da sto vise prezivim jer se prvo ubija prist pa onda ostali... Za heal sto vise mane to bolje i obavezan CT raid ili slican UI koji prekida heal ako je onaj koga lecis manje ostecen nego sto heal leci da nebi bezveze trosio manu....

Link to comment
Share on other sites

Blagi off topic, ali da ne otvaram novi - koje addone vezane za healing koristite, pored pomenutog raidassista?

Ja sam nasao onaj Decursive, koji je odlican, sluzi za skidanje disease i/ili magica klikom na jedno dugme i ne morate da oznacavate 'bolesnog' vec se skeniraju svi...ali sigurno imate jos neki koji koristite

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shadow 60lvl i ne planiram prebacivati na holy. U MC smo ubili 5-tog bossa i Holy pristovi su mozda najvise 2,3% bolji od mene po healing meteru. Obicne intance tipa UBRS mozes ici kako hoces...

Sa shadow opremom mi je najveci crit 1220 sa MB a obican je izmedju 750 i 820 tako da i nije neka razlika sto je smesno u poredjenju sa ostalim klasama i njihovim crit. Po meni je ipak bolja za PvP oprema koja povecava shadow damage nego kritikal jer se najvise koriste Mind Flay i Pain a mozda imas sansu jednom ili najvise dva puta za MB i tu te onih 400 dmg nece puno spasiti ako te usere crit. U BG ides isto kao healer i tu ti tek crit nece puno pomoci jer bar ja samo gledam da ozracim sto vise sa Painom, dokrajcim po koga sa MF, sto vise lecim, dispelujem i gledam da sto vise prezivim jer se prvo ubija prist pa onda ostali... Za heal sto vise mane to bolje i obavezan CT raid ili slican UI koji prekida heal ako je onaj koga lecis manje ostecen nego sto heal leci da nebi bezveze trosio manu....

koja je poenta shadow priesta ako nije u shadow formu, a kad si u SF, onda nema heala zar ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Shadow form nema cooldown, tako da prakticno nije nikakva frka da ga menjas kao sto warr menja stance...mada tek sam je uzeo, ali za sada su mi to skroz OK funkcionise

samo sto trosis manu ulaskom i izlaskom iz nje, a mana cost se povecava svakim lvlom

u instancama nikad nisam ni pomislio da udjem u SF, a i kada solujem iz nje izlazim samo u ekstremnim situacijama kada treba da se izlecim.

nekako mi je tesko da poverujem da jedan holy priest moze da bude tek za nijasnu bolji healer od shadow priesta

Link to comment
Share on other sites

Shadow form nema cooldown, tako da prakticno nije nikakva frka da ga menjas kao sto warr menja stance...mada tek sam je uzeo, ali za sada su mi to skroz OK funkcionise

Pa nije bash da nije frka warrioru da menja stance, ako nema spec, gubi sav rage. Priestovi ne gube manu, right ? :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Svaki dmg u igri >>>> kritikal manje vishe ... 1 % kritikala kod svakog kastera , od maga pa do warlocka i priesta treba da mu bude odnost +7 dmg na primarni tip spelova = 1 % kritikal ... ko ima mozga i ko zna ne samo da racuna nego i da gleda jednostavno ce da shvati da je tako kako je ...

+dmg >>> kritikal ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bash da nije frka warrioru da menja stance, ako nema spec, gubi sav rage. Priestovi ne gube manu, right ? :D

skoro svaki normalan bild podrazumeva i taj skill, a od 1.8 ce valjda da ubace ono da zadrzavash a talent ce usrati tako da ce se preskakati

chini mi se da je 250 mane.. skupo je to zadovoljstvo menjati tamo ovamo...

ja prvi put chujem za shadow pristove u endgameu .. mislim

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Holy stablo za prista je sranje ....

opusteno u mc mogu da idu 31/0/20 pristovi zato sto je discipline >>>> holy .... onaj ko ode 31 u holy moze da skoci sa mosta opusteno posto je holy nova takvo sranje da tu nema komentara

Znaci ako oces totalni heal 31/20/0 ako oces heal + da nisi totalno retardiran u pvpu 31/0/20 ili 30/0/21 kako se kome svidja u svakom slucaju moras da imas 15% mana regen while casting a to je 21i talent u disc i to 5 komada tako da nema ni holy nove ni shadowforme ako oces to ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...