Jump to content

tur u gammi


Recommended Posts

GG za smekericu,a cestitke i mnr-u na dobroj borbi...Shto se tice nas moram da kazem da smo se jako obrukali izgubivshi od ekipe wog.crew u prvom mecu,ali posle smo povratili,dobili josh jedan mec i posle izgubili od smk-a u polufinalu 16-13.Shteta,ali shta da se radi...btw eminem aka mangiakapra:DD

@cartman pa shta bi???nije bilo "prcaj,samo prcaj"?:PP

POZ

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E bre indijanci, ste normalni sta pisete to bre !!!!!

Sta bre dobio sMp >>?<<

Gledajte svoje ekipe a sMp nepominjite ( nekazem da smo zaebani ili nesto slicno ) ali to kao  dobio sMp i ostalo STFU. Eyel nisam nesto primetio da tvoja ekipa kida ( kad nas vec prozivas )

sMp.Shomy

Poz i Respect

HAHAHA KOJA LEGENDA OVAJ SHOMY brate pa ti nisi normalan :D

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

GG za smekericu,a cestitke i mnr-u na dobroj borbi...Shto se tice nas moram da kazem da smo se jako obrukali izgubivshi od ekipe wog.crew u prvom mecu,ali posle smo povratili,dobili josh jedan mec i posle izgubili od smk-a u polufinalu 16-13.Shteta,ali shta da se radi...btw eminem aka mangiakapra:DD

@cartman pa shta bi???nije bilo "prcaj,samo prcaj"?:PP

POZ

Haha, obrukali se shto su izgubili od nas... smeh... Da smo igrali iz kgb-a, tek bi onda bila bruka... A za vas smo posebno bili motivisani zbog onog skakanja od srece kad ste videli da ste sa nama u grupi... Imali smo jos jedan poseban motiv od ranije, ali koliko se secam ti tad nisi igrao u toj ekipi...

Ako ste na esl ladderu, voleli bi da vam pruzimo shansu za revansh... neki mech 4 fun ne dolazi u obzir, a zashto pitaj ostale chlanove tvog klana...

Link to comment
Share on other sites

Haha, obrukali se shto su izgubili od nas... smeh... Da smo igrali iz kgb-a, tek bi onda bila bruka... A za vas smo posebno bili motivisani zbog onog skakanja od srece kad ste videli da ste sa nama u grupi... Imali smo jos jedan poseban motiv od ranije, ali koliko se secam ti tad nisi igrao u toj ekipi...

Ako ste na esl ladderu, voleli bi da vam pruzimo shansu za revansh... neki mech 4 fun ne dolazi u obzir, a zashto pitaj ostale chlanove tvog klana...

Moj jedini komentar je "ne loz se"!!!!!! Realno je bruka shto smo izgubili od vas,jer smo bolji!!! Dajem glavu za to,a doci ce vreme kada cemo i dokazati!! poz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@lesinar nemoj mi reci molim te da vi sabijate? bolje se ti ne lozi. na taj tur smo dosli samo da ne bi ispalili kassada(igralo nas samo 3 iz prve postave,1koji je igrao prvi tur u zivotu a 2-3mec i bos koji je furao neke svoje "tactice"na koje mi nismo znali da igramo jer mi na takav nacin ne igramo). totalno je drugacije kad igramo u prvoj ekipi. mi smo se danas dogovarali ko ce sta da cuva i pokusavali da nadoknadimo neiskustvo nekih igraca,i neki su cuvali mesta koja inace ne cuvaju da bi zakrpili rupe... eto ovaj tur smo tako odigrali,uvek ima sledeci gde cemo se dokazati... a i nadamo se da ce ladder da krene napokon...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Moj jedini komentar je "ne loz se"!!!!!! Realno je bruka shto smo izgubili od vas,jer smo bolji!!! Dajem glavu za to,a doci ce vreme kada cemo i dokazati!! poz

Ti si jedini koji se ovde lozi... tvoj glasni "komentar" na kraju mecha je dovoljan : "od koga sam ja izgubio !!!"

Dakle ti si taj koji misli da zna da igra... ja sam lepo par postova ranije rekao da smo svi u sushtini amaterski klanovi sem smekera i mnr-a...

Josh jednom predlazem da se prijavite za ESL ladder i da nas izazovete. Ako ste vec prijavljeni, daj mi ime klana i izazvacemo vas... ( nisam nashao x-file klan na ESL ladderu... )

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovde pomenuo mene??Ovde si se ti hvalio kako si igrac,kako si iskusan,kako kvarish igru sa warcs-om itd.A te bossove taktike niste znali da izvedete jer ste mutavi!!! To je preveliko naprezanje mozga za vas...ma boze sa kim se ja raspravljam...aj stfu molim te!!

@mario Pa ja sam rekao to i drzim se toga...a shto se tice mnr-a,oni menjaju line-up svaki tur i oni su profi??Kad su bili advance onda su bili profi,ovo je sad zezanje...barem ja tako mislim...

Edited by szF > LeSiN@r

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ko je ovde pomenuo mene??Ovde si se ti hvalio kako si igrac,kako si iskusan,kako kvarish igru sa warcs-om itd.A te bossove taktike niste znali da izvedete jer ste mutavi!!! To je preveliko naprezanje mozga za vas...ma boze sa kim se ja raspravljam...aj stfu molim te!!

@mario Pa ja sam rekao to i drzim se toga...a shto se tice mnr-a,oni menjaju line-up svaki tur i oni su profi??Kad su bili advance onda su bili profi,ovo je sad zezanje...barem ja tako mislim...

brate pocinjes da kenjas polako...

slazem se u vezi svega sto si rekao za wog.crew i eyelu, ali mnr nemoj da mi diras zato sto si niko i nista da mozes njih da prozivas...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

bossove taktike su citiram "idemo rush mali sajt(inf)okrenutim ledjima " i to je to,bez dogovaranja bombi i fleseva gde da bacamo... i sto se mene tice on je razlog najvise sto smo tako ocajno odigrali,ne zato sto je on losh(mislim da je bas ok igrac)nego zato sto se mnogo kurcio taktikama tipa ja cu sam mali sajt a vi idite na veliki i bas njega probiju a mi odk stignemo vec su nam 3 smoka bacena i flesevi pa nemamo sanse da bilo sta uradimo.

ovo je moj zadnji post na ovu temu i necu vise da se zracimo,bilo pa proslo i doci ce nov tur pa cemo se videti tamo. poz

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

[}:)] e sad da ja kazem nesto prvo eyel nauci da namestis komande pre meca (probili b sajt na infernu i lik nije mogao 30 sec da postavi bombu jer nisu bile njegove komande hahahahaahahah naravno izgubili smo partiju ) drugo ja bi poceo da igram tetris trece niste navikli na te taktike jer neumete da koristite te vase "mozgove" 4 nisam pricao trcite ledjima na b a mozda sam i rekao jer sam video da ne umete da se okrenete od flesa pa umesto da vam objasnjavam zasto je dobro da se okrenes kad ti fles ide u facu sam reko trcite ledjima 5 to sto sam pricao vi idite tamo ja cu vamo to svako ko ima mozak moze da zakljuci zasto 6 da vam nije bilo mene ne bi ni uzeli onih 10 partija protiv brg i najbolje za kraj mi kanteri na inf i rasuju na 4 b a bombas u kuci dodjemo svi na b pobijemo ih a bombas postavi bombu i ona pukne i dolazi mi lik iz njihovog klana na kraju meca i pita me e kako su postavili bombu na b to je sve od mene jbg za veliki post ali me ovaj eyel iznervirao pa sam morao jbg poz [:(!]
Link to comment
Share on other sites

nazalost je istina sve sto si rekao... osim toga za moje kontrole, znas i sam da je bila frka oko misa(tj neko je marno sa kompa na kom sam ja igrao) pa ime je trebalo 10 minuta da donesu,josh 5 da nameste. E kad su namestili tastatura ne radi i idu jedno 10 restarta kompa...za to vreme svi se zagrevaju(podesavaju kontrole ,sens... a cim sam ja usao oni kazu ide res i live!?! a ja prvu partiju igram sa sensom koji mi ne odgovara,pola komandi ne rade iako sam ih namestio,ne radi dugme za walk(shift) tj prvo radi pa odjednom pocnem da trcim. tako da sta tebe boli uvo dal smo pukli ili ne kad si igrao besplatno jer nam ortak otkazao u 10 ujutro pa smo trazili bilo koga. tebi sam zahvalan sto si igrao inace bi imao u ekipi 2 lika koji prvi put igraju mec a onda bi tek bila bruka. btw bombas nam je bio taj lik sto igra prvi put :(

jbg morao sam da mu odgovorim...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

realno... gg za shmekere... zasluzeno su pobedili... svaka chast... malom gajicu koj je odigrao mech zivota... mada u pravom trenutku... [:D] ali bez obzira svaka chast... malo je bilo komplikacija oko organizacije...ali nadam se da ce sledeci put biti bolje... svaka chast... josh jednom... pozdrav svima...

@shomy nemoj da se primash... plak...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ma bitno je da je bilo zajebancije, a ko je prodavao to ekipa treba da resi sama...

a to prozivanje ko je pro, a ko amater uopshte nije potrebno..

josh jednom svaka chast organizatorima i nadam se da ce biti josh ovakvih turova, 4 fun

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

brate pocinjes da kenjas polako...

slazem se u vezi svega sto si rekao za wog.crew i eyelu, ali mnr nemoj da mi diras zato sto si niko i nista da mozes njih da prozivas...

Nisi me razumeo...Nisam ja ovde hteo njih da prozivam...Nego sam hteo da kazem da su ranije vezbali non stop i bash se posvecivali tome...I o5 kazem da ja tako mislim,ne kazem da sam u pravu!!Poz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

aloo wog.crew ajde ovako:

kad se tako lozite da znate da igrate, evo ja vas javno prozivam

da odigrate jedan mech sa nama u toku nedelje!!

Ako dobijete 1 od 5 mapa, ja vam svima dajem po 50 evra!!!

To sto smo se mi zezali sa vama pa nam se vratilo lose, to je druga stvar!!

P.S. Da obe ekipe igraju u istom sastavu kao na turniru!!

P.P.S. Pa vas gamma dobije 16:2, sta dalje mi da pricamo!!

Jel moze?????

Edited by kassad from x - Files
Link to comment
Share on other sites

aloo  wog.crew ajde ovako:

kad se tako lozite da znate da igrate, evo ja vas javno prozivam

da odigrate jedan mech sa nama u toku nedelje!!

Ako dobijete 1 od 5 mapa, ja vam svima dajem po 50 evra!!!

To sto smo se mi zezali sa vama pa nam se vratilo lose, to je druga stvar!!

P.S. Da obe ekipe igraju u istom sastavu kao na turniru!!

P.P.S. Pa vas gamma dobije 16:2, sta dalje mi da pricamo!!

Jel moze?????

Care... to za gammu... nemoj da mi spominjesh... Evo 2 dobra razloga... :

Likovi samo dust2 igraju ( mapa koja nama najgore ide... ) I nisu nas dobili 16:2, zato ne lupaj...

Drugi razlog... shifrovane poruke za bomb sajt... Mi rushujemo, likovi stoje iza nas i chujem kako neki lik kaze : "ovo je zvezdara" ... Meni lichi na shifrovano javljanje b sajta... Nego boli me iskreno kurac... S njima da odigramo bilo koju drugu mapu i u drugoj igraonici, siguran sam da bismo dobli... Nego, nebitno...

A kojih 5 mapa da igramo... ?

1. Dust2

2. Dust2

3. Dust2

4. Dust2

5. Dust2

Ovako ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...