Jump to content

tur u gammi


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i mi dolazimo sigurno. da vam objasnimo neke stvari....

Koga bre da sabijete nesrece sabio vas smp... nema veze videcemo ... nego kasad sto se tiche ispala... mi ne ispaljujemo ako kazemo da dolazimo... ipak mi smo osvojili proshli tur... dabudemo realni... :) shalim se vidimo se u nedelju...

Nego kako se igra... prvo kolo... koja mapa... drugo kolo.... trece... polufinale...finale... kako shta daj sistem...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Koga bre da sabijete nesrece sabio vas smp... nema veze videcemo ... nego kasad sto se tiche ispala... mi ne ispaljujemo ako kazemo da dolazimo... ipak mi smo osvojili proshli tur... dabudemo realni... :) shalim se vidimo se u nedelju...

Nego kako se igra... prvo kolo... koja mapa... drugo kolo.... trece... polufinale...finale... kako shta daj sistem...

Cartmane u subotu se igra covece:))

24.9=Subota:)))

A za sistem i za mape cu sad okacim!!!

Link to comment
Share on other sites

@lesinar

takav sam po difolltu jbg.....

samo da posle ne bude:e jbg nema mesta....

edit @cartman

pogledaj screenove i izvali 2 stvari...1koji je glavni razlog poraza a pod 2 izvali sam sto je vezano za mene....

pogledaj slicice pa ako mozesh shvati.. http://www.esl-europe.net/scg/cs/5on5/ladder/match/2528021/

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

eyel brate sabijo vas smp... to je dovoljno... da se ne javljash... samo cu reci shakal.... sabio vas ko guzice...

Moram neshto da dodam... eyela niko nije sabio... u tom klanu eyel ne igra. Na tom mechu shakal je igrao, pa ja verujem nikad bolje... svi ostali... nisu nishta posebno... Dakle... shakal chuva b sa snipom i ubija nas 5, 3 partije za redom... Bilo je i tu sluchajeva da ubije dvojicu jednim metkom... Zao mi je shto ne mogu da pogledam screenove njihovih ostalih mecheva, ali koliko sam provalio, mecheve su pretezno gubili kada on nije igrao. Dakle, ja sam 100% siguran da bi mi dobili sMp ili bi bar bilo jako gusto kad bi umesto shakala imali josh jednog igracha koji igra kao ostala 4. Mada dobro... ni ministar nije loshe odigrao. Ne potcenjujem nijednog chlana sMp-a, ali je istina da bi bez shakala bili jos jedan prosechan klan kakav je i wog.crew...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

bas...

a lepo ispod nicka mi stoji d.team a ne wog.crew samo ne mogu svi to da izvale

@ eyel

znaci decko samo cu te zamoliti da cutis posle ove izvale :

@sreta ti si mi kao neki igrac(ni na ffa ne mozesh da budesh prvi pored njih ,sto onda mislish da si bolji u cw od )?

da sumiram : UCINI USLUGU SVETU I NEJAVLJAJ SE NI NA JEDNOM FORUMU

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

sreto mnogo si bezobrazan prema meni u zadnje vreme a ni ne znamo se. to sto se ja zejebem pri kucanju ili ne obrisem neki deo jer to znak da me ti prozivas?

ja tebe nikad nisam prozivao pa ocekujem da i ti prestanes mene. nadam se da shvatas

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

@Kassad zamolio bih te da okachish sistem igranja ako je to mogutje da znam... shta se igra prvo.drugo,trece kolo... polufina... finale... molim te... i okachi sve prijavljene ekipe... da se zna lepo ko shta radi...

@eyel... brate kobrica je lik koj se tako proseravao... pa je popio po pichictju... ne kazem ti ja nishta da prestanesh...da radish... shta radish... nego ti kazem... smp... :)))

@kassad Brate vidimo se u nedelju .... LOL :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

sreto mnogo si bezobrazan prema meni u zadnje vreme a ni ne znamo se. to sto se ja zejebem pri kucanju ili ne obrisem neki deo jer to znak da me ti prozivas?

ja tebe nikad nisam prozivao pa ocekujem da i ti prestanes mene. nadam se da shvatas

brate, mozes da se zajebvas ti kako oces ali kad mi kazes da WOG^CREW igra bolje od mene i moje ekipe nemamo vise o cemu da pricamo, ej to sto si ti rekao nema nikakave veze sa zivotom...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...