Jump to content

tur u gammi


Recommended Posts

Sreto... chemu to foliranje... ?

Dobar si sa Lukom i Lazom, a ovde neshto prozivash... kako te nije sramota ?

Mislish da ce te neko vishe ceniti ako nekog nazoves botom... ? Znachi, meni puca savrsheno kurac kako ti igrash i kako bilo ko iz nasheg klana ( wog.crew ) igra... Molim te zadrzhi takve komentare za sebe... ako hoces, mozemo da igramo kad god hoces... nebitno ko pobedjuje, mi igramo iz zezanja.

Mislim stvarno ne razumem tvoj stav... sad si kao lud zato shto si nas nazvao botovima ? Ti tudje uspehe dozivljavash kao svoje... ? Chime smo zasluzili da nas tako nazovesh... ? Chemu to ? Shta ti imash od toga shto nas je neko dobio ? Shta ti imash od toga shto si nas nazvao botovima ?

Prijavili smo se i mi za ovaj tur u gammi... Ako si u nekom klanu na ESL-u, izazovi nas ili mi reci koji je to klan... izazvacemo mi vas...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sreto... chemu to foliranje... ?

Dobar si sa Lukom i Lazom, a ovde neshto prozivash... kako te nije sramota ?

Mislish da ce te neko vishe ceniti ako nekog nazoves botom... ? Znachi, meni puca savrsheno kurac kako ti igrash i kako bilo ko iz nasheg klana ( wog.crew ) igra... Molim te zadrzhi takve komentare za sebe... ako hoces, mozemo da igramo kad god hoces... nebitno ko pobedjuje, mi igramo iz zezanja.

Mislim stvarno ne razumem tvoj stav... sad si kao lud zato shto si nas nazvao botovima ? Ti tudje uspehe dozivljavash kao svoje... ? Chime smo zasluzili da nas tako nazovesh... ? Chemu to ? Shta ti imash od toga shto nas je neko dobio ? Shta ti imash od toga shto si nas nazvao botovima ?

Prijavili smo se i mi za ovaj tur u gammi... Ako si u nekom klanu na ESL-u, izazovi nas ili mi reci koji je to klan... izazvacemo mi vas...

jujujujjujuj

1.posto neznas kakav je moj odnos sa lukom i lazom i bokiem nemoj da pricas o

tome...

2.ne znas kako je pocela cela prica tako da nemoj da mi prodajes te gluposti da me je sramota i da glumim neko ludilo, tako da stfu

3.tudje uspehe dozivljavam kao svoje , ej o cemu pricas ?

4.sto se tice esl evo vam link prozovite nas kad vam dusa oce: http://www.esl-europe.net/scg/team/1241319/

Edited by sreta

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

jujujujjujuj

1.posto neznas kakav je moj odnos sa lukom i lazom i bokiem nemoj da pricas o

tome...

2.ne znas kako je pocela cela prica tako da nemoj da mi prodajes te gluposti da me je sramota i da glumim neko ludilo, tako da stfu

3.tudje uspehe dozivljavam kao svoje , ej o cemu pricas  ?

4.sto se tice esl evo vam link prozovite nas kad vam dusa oce: http://www.esl-europe.net/scg/team/1241319/

1. Luka mi je rekao jednom ( istina, bilo je pre 3,4 meseca ) da te dobro zna... nego nebitno...

2. Istina, neznam kako je pochela pricha, kako god da je pochela, to je bilo prichanje iza ledja.

3. Pa ono : "Dobio vas sMp"...

4. Bicete izazvani... jos vecheras...

Dakle, ako je na Agd-u neko rekao da je wog.crew dobar klan i da bismo dobili toga i toga ili shta vec, kako je vec krenula pricha, mrzi me da nagadjam... to verovatno nije bio niko iz nasheg klana ili je to govorio is shale jer stvarno nemamo neke prevelike ambicije i daleko od toga da se lozimo neshto... Naravno... kad igramo, trudimo se da pobedimo, ali neka sponzorstva, neko pro igranje... Nemamo nijednu taktiku... taktika se dogovara na sponu za vreme freez time-a... U zivotu sam pogledao 2 demoa i 3 filma... Svi u klanu se vrlo dobro znamo i volimo da igramo zajedno, to je jedini razlog zashto smo osnovali klan... Dakle, vidim da niste loshi... Dobili ste guerillu itd, ali nema veze... ovo je igra ffs.

Ajde, ono da prekinemo ovu glupu temu... kvarimo dechku topic... pricha se o turniru...

Link to comment
Share on other sites

1. Luka mi je rekao jednom ( istina, bilo je pre 3,4 meseca ) da te dobro zna... nego nebitno...

2. Istina, neznam kako je pochela pricha, kako god da je pochela, to je bilo prichanje iza ledja.

3. Pa ono : "Dobio vas sMp"...

4. Bicete izazvani... jos vecheras...

Dakle, ako je na Agd-u neko rekao da je wog.crew dobar klan i da bismo dobili toga i toga ili shta vec, kako je vec krenula pricha, mrzi me da nagadjam... to verovatno nije bio niko iz nasheg klana ili je to govorio is shale jer stvarno nemamo neke prevelike ambicije i daleko od toga da se lozimo neshto... Naravno... kad igramo, trudimo se da pobedimo, ali neka sponzorstva, neko pro igranje... Nemamo nijednu taktiku... taktika se dogovara na sponu za vreme freez time-a... U zivotu sam pogledao 2 demoa i 3 filma... Svi u klanu se vrlo dobro znamo i volimo da igramo zajedno, to je jedini razlog zashto smo osnovali klan... Dakle, vidim da niste loshi... Dobili ste guerillu itd, ali nema veze... ovo je igra ffs.

Ajde, ono da prekinemo ovu glupu temu... kvarimo dechku topic... pricha se o turniru...

ja jednom nisam prosipao vama nesto iza ledja , u fazonu da ste debili itd... a kamoli kao da vas je dobio smp, to je neko drugi pricao,da vise nebi bilo svadje i nesporazuma idi i pogledaj vas gestbook na esl-u da vidis kako je pocelo...

I da samo da napomenem da XpT nece biti u mogucnosti da dodje na turnir u gamu iz meni trenutno nepoznatih razloga, tako da gl & hf svim ekipama

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja jednom nisam prosipao vama nesto iza ledja , u fazonu da ste debili itd... a kamoli kao da vas je dobio smp, to je neko drugi pricao,da vise nebi bilo svadje i nesporazuma idi i pogledaj vas gestbook na esl-u da vidis kako je pocelo...

I da samo da napomenem da XpT nece biti u mogucnosti da dodje na turnir u gamu iz meni trenutno nepoznatih razloga, tako da gl & hf svim ekipama

Brate... hahahahha, ne verujem shta se ispisali tamo :D

Nisam proverio guestbook, sorry, vidim da si ono u shali napisao na pochetku... Kad ste pisali ovde, skapirao sam da je to bio neki chat na agd serveru... I da se razumemo... ja ne mogu vola da ubodem na AGD ffa serveru :)

Link to comment
Share on other sites

MNR i shmekeri igraju u finalu... wog.crew i x-files su delili 3. i 4. mesto... tachnije obe ekipe su ispale u polufinalu, a poshto nema nagradni fond za 3. mesto, mech za 3. mesto nije ni odigran... Inache... tur se bash oduzio... Mi smo polufinale zavrshili pre sat vremena... ja sam otisao kuci, ochekujte uskoro neki info od cartmana verovatno :)

Inache da napomenem da je MNR dobio shmekere u group sistemu i da je wog.crew dobio x-files takodje u grupama...

Link to comment
Share on other sites

mi smo bili najgori(i to mora da se napomene) btw igralo nas je 3 iz prve postave iz jedinog razloga da ne ispalimo organizatore kojima smo se najavili. gg svima posebno battlefragu iz nisha koji su nam objasnili neke stvari sto se tice inferna...el ce biti demoa za dl? posto kolko sam izvalio da ste snimali

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

mi smo bili najgori(i to mora da se napomene) btw igralo nas je 3 iz prve postave iz jedinog razloga da ne ispalimo organizatore kojima smo se najavili. gg svima posebno battlefragu iz nisha koji su nam objasnili neke stvari sto se tice inferna...el ce biti demoa za dl? posto kolko sam izvalio da ste snimali

Pazi, snimano je neshto, neshto nije... Poshto je meni neko dekn'o USB pre neki dan, a njima rezach neshto valjda ne radi tako da ja nisam zueo demoe, valjda ce neko to sachuvati pa kad uzmem od nekog usb dacu ti... nasha jedina partija vredna gledanja je protiv x-files-a... jedino smo tu partiju bash odigrali na nivou... Bili smo strashno ispcrpljeni, mada su i svi ostali... chekanje 3 sata, igranje pola sata, ali ajde, svi su chekali, nismo mi jedini :) Lepa partija je takodje bila MNR vs Shmekeri u grupi, verujem i da ce finale biti ok mech, realno jedino te 2 ekipe su malo ozbiljnije... svi ostali ( ukljuchujuci i nas ) su vishe manje amateri...

Link to comment
Share on other sites

GG za sMk

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

gg smk, stvarno najjacha ekipa na turu...

shto se nas tiche ekipu smo sastavili 3 dana pred tur, vezbali smo jednom i nadam se da se nismo obrukali...

tur je bio odlichan a i igraona mi se ekstra svidja, sve pohvale organizatorima bez obzira shto je tu trajao malo duze i nadam se da ce ih biti josh...

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...