Jump to content

tur u gammi


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahha iole ozbiljan klan , brate esl ladder je neaktivan vez duze vreme, skoro se uopste neigraju mecevi... tako da nemoj da spominjes ozbiljnost...

Boga mi je aktivan... samo treba da izazoves... ja koga god sam izazvao, odgovorio mi je... chak su i moj klan izazvali jednom... Samo izazovi, ako niko ne odgovori, pozovi na mobilni koji je taj klan ostavio i ljudi ce sigurno hteti da igraju...

Link to comment
Share on other sites

aloo  wog.crew ajde ovako:

kad se tako lozite da znate da igrate, evo ja vas javno prozivam

da odigrate jedan mech sa nama u toku nedelje!!

Ako dobijete 1 od 5 mapa, ja vam svima dajem po 50 evra!!!

To sto smo se mi zezali sa vama pa nam se vratilo lose, to je druga stvar!!

P.S. Da obe ekipe igraju u istom sastavu kao na turniru!!

P.P.S. Pa vas gamma dobije 16:2, sta dalje mi da pricamo!!

Jel moze?????

Isti sastav u kom ste igrali protiv nas, a ne sastav u kom ste igrali u polufinalu.

Ocu da vidim pare pred mech

Mi igramo iz kgb-a. Dakle, ta mreza, a ne mech u gammi.

Posalji mi pm sa listom mapa.

Link to comment
Share on other sites

ja boze, ne mogu da verujem ocima sta sam upravo procitao na ovom topicu!!

koliko se svi lozite to je strasno!!! eyel i lesinar iskulirajte, nemate 10godina. lepo je to sto se prozivate pred turnir na forumu, video sam da rec niste rekli jedan drugom u gami... toliko o tome.

sto se tice mog klana [wog], sasvim smo ok individualci, ali timska igra nam nije jaca strana, bar za sada.

sakale, ne primaj se na prozivke, nikakav kes ne dolazi u obzir, samo frendli gejms, ne zelimo ljudima da uzimamo pare ;) naravno salim se.

lesinar, sreta.... mozemo kada god hocete da odigramo mec, nije NIKAKAV problem. samo recite kada i koju mapu birate, imate SIGURAN mec protiv nas.

predlazem da ovim zavrsimo pricu oko turnira i medjusobnog prozivanja.

dakle datum i mapa.. pozdrav svima i naravno svaka cast smekerima i ekipi mnr na najbolje prikazanim igrama na turu.

jos jednom pozzz...

Link to comment
Share on other sites

ja boze, ne mogu da verujem ocima sta sam upravo procitao na ovom topicu!!

koliko se svi lozite to je strasno!!! eyel i lesinar iskulirajte, nemate 10godina. lepo je to sto se prozivate pred turnir na forumu, video sam da rec niste rekli jedan drugom u gami... toliko o tome.

sto se tice mog klana [wog], sasvim smo ok individualci, ali timska igra nam nije jaca strana, bar za sada.

sakale, ne primaj se na prozivke, nikakav kes ne dolazi u obzir, samo frendli gejms, ne zelimo ljudima da uzimamo pare ;) naravno salim se.

lesinar, sreta.... mozemo kada god hocete da odigramo mec, nije NIKAKAV problem. samo recite kada i koju mapu birate, imate SIGURAN mec protiv nas.

predlazem da ovim zavrsimo pricu oko turnira i medjusobnog prozivanja.

dakle datum i mapa.. pozdrav svima i naravno svaka cast smekerima i ekipi mnr na najbolje prikazanim igrama na turu.

jos jednom pozzz...

haha ja prozivao ?! samo sam rekao da me ne porede sa likovima koji igracju cw 1.6 tek mozda 2-3 meseca , to je to.

sto se tice mog ex klana XpT on se raspao, mozda ce da naprave drugu postavu, vise me i nije briga, verovatno cu preci da igram za mnr ali to je jos sve pod pregovorima...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

raspali smo se pre pocetka tog meca zato sto nam je puko film samo tako, zbog ispaljivanja treninga, turnira i svega ostalog... ja sam se mnogo nerivrao u toj ekipi i to mi netreba , recimo kada sam igrao na proslom turniru u gammi sa ekipom mnr-a uopste se nisam nervirao u toj ekipi se niko ne nerivra (samo gidra kat-tad krizira :D ), kad je takva atmosfera ja mogu da dam sve od sebe i lepo da igram sto su oni i svi ostali na turu videli ... tako da ...

stepa.gif

12jwr4.jpg

Link to comment
Share on other sites

sakale, ne primaj se na prozivke, nikakav kes ne dolazi u obzir, samo frendli gejms, ne zelimo ljudima da uzimamo pare ;)

Ma moram da se primam kad neko tako lupeta i umislja da je neko i neshto... ( ovo se odnosi na leshinara i kassada )

Shto se tiche "frendli gejms-a", koliko sam ja upoznat friendly znachi prijateljski, meni oni nisu prijatelji tako da na mene ne rachunaj tu. Sam je ponudio da nas chasti pa zashto ne bih prihvatio... to nije bila opklada... samo je rekao da ce nam dati kesh ako uzmemo jednu od 5 mapa... nije trazio nishta za uzvrat... Inache ne igram u pare koje nemam tako da... Znam da ih ni on zasigurno nema, tako da chisto odgovorim na njegove budalashtine...

Link to comment
Share on other sites

Isti sastav u kom ste igrali protiv nas, a ne sastav u kom ste igrali u polufinalu.

Ocu da vidim pare pred mech

Mi igramo iz kgb-a. Dakle, ta mreza, a ne mech u gammi.

Posalji mi pm sa listom mapa.

Za pare nemoj da brines ti nista samo se vi pojavite!!

A za mape...igramo svih 5: dust2, inferno , train , nuke, cbble!!!

I da posle tog mecha zavrsimo ovu pricu!!!

Toliko o tome!!!

Link to comment
Share on other sites

Znaci ajde iscoolirajte...stvarno smarate...ako odigramo,super...ako ne,ne! CAO!!A shto se tice eyel-a,pricali smo mi posle u Kgb-u,ali cini mi se da se to tebe ne tice...

@hayabusa Pa ja sam bash na to i mislio,veliki potencijal za tako mlade(male) igrace...procitaj josh jednom post i shvatices...

@admini zakljucajte topic jer je tur zavrsen i ovo prepucavanje stvarno smara...

POZ

Edited by szF > LeSiN@r

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...