Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije losh patch, mozda su mogli MALO drijade da ojade i josh malo orka vs ud npr josh manji insner ili web npr da pojachaju malo tako neshto josh neznam kako ce ud vs orka , gledam fova koji sve gubi 2 0 od prosechnih orkova,al jbg. UD imba

Jebeno probajte castere mnogo su jaki... jer kada pametan ud stavi tample iza svih gradjevina a orc to nevidi, kasnije mu je kasno da pravi spirit walkere i da ih unapredjuje probajte tier3 necrose i cate...

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sleep na taurena, vampiric aura i kupish 2 scroll of heala... to je i sada po meni najbolja taktika vs orca josh dignesh milijardu costura, mozes neke necrose ubaciti

Pa mana burnujesh DL-a dok ne ostane bez mane :)

Inache ja ne kontam , ja sam skroz naopak , kada trazim repove , trazim orkovske pobede vs UD-a i naletm na mozda jednu u 12-13 repova , i ja UD-a isto tesko dobijam , tako da ne znam mislim da je ipak orcu vetji problem vs UD-a...Jos do t2 su jednaki ali ako UD povadi destro GG orc :(

Link to comment
Share on other sites

izasho 1.19b,a garantovano do kraja meseca(pre WCG sigurno) stize i 1.2 kao odgovor na whinere...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa mana burnujesh DL-a dok ne ostane bez mane :)

Inache ja ne kontam , ja sam skroz naopak , kada trazim repove , trazim orkovske pobede vs UD-a i naletm na mozda jednu u 12-13 repova , i ja UD-a isto tesko dobijam , tako da ne znam mislim da je ipak orcu vetji problem vs UD-a...Jos do t2 su jednaki ali ako UD povadi destro GG orc :(

To je zato shto udovi jako retko dobijaju orcove pa se kace repovi kada ud pobedjuje jer bi zaista bilo gloopo da se okaci rep gde orc pobedjuje...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zovi duke da on igra orca ja cu uda...

pa prebice te kako god okrene.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u pravu je Duke,ne moze undead vs orca,sabije te kako god okrenes.a ti Gogo sto lupetas gluposti,nemoj vise plz,koji bre t2 i nekrosi?T_T

pa ne moze da te sabije , posto cesh imati gomilu summona, a kad izbaci tolko spirit walkera nema boga da ti rushi bazu sa magic dmg-om, i onda lepo predjesh na frostove ili garge sa amsom i tjao...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sve u svemu poenta je da ti stavish tample iza baze da on nevidi da si ga stavio a ispred sloter, nijedan orc nece vaditi castere vs ud-a dok nevidi neki summon neshto...

naravno idesh neki kombo heroja , tipa fl / bm , ili fl / tinker, uglavnom samo da imash gomilu summona da bi ga forsirao da ide na spirit walkere i onda ti prelazish na air ili radish zigg rush.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

naravno idesh neki kombo heroja , tipa fl / bm , ili fl / tinker, uglavnom  samo da imash gomilu summona da bi ga forsirao da ide na spirit walkere i onda ti prelazish na air ili radish zigg rush.

Ne onda ce te provaliti i pravice walkere ( barem bi ja to radio ), uzmesh dk ( idesh za njime i bacash coil gde stignesh :) ), drugi Dreadlord ( da bi kosturi imali vampiricu i da bi mogao da sleepujesh walkera ako ga ima ili nekog heroja recimo taurena... ) napravish par cata pokupish lesheve odesh t3 sve upgradeove za necrose uradish i to je to ... cak mozes i da mu stavish towere ako imash kesha

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...