Jump to content

znaci


Ramirez

Recommended Posts

ma dobar je hunta :DD

sta ma dobar je??? naravno da je dobar i previse dobar.. to je moja poenta

a to sto su lopovi prvi na top listi uglavnom lepo opisuje ona skica u topicu koji otvoris preko mog linka gore... znaci i treba da su prvi kad postoje za to i imaju samo leather armor, dok hunteri imaju i mail i veci dmg od lopova sada... i traze jos nezahvalnici

Link to comment
Share on other sites

I josh mail armor ... znahci np sto se mene tiche , sada samo treba dovesti ostale klase na nivo uber shaman i uber huntera ... sto ce biti uber poboljshanja :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mrzim hordu ali je igram ... cekam da mi apdejtuju maga ... ako ga ikad apdejtuju ... nada umire zadnja ( nisam mislio na dotichnog shamana pod istim imenom na novom serveru iako je to tachno da uvek shama umre zadnji ako umre uopste )

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Igrao si generale ? E pa to ti je "balansiranje" po principu popravi sve ostalo da bi bilo u ravni ... sa ultimativnim oruzjem buhahah :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sad malo prochitao ono gore na rogue forumu sto su pisali i moram priznati da mi je smeshno. Jedan od predloga da nerfuju huntera je da ne nosi mail nego leather.

E sad...kad bi kojim sluchajem Blizzard prebacio huntera na leather, po predlogu rogue-ova, u roku od 24 sata bi ovi jos vishe pocheli da plachu po tom forumu zato sto hunteri rollaju na "rogue armor" (i jednima i drugima trebaju isti statsi). [:D]

Inache iz mog dosadasnjeg iskustva u instancama (Strat, Scholo, LBRS, UBRS, BRD) meni armor skoro da i ne treba osim statsa koji na njega dobijem. Razlog tome je sto moj damage taken skoro nikad ne ide preko 1.5% i bukvalno se ne secam kada mi se health spustio na pola, osim u situacijama kad neko zezne pa svi izginemo. Inache po damage-u koji pravim sam u 99% sluchajeva medju prva tri (iza maga, obichno u rangu sa rogue-om, nekad je on 1-2% iznad, nekad ja).

Zakljuchak: prebacivanje huntera na leather hunta skoro ne bi ni osetio, a rogue bi josh vishe najebo [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa meni je logicno da hunter nosi leather... ali zasto lopov nemoze da dobije mail?? ipak je melee klasa.... i kad hunter radi i veci dmg i ima bolji armor.. koji mu treba samo u pvp-u a rogue sad radi i manji dmg i ima samo leather a ipak se seva melee....

Link to comment
Share on other sites

LOgicno je da i jedna i druga klasa nose leather , e sada bliz misli drugacije ... ffs , hunter ne treba da ima manu , debilno je ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

LOgicno je da i jedna i druga klasa nose leather , e sada bliz misli drugacije ... ffs , hunter ne treba da ima manu , debilno je ...

Jesi mislio da umesto mane treba ubaciti nesto drugo, ili si mislio da treba ukinuti hunti sve skilove vezane za manu?

@Ramirez

Rogue sa mail armorom bi bio neunistiv u pvp.

A i nije bash logichno, koliko znam vi imate one skilove tipa feather fall...zamisli feather fall sa 100 kila teskim oklopom, ili recimo ti se shunjas u stealth modu a oklop zvecka li zvecka [:D]

Sto se mene tiche ja ne bi imao nista protiv da huntera prebace na leather, samo nek malo doteraju setove da se ne koljemo sa rogueovima oko opreme [:p]

Link to comment
Share on other sites

rogue je josh uvek bolji od huntera...

i od shamana...

to shto u duelu stvarno nema poente igrati protiv huntera ili shamana nema veze

u molten coru hunteri su na dmg listi slabi

mada bili smo jednom samo u moltenu od novog patcha

ortak kaze da kod njih najvishe dmga pravi warrior...

a ja i 2 ortaka sa krol blade-om smo najjachi u dmg listi kod nas(sva 3-ica rogue-ovi)

ja koristim shanker... teshko je reci da je neka klasa imba

iskreno samo ne volim da vidim warriora... to je uvek riskantna borba

ovo ostalo nije frka...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Glavna poenta je da huntere igraju u 99% slucajeva totalne debilchine (cast izuzetcima), koji su u takvoj poziciji da ce da se alave za sve iteme i sve oklope osim platea. Na sve to, posto ta vecina uzasno igra, tipa da izazovu sa glupavim petom par wipeova, visila je i visi po forumima Blizzarda i neprestano kuka. Eto, vidi se da se kukanje isplati, mada ce oni i dalje ostati imbecili.

Cisto iz zajebancije, kad god je hunter u partyju, ja prvi vicem "Its a hunters weapon/ring/armour" itd itd, bez obzira za koga je :)

Poenta sto se tice obe vrste armora je sto su oni napravili sa hunterom neku mesavinu beatmastera i archera, a archeri mogu da nosi mail.

Sto se tice roguea, lol, on u mail armouru...daj ne zajebavaj :) Mozda je bolje da mu samo povecaju startni critics za nekih 5% i regeneraciju energije za maximum 10%. I bilo bi fino da dobije neke specijale za koriscenje lukova, poput u igri Thief. Naravno, ne u talentima vec kao bonus na bow skill.

PS. ovo samo zbog pauze sa server downovima, inace ne bih ni ovo postovao, nego ubijam vreme ;) :P

PS.2. nemojte da igrate nikad na Bloodfeatheru, smor do bola :[

PS.3. Teach, koji si sad lvl sad na Hamiju ? :))

Link to comment
Share on other sites

Meni kao healeru najveci problem predstavlja leciti rogueove koji ne koriste feint. Znas-samo leci i sve ce biti super, a ti kad od 6000 mane istrosis 3000 na lecenje rogue-a to okaci macku o rep. Nek mu daju sta god hoce samo da ne umire tako brzo :)

Da nema elementa iznenadjenja [citaj stealth] rogue bi tesko koju klasu mogao dobiti.

Link to comment
Share on other sites

Meni kao healeru najveci problem predstavlja leciti rogueove koji ne koriste feint. Znas-samo leci i sve ce biti super, a ti kad od 6000 mane istrosis 3000 na lecenje rogue-a to okaci macku o rep. Nek mu daju sta god hoce samo da ne umire tako brzo :)

Da nema elementa iznenadjenja [citaj stealth] rogue bi tesko koju klasu mogao dobiti.

ja kao healer u instancama i ne lecim rogue-ove. eventualno mogu da dobiju PW:Shield ali nista vise od toga. ako je covek koji igra sa rogue-om toliki retard da skida aggro sa warriora onda i treba da umre, ali ne pada mi na pamet da trosim manu na njegov heal i eventualno rizikujem wipe. naravno ima ljudi koji znaju da igraju sa ovom klasom pa uzrokuju ogroman dmg bez skidanja aggra sa tanka. za te ljude veliki respect.

Link to comment
Share on other sites

ja sam hunter i nebunim se i mislim da su oni na forumu debili pa sta ce rougu bilo sta kada uvek gankuje mislim nikada nisam sreo rouga da nije pokusao da me gankuje mislim freez trap keva i gotovo  [:D]

ali sam ipak da se malo rougovi poboljsaju recimo da im damo da nose plate i

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...