Jump to content

Post your char


coll

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maude .... ne ispratih te bash do kraja ?

rogovi ^^

Brate ako mi se nesto svidja svidja mi se shaman u Eartfuriju i ud warr u Mightu.

ae za shamana mogu da kazem da je subjektivno .. al ud ?? war ? brate uzasno .. pogledaj negde sliku kako chuchi na elfu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Linkujte nekog elfa u mightu ne secam se da sam video, a kad dodjem kuci linkovacu ud warr, ako ortak bude online. Ali nesto najsmesije sto sam ikada video je tauren u might kapi, ja sam plaaaaaaaaakao 2 sata znaci neverovatno i ...neznam kako da opisem....Ko limeni cvet oko glave, strasno glupo izgleda :)))))))

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

malo sam eksperimentisao :D

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
dreamteam3kb.jpg

evo i taurena u mightu

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
taurenmight1lz.jpg
Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

human ribe najbolje izgledaju u, da tako kazem, loshijim plate stvarima...kada im legings izgledaju kao strap on plates, a chestpiece ko neki polu-steznik ...sve posle toga postaje previshe constrictive...takodje ovaj dizajn chizama i rukavica koji stavlja ogromne cilindre oko listova i podlaktica je prilichno ruzhan na svemu sem na glomaznim modelima aka male orcima i male taurenima...

funny enough mislim da za svojih 5+meseci koliko igram wow nikada nisam video female NE warra je milsim da bi i one trebalo da izgledaju cool u plateovima...sto kazhe mohi to sve go gej igra... ;oP

Link to comment
Share on other sites

human ribe najbolje izgledaju u, da tako kazem, loshijim plate stvarima...kada im legings izgledaju kao strap on plates, a chestpiece ko neki polu-steznik ...sve posle toga postaje previshe constrictive...takodje ovaj dizajn chizama i rukavica koji stavlja ogromne cilindre oko listova i podlaktica je prilichno ruzhan na svemu sem na glomaznim modelima aka male orcima i male taurenima...

e to kole .. uf shto nemam neki ss da okachim al ono totalno sexy izgleda u loshijim plate leggingsima .. dodju kao plate stockings =))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...