Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeli zex, subo, jel to sad novi trend da stavljamo felne u avatare? Ono, da izaberem i ja neku, da ne ostajem van tokova :> Kao onomad patike ...

Inace prodje Miholjsko leto ... rekoshe i na tvu ... iskoristite inache subotu i nedelju posto ce to biti jedni od poslednjih trzaja lepog vremena. Od ponedeljka 10 stepeni i kisha.

Link to comment
Share on other sites

Juce sam bio na najboljem koncertu jos od '98. Julian Rahlin je svirao 3 sata i 10 minuta, a posle 5 biseva, publika u Kolarcu je bila van sebe. U stvari '98. je isto on svirao, ali tada je bilo mnogo vise emocija. U svakom slucaju fenomenalno je kada osetite cistu srecu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Oprosticemo ti ako poneses malo i nama na RHH ...

Inache se razvi fin dan iz onog losheg, jos samo da stvarno ispadne da su prognozeri pogresili (o cuda) pa da i sledece nedelje ne bude 10 stepeni nego vise, super bi bilo. Idem sad da podignem neke karte polako peske ako ne bude prevoza, malo da se prosetam.

Link to comment
Share on other sites

spremam se da jurcam za ćaletom, preveliki mi je cim da idem do blokova (jebeno brže stižem do karaburme nego do bloka 45, glupi tramvaji) pa ga jurim po gradu :)

posle nešto sastančim sa nekim šabanima pa uveče nosim štrudlu drugarima na rhh, da omaste brk..

Link to comment
Share on other sites

bio na faxu, sad jedem neku babinu gibanicu i kuliram.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bio u marketu kupio neke stapice sa susamom (ulker proivodi valjda) i guaranu i gumene bombone...zivot je lep...

a sutra moram sabajle da ustajem...imam skolski kros kod hajducke cesme...zivot je kuja...

Orijentacija?

@topic: Josh jedan normalan dan u zivotu mladog mene, ustajanje, potezi, shkola, kuca. Spavao do malopre, kasnije cu negde da idem sa lepshom mi polovinom, mozda i samo dodje do mene, ili tako neshto. Ujutru planiram da spavam duuuugo...(ali ipak cu da se probudim da potroshim kesh, leshinari [:p]).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...