Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

veceras sam gledao jedan od moj omiljenih filmova - Ambis a posle mi se ucinilo, kada sam isao da serem, da sam video Batica i kada sam podigao poklopac od wc sholje. Kad god upalim tv ovih dana, u kadru je nosina batica

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapalio prvu jutarnju, srkucem kaficu, gledam kroz prozor kancelarije na ceo NBgd, video Boletov topik sa mojim nazivom, koji mi je izvukao kez od uva do uva, pa mu necu traziti da nadoknadi autorska prava... [:)]

osecam se dobro, bas dobro.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sređuješ se za rhh, a pico?

ccc

mene je danas prvi put bolela vilica, četiri dana posle operacije.. ne znam u čemu je fora, deluje mi da to ne treba tako da bude, tako da se popodne možda iscimam do zubara..

Link to comment
Share on other sites

@lucky

kada ide slagalica?jel, milen josh uvek u igri? genije! uhvatio sam loma pre niki dan(i to bash momenat kada je zaboravio rech, nisam znao da on to tako stalno), al ne secam se u koje vreme.

:)

Milen rula! :) Jos uvek je u igri, sinoc je pobedio neku zenu, znaci ucestvuje i danas.

Inace slagalice ide radnim danima i vikendom (vikendom od pre dva meseca otpr.) u 19h uvece. Repriza radnim danima je u 9:30h izjutra, vikendom kad je nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

zapalio prvu jutarnju, srkucem kaficu, gledam kroz prozor kancelarije na ceo NBgd, video Boletov topik sa mojim nazivom, koji mi je izvukao kez od uva do uva, pa mu necu traziti da nadoknadi autorska prava... [:)]

osecam se dobro, bas dobro.

Kolego po obimu stomaka, pa da li ste vi to nama napokon poceli da radite ???? [:)][:)][:)]

btw ustao u sedam, ucio od tada, malopre otisao u radnju, pojeo puding, sada treba da se organizujem do kraja dana.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ustao opet ranije, sad cu da hasam pa cu da idem da gledam neke krevete/trosede, jer moram da ispazarim za sobu. Uveche cu da navrnem na rhh, da odnesem ivanu dvd-eve i da uzmem svoje, i mozda ostanem ako ima mesta :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sada bio u gradu prijavio ispite za oktobar II i saznao da mi predavanja pocinu u ponedeljak koji smor...

meni isto u ponedeljak,ali imam kul raspored.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...