Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostavila me riba danas... :(

Sad je pozovi i reci "Hteo sam ja juce da raskinem sa tobom,nego ti bio zauzet telefon"..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Jedem neki sladoled kao od keksa, paz' molim te. Al' ima fin onaj cokoladni preliv, deblji malo nego inace pa ima sta i da se pojede. Sad pravim planove za sutra i sledecu nedelju, gledam sta i kako. Moram da odnesem neke tonere i ketridze na punjenje i sredjivanje, pa onda do onog ortaka sa povredjenim zglobom da mu odnesem pomorandze ;), krece vreme pisanja tekstova, svasta tu ima.

Link to comment
Share on other sites

bio do ortaka.. krenuli da igramo H3, pa dosao neki lik, i zavrsili na MTG-u...

pokidao sam ih :)

sad dosao, pravac net do jutra.. jeij :P

inace.. mirise zima... uff.. odvratno.... mada, meni neki kez na faci... ne kontam kako :))

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Doshao na posao i imam shta da vidim - kod nas u ofisu svlachionica manekenki! [:D] Naime, moj ofis se nalazi nad izlozbom bundi i krzna (mrzim takve izlozbe!), a kod nas su reshili da naprave svlachionicu za reviju! Bio je mega zbun kada sam ushao u svoju kancelariju i video 10 polugolih manekenki! :) Ne zna se ko se vishe uplashio [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

inace.. mirise zima... uff.. odvratno....

Ja sam odvrnuo cesmu i oprao ruke hladnom vodom koja je pocela da biva onako, neprijatno hladna, za razliku od letnjih meseci, sto je siguran znak da dolazi zima. Sad narednih x meseci moram da ukljucim i toplu vodu na cesmi :)

Doshao na posao i imam shta da vidim - kod nas u ofisu svlachionica manekenki!  Naime, moj ofis se nalazi nad izlozbom bundi i krzna (mrzim takve izlozbe!), a kod nas su reshili da naprave svlachionicu za reviju! Bio je mega zbun kada sam ushao u svoju kancelariju i video 10 polugolih manekenki! :) Ne zna se ko se vishe uplashio

Priznaj da si ovo napisao samo namerno da bi povecao broj stranica "pricajte" topica posto znas da ce sada njih 20 da se javi i kaze "e hocu ja da dizajniram u moskvi", "u brate jea", itd :)

Inace, gledah na televiziji onu strahotu kada su se otkachila ona kola sto su vukla one shine na vrhu Nemanjine pa krenula ka Kneza Milosha ... Kao u filmu Stivena Sigala ... Pa prvo udarila u tramvaj i shine one probile isti, pa onda nastavile na dole pa u punoj brzini odvalile u 23ku ... srecom pa niko nije stradao, ima "samo" 18 povredjenih.

Link to comment
Share on other sites

e da, sinoc sam video to na vestima....

znaci zla shina... kako i sta se tu desilo enivej ???

btw, ja ustao, kafa net, skidam neku pesmu... sinoc mi je preporuili :)

treba da mi dodje ortak da mu narezem nesto...

nosim dzemper [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzemper stavio u listu obavezne garderobe jos pre nedelju dana ;}

znaci zla shina... kako i sta se tu desilo enivej ???

Pa koliko sam ja skapirao pricu, posto su samo slike, naravno nema video zapisa, neki tramvaj je vukao to "shinsko vozilo" koje je prevozilo shine (valjda da ih negde montiraju). I u jednom trenutku se to vozilo otkachilo od tramvaja negde pri vrhu nemanjine i krenulo niz ulicu ... u tom putu je naletelo na tramvaj koji je vec srecom bio skoro skrenuo u Resavsku, i tu se nekako izvuklo sa shina ili sta vec, poslalo pokoju shinsku "gredu" u tramvaj i nastavilo ka kneza milosha gde je po sred srede spichilo 23ku (sa boka) i tu je konacno stalo i zavrsilo putesestvije.

Svi su kao pusteni kuci osim dvoje ljudi sa povredama skocnog zgloba koji su ostali u bolnici.

btw, ja ustao, kafa net, skidam neku pesmu... sinoc mi je preporuili :)

Ja ustao jos pre devet, i gledam onu Sladjanu Slavkovic na BK sto samo melje i ne prestaje, lupa gluposti i svasta nesto ;) a onda krece zlatna zica i neka nova voditeljka (da podsetim, devet ujutru je) i tamo negde 5-6 gledalac i ona:

"Dobro veche!"

"..."

"Dobro veche, koga imamo na vezi?"

"Petar ovde!"

Steta sto nije rekao "dobro jutro" pa skroz da je zbuni ;}

Malo pre sam saznao da sam zavrsio neki dogovor koji je bio "u vazduhu" vec neko vreme pa sam srecan zbog toga, bice tu lepih stvari zbog toga, i sad krecem dalje do grada.

Link to comment
Share on other sites

priča:

u nekom trenutku u proteklih nedelju dana mi je neko od ortaka uzeo mob i valjda iz dosade snimio na njega neki jako gadan narodnjak u midi formatu. ne znam ni koja je pesma u pitanju, nije jedan od aktuelnijih 'hitova' koliko znam.. fajl se zove 'ti propadash rmx.mid'

uglavnom, tek sam juče izvalio da imam to na fonu, al' sam samo rekao 'heh' i iskulirao.

i idem jutros da uplatim ne

Link to comment
Share on other sites

idem i ja u grad, sigurno ćemo se sresti!

nego, dobro je što je taj vagon sa šinama udario prvo u tramvaj pa u autobus, ne želim da razmišljam šta bi se desilo da je udario u kola, ili da je bez prepreka stigao do železničke..

gole manekenke hohoho

gde su slike :)

Link to comment
Share on other sites

Cale me probudio sabajle da ucim ja kao jos 5 min i zaspao...kuntao do 10/10:30 i uzeo da crtam fuckin' rad iz likovnog...posle ucio psihologiju...

uf nista nisam jeo...mrzi me da kopam po frizideru...izgeda da cu pre skole da posetim "zvonce"...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...