Jump to content

1.7 IMBA Hunter =o)


Kole

Recommended Posts

pa pre patcha bi trebao da si sevao hunte no frke.. i sad mozes ako nabacis opremu... mozes i maga da sevas, osim ako ovaj neodigra bez greske a onda nemas sanse skoro ni da ga udaris, ma mozes i druida isto kao i maga ... naravno pricamo ako imas dobru opremu

Pre 1.7 sam sa cepao huntere otprilike 60% - 40% u moju korist ... sad je to obrnuto ;p

Inace sto se opreme tice tu imam veoma dobru ( 6/8 might ... unstopable force/Arcanite reaper ) pa opet gubim ... ali ovog puta i od beastmastera koji je ranije bio smejurija.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@coll

brate ili su tvoji hunteri 1337 ili su moji warriori takvi.... znaci gledam duele svaki dan (aj da kazes da warr ima malu prednost u duelu) i deru warriori bas... cak gledam i u AB kad se negde nadje 1 na 1....

a to za might.. jbg nisam igrao sa warriorom preko lvl 57 pa neznam kolko je za pvp dobar might... mozda nije pa mozes da nabacis neku pvp opremu, u svakom slucaju warr koji ima opremu za pvp kad udari svi drugi vriste..

Link to comment
Share on other sites

pa jedino sto su unistili kod huntera a to mi se bas nesvidja je spirit bound ono pre je super bilo da te svakim udarcem hiluje po 30 a sada kao na svakih 10s ti daje 1% health-a sranje malo su unistili beast stablo ali su zato ostala stabla pomoljsala pa ko jebe pet-a (a taman sam hteo da nabavim broken tooth-a [:(] )

a ako je istina da ce da huntera modifikuju mislim da cu da im se nacestitam pa shamana bi mogli malo jebote dobio je da moze vise puta da ti bacio ono da ti skine armor i sta da radis ostanes bez armora i cao

Edited by SRBIJA
Link to comment
Share on other sites

hehe evo i ja da se pridruzim koletu koji kaze da je hunt imba posle 1.7 patcha ,

mogu slobodno da kazem da samo saman moze da ubije huntera ako zna da igra i naravno shadow priest koji topi sve redom :) , svi ostali su smesni do jaja , bar znam kako je meni , jedino saman je zajeban , posto imaju pogani bag sa frost shokom koji je cooldown 6 sec a efekat traje 8 sec tako da sta vise reci o njima , vecina magova mi skine 500 hp od mojih 4k hp-a , rogue pada na trap stalno i uvek umre a da mi ne pridje

sto se tice talenata ja sam izabrao MM 34 and S 17 to je po meni najbolji build (ne moze se bez scater shota i aimed shota) na svu srecu dobio sam epic mac koji izbacuje drakis u ubrs-u koji je bolestan gde je drop rate 0.1 % :) sa nabudzenim talentom savage strikes koji daje 20% sanse da se lupi crit sa raptor strike , lupam oko 800 :)

bah

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pet je sada tako imba , ja ne znam kako sa warlockom da dobijem huntera ... ffs pazite sada :

igram sa warlockom tada sam bio u grupi sa 35 lvl hunter ( i ja sam 35 lvl ) i sada , ja sam demo warlock ( sto znachi unapredjeni petovi ) i jebeni njegov lav ima 2200 armora drzi agro kao voidwalker i ima 30 dmp i 1700 hpa , dok moj voidwalker ( koji bi trebao da bude tank ) ima 1800 hpa 1800 armora 10 dps i drzi agor malko bolje od peta sto je smeshno ... i ako tome pride dodamo lvl 40 ( mislim da je frenzi ) dobijesh peta koj besni ne mozesh da ga fearujesh ne mozesh da ga imobilajzujesh ne pravi dmg kao succubus i ( i vishe zbog 15 % kritikal ) ... sta reci ... bruka ... znachi sta mi vredi sto ce da buffuju death coil kada tih 3 sec ni peta ne mogu da pomere :)

sta god , ovo je trenutno igra za 2 klase shmana i hunta ... nadam se da ce da buffuju sve ostale :) a pogotovu maga koji vishe nema nikakvu svrhu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa ja sam i rekao da je to taj epic mac , koji drugi bi izbacio....

pa ako je taj mac, bash me cudi da ga koristish, mislim moze ,ali ima dosta bolje, npr Barbarous Blade, onaj polearm in AV , , lako moze da se dodje do tih.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa ne vidim da bi to neshto bilo mnogo bolje .. sem shto bi mogla da se izvede neka kobinacija mozda al mrzi me da to proveravam

220% mortal strike, flurry na pocetku fury linije, 5% crit na axe odmah na pocetku ...mjac ;p

+ super kombinacije sa full fury tree + arms, gde mozes na mobu da nabacis vise od 3k dmg na par sec :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

220% mortal strike, flurry na pocetku fury linije, 5% crit na axe odmah na pocetku ...mjac ;p

+ super kombinacije sa full fury tree + arms, gde mozes na mobu da nabacis vise od 3k dmg na par sec :)

da da sad tek uvideh ove neke stvarchice .. kombinacija je bila mnogo bolja

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...