Jump to content

1/16 finala kupa


dvnityCker

Recommended Posts

Nebitno. Vazno da nisu priznati kod Fife i Uefe.

noodle ne kapiras, ovo je srpski kup shto znachi shta? Da svi klubovi iz Srbije u njemu ucestvuju... zar ne? Kakve fifa i uefa imaju veze sa tim nije ovo evropsko takmicenje. Kosovo je Srbija(jos uvek) ... to je dobra stvar samo da prestavnik bude neki srpski klub pa onda da nasi klubovi gostuju tamo... medjutim ako bude shiptarski onda jbg...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja sve vrlo dobro. Srba dole nema da svi zajedno sastave tim za mali fudbal...

Bas zato sto je kup SCG u pitanju vazno je da taj predstavnik Kosova postoji. To, u fudbalskom smislu, znaci da je Kosovo deo Srbije. Koliko znam u smislu basketa, stonog tenisa i jos par sportova oni su nezavisni od Srbije i priznati od strane evropskih kuca tih sportova. Zato ne bi voleo da ih Uefa i Fifa priznaju. Jeste da se drzim za slamku, ali ko ime jebe mater. :)

Link to comment
Share on other sites

PSK Pančevo - Hajduk Kula ??

PSK ???

ja ne razumem ovo, koji je ovo Kup ?

PSK je u stvari Glogonj koji se prosetao kroz Srpsku ligu Vojvodina i koji je nakon propale ideje fuzije sa Dinamom odlucio da se spoji sa PSK-om koji je clan juznobanatske B lige...i otuda sad PSK igra na gradskom stadionu,a Glogonj jelte igra tu vec pomenutu juznobanatsku B ligu sa igracima koji nisu u prvom planu PSK-a...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja sve vrlo dobro. Srba dole nema da svi zajedno sastave tim za mali fudbal...

Bas zato sto je kup SCG u pitanju vazno je da taj predstavnik Kosova postoji. To, u fudbalskom smislu, znaci da je Kosovo deo Srbije. Koliko znam u smislu basketa, stonog tenisa i jos par sportova oni su nezavisni od Srbije i priznati od strane evropskih kuca tih sportova. Zato ne bi voleo da ih Uefa i Fifa priznaju. Jeste da se drzim za slamku, ali ko ime jebe mater. :)

bash to, u basketu su priznati ali i u rukometu... Ima Srba dole samo ne znam da li igraju fudbal organizovano tj. da li imaju klub...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...