Jump to content

Male tajneeee


Recommended Posts

[:D]

Heh male tajne... Iz bivshe firme sam pri odlasku iz iste izneo APC UPS i SB Audigy. Zato shto su bili stoka i zato shto mi je trebao ups i dobra zvuchna... Eee, a josh sam zaboravio da vratim TV i komp koji su mi kupili dok su mi iznajmljivali stan - sada sam to sve lepo poklonio tashti [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahahah sad sam se setio ortaka koji je radio u pabu na NBGu. Kashnu ga zbog potrkadanja, i on zadnjeg dana posla kuci odnese aparat za kafu [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Legendo!  [:p]  [:p]

hm.. tajna.. pa ne znam.. pojeo sam sve grickalice tiboru i tigeru u cheshkoj? da.. IT WAS MEEE!  [8D]  kad niste ni bili sigurni shta ste poneli  [:D]

Aaaa, legendo [:)]. Nego, to sa pishanjem u kadu/lavabo se deshava, kad te mrzi da nabadash WC sholju i radish sve shto rev reche...ali malo deterdzenta nekog obavezno...onda, drugo, jednom sam obukao haljinu od ortakinje (a ona moju trenerku neku majstorsku staru)...a da, imali smo negde 8 godina, i imam i sliku [:D].

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, legendo [:)]. Nego, to sa pishanjem u kadu/lavabo se deshava, kad te mrzi da nabadash WC sholju i radish sve shto rev reche...ali malo deterdzenta nekog obavezno...onda, drugo, jednom sam obukao haljinu od ortakinje (a ona moju trenerku neku majstorsku staru)...a da, imali smo negde 8 godina, i imam i sliku [:D].

Moj zivot u ruzicastom =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Male tajne? Sta znam, tu i tamo shoram u lavabo, s obzirom na nivo hormona u krvi ujutru, jedini nacin da ubodem wc sholju je naglavacke...

pa kako mozesh u lavabo kad je onako visok .. ono teze je nego u sholju ?

btw meni pomaze umivanje glave i vrata .. obicho se posle vode spusti taman da mogu da potrefim shkoljku =)

mala tajna .. pa nemam takve stvari =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Evo moje tajne...

ako hocete verujte ako necete...

mogu da jedem zhivo svinjsko meso!

i to samo kad sam u selu chim se zakolje,ako se stavi u zamrzivac to nije to!!!

znaci recept:

2 koljacha (u mom slucaju deda i komsija)

chim se svinja zakolje izvaditi biftek oprati ga od krvi i uvaljati u vegetu!

i jelo je spremno!!!

Ko hoce neka proba...kapiram da vam se chini odvratno ali nije uopste!!!

opet ponavljam-ni slucajno u frizider,zamrzivac--omah jesti...posle nije ni za q...!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ranije sam pishao u lavabo, jer mogu da spustim tolju na ivicu i ne razmishljam o preciznosti

ali avaj jednog dana sam se gazio sa bratom i polomio kljuch od kupatila. od tada uglavnom sednem na sholju kad pisham i chitam novine/knjigu/itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...