Jump to content

D&D populacija


Crazy GM Banchi

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Znam za D'N'D od 98 dine ali sam pocheo malokasnije da ga igram.

U glavnom sam sada chitao 75 % gluposti na ovu temu jer svi oce da budu Game Masteri a ni neznaju shta im je cilJ!!!

Anyway naslushao sam se svakakvih ubistava,dozivljaja ali najcrnje mi je to shto kada pricham sa ortacima na tu temu i kada dodje neko sa strane,pa chuje...danas sam bacio fire ball na camp sa orkovima..obichno se zgroze pa chak i kada raspravljamo koliko ti treba inteligencije za neke feetove ili bilo koji stat i koliko para se dobija za pochetak kampanje: JEL STE VI U SEKTI??

Zenski igrachi su po meni mnogo mnogo ozbiljniji od mushkaraca i lakshe je saradjivati sa njima...heh...

Inache ko je u blizini Indjije,moze da mi se javi pa da odigramo u klubu Dragon mojih dragih prijatelja...za koje smatram da su best players in the Serbia!!!!

Josh jednom mnogo dobra igra koja ne zahteva neshto preterano vremena jer se igra sastoji u tome da treba da se osecate kao u filmu ili da igrate igrice,da se opustite jednom rechju i uzivate u charobnom svetu(za ne upucene).

Dragoi mi je shto ima josh ljudi i devojaka koji se zanimaju za DND!

PS:Muzika je pola posla,kada chujem konanovu muziku znam da sam mrtav u sledecem krugu [:D]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

A deca pochinju da igraju d&d

Nego da li ima neki gem koji bi vodio 2 paralelne druzine dobru i zlu ????

zavisi kakvog trazish, ako trazish gejm mastera koji samo postuje pravila i ne obazire se toliko na opis tvojih akcija, znaci crno na belo, ili trazish nekog koji ce u odnosu na tvoj opis akcije da ti doda josh koji broj na bacenu kockicu ili cak i oduzme.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uh... deco... :D

To sa dobrom i loshom druzhinom sam probao i poubijashe se na kraju da bi dva lika, po jedan iz svake druzhbe prezhivela i onda su nastavili sami zajedno :) hohoho... (i to sve zbog jedne ispaljene strele upozorenja koja je ubila jednog od dobrica :)))

Uh... nafrpovao sam se svega i svachega i moram retji da mi dobro ide :D

Nisam neki extra gej master ali se barem zabavljamo dok igramo shto mi je najglavnije...

igram adnd onda smo skoro krenuli, ali najjache mi je frpovanje bilo i ta kampanja josh traje, u sadashnjosti, tj. futuru, tj. to mu vetj dodje proshlost, ali je zapravo neki paralelni svet... a ako neko otje nek iskopa topik o tome gde sam pisao opis likova i par uvodnih glava.. a onda sam otisho u vojsku.. :) dodje mu ko sajber pank-fantasy-sf-trip-horror-action~hero... i tako.. a bio je tu i chuveni rurfrp ili RURPG koji se nije neshto proslavio mojom krivicom... i bilo je jako puno popularnog (a gde je zlaja :)))

I tako... imam stalnu ekipu + 2-3 ekipice koji se pojavljuju povremeno, a imam i jedno 5-6 drugarica koje povremeno igraju :) i mislim da je zabavnije sa 2m+2zh ekipama jer zhenski mozak ti je bato chudo... a probao sam da frpujem i sa 14 ljudi shto je bolno za mozak... no naviknesh se... :)

tako...

a vecheras imam frp seshn sa nekim samurajem, iluzionistom, tifom, warrior princom i josh po nekim diskom...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

e ja sam bas juce poceo da igram jedan sesion, igra nas troje plus gmaz, mozda se prikljuci jos jedan, ali realno najbolje je kad ima manje igraca, kad ih ima previse ona se svi smore posle odredjenog vremena

znaci ja sorcerer, cleric i ranger

bice mnogo zajebana partija jer nemamo nikakvo meso ali dobro

a plus sto ja igram idiota od sorcerera, koji ima samo jednu "korisnu" magiju, web, a ostale magije su tipa darkness, spectral hand, tensners floating disc, lite i tako slicno,

mada ima do jaja dobrih radova tipa ranger trci prema nekom gradu i vidi pored mene kako sedim turski sed na floating discu sa spectral handom koji mi masira glavu i velikim osmehom na faci :) obozavam te radove, posebno kod magova,

jednom sam igrao maga koji je imao izuzetno visok inteligence tipa 19(dao mi gmaz) ali sam imao izuzetno nizak wisdom tipa 6 i to je bio najjaci rad krenem da kastujem neku jebeno mocnu magiju

bacam kocku, i fazon umesto da bacim tu magiju, zbunim se i upisam se u gace :)

jednom sam pokusao da igram sorca by the book i gm se smorio pa me je unakazio, tipa bacam magiju(fire arrow) i bacam kocku da vidim dal ga pogadjam, kocka padnem na keca, bacam ponovo da vidim dal ce magija odleteti u nedogled ili ce nekog iz druzine strefiti i opet kec... tako da sam se sa sopstvenom magijom strefio u facu i faca mi je sjebala pola lica i harizma ne da mi je opala nego mi je jebala kevu :)... posle deset minuta sam se pretvorio u kamenu statu-u jerbo sam nesto zajebao posto sam bio napola slep... :)

planiram da sledecu partiju igram maga koji ima amneziju svakih sat vremena :)

mislim svaka klasa moze da se igra da bude ekstra zanimljivo ako se stvarno uzivi, igranje tipa buljis u knjigu i igras by the book je najgore moguce smaranje

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...