Jump to content

Koje serije?


OrthodoX

Recommended Posts

Saltam veceras kanale na TVu i jedino sto mi je bilo zanimljivo je Crna Guja na BBC-u.

Bas nesto razmisljam da je to jedna od onih serija koje bih mogao da gledam bezbroj puta. Druge su recimo Mucke, Nepristojni ljudi, vecina Dosijea X, a na pamet mi je pao i Serlok Holms koji je pre vise godina isao na Pinku. Od crtaca naravno Simpsons, South Park i Futurama...

Dakle zanima me koje serije biste mogli da pogledate u svako doba dana i noci, da li ima nekih novijih serija za koje mislite da ce steci kultni status itd.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

homicide u svako doba dana i noći..

trenutno pratim battlestar galactica, i čekam da počnu simpsonovi, lost, desperate housewives i mo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj 24 bih mogao da zgotivim, ali imam i suviše serija za skidanje/gledanje kako stvari stoje.. no, mogao bi to da mi doturiš..

srbo, jel se kod vas lost daje na tv-u ili skidaš s neta? slažem se da je interesantna i napeta, ali me smara što su epizode iseckane u maniru španskih serija (hoze manuel, tu soj mi iho CAK ŠPICA)

Link to comment
Share on other sites

Vidim da dosta ljudi prati Homicide...

Meni je ta serija u pocetku bila skroz odbojna, sto zbog glumacke ekipe, ali vecim delom zbog free hand kamere na koju nisam mogao da se naviknem, ali nekako tokom vremena sam poceo redovno da gledam dok je islo na Pinku...mada sad slabo pratim ovo na RTS-u.

Te adult crtace bih bas voleo da pogledam, pa ako neko ima (npr. nt.maharaja ;)), bilo bi dojajno kad bi mogao da prosledi, ili bar da da neki link.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da dosta ljudi prati Homicide...

Meni je ta serija u pocetku bila skroz odbojna, sto zbog glumacke ekipe, ali vecim delom zbog free hand kamere na koju nisam mogao da se naviknem, ali nekako tokom vremena sam poceo redovno da gledam dok je islo na Pinku...mada sad slabo pratim ovo na RTS-u.

Te adult crtace bih bas voleo da pogledam, pa ako neko ima (npr. nt.maharaja ;)), bilo bi dojajno kad bi mogao da prosledi, ili bar da da neki link.

za neke je homicide acquired taste (što bi rekli na b92), drugima se svidi odmah.. niko koga znam nije odgledao malo više epizoda a da mu se nije svidela..

Treba da pokupim 3. i 4. sezonu uskoro, pa cu ti dobaciti. 4. sezona jos nije emitovana kod nas.

\o/

Link to comment
Share on other sites

ili tropical heat, na isti fazon :)

>edit< sranje pa to jeste ta serija [:I]

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...