Jump to content

Najbolji rock/metal vokali


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam zid izmedju sebe i HIM-a stavio zbog same glupe ideje da se poveze ljubav i satanizam... pali andjeo .. omg... pozerchina.. chizra said the rest.. s tim sto ja od mensona volim par stvari..

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zato i ne znash koliko je ''lako''. [;)]

Braaaaate...

Kome je tesko to da svira bolje da predje na gusle...ili nek duva u list... [;)]

BTW To sto ne sviram gitaru sada, ne znaci da nisam u proslosti.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Kad tako prichash ajde probaj da odsvirash neshto od HIM-a na gitari.

Hmmm...Na zalost (svoju) jos uvek ne posedujem sposobnost telepatije, pa moram da se vodim onim sto je ovde napisano...

[sarcasm] Ako nisi mislio "na gitaru u globalu nego na HIM" onda mi je zaista jasno da je sve to jebeno tesko za sviranje. [/sarcasm]

Sto se Judas Priest-a tice oni su svojom muzikom zasluzili postovanje tako da me savrseno boli patka ko je tamo gay a ko nije.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

a neverujem da smo zaboravili KRALJA

choveka kome svi gorepomenuti pevachi mogu da sisaju qrac...dobro nije bash rock/metal

ali chisto da se zna

ko je Fredi Merkjuri :)

takav se skoro nece roditi...ma shta vi prichali...prema njemu axl, jaymz i ostala buranija koju ste pomenuli zvuchi kao hor rtd dece...jebo sve ostale Fredi je ZAKON :)

Link to comment
Share on other sites

e da, sad sam se setio, cudo da je niko nije pomenuo, Kristina iz Lacuna Coil, extra peva a i lepuskasta je devojka

... ma Lacunu pomeni tek za josh neku godinu, tok je provrte dovoljno na tv-u, ljudi vishe ne pamte i ne znaju dok im se to ne usadi preko tv-a ;)

da, ima fenomenalan glas, mada, meni je bolji dozivljaj jer su italijani a pevaju na engleskom jeziku, pa mi nekako zanimljivije zvuchi kada otpeva text drugachije nego shto ochekujesh kada pogledah samo rechi :)

btw. skapirao sam ovu temu kao najbolji mushki vokal, zar ne :)

subjektivno mishljenje:

vokal Pradise Lost-a, Nine inch Nails-a, Coal Chamber-a, Tool-a, Lost Prophets-a...

dosta od mene...

Link to comment
Share on other sites

Marylin Manson sucks (moje mishljenje)

Ajde josh navedite i pevacha Slipknota da zatvorite krug  [;)]

Ne znam da li je neko slushao Stone Sour u kojoj peva Corey Taylor. Bash me je iznenadio sa obzirom shto tu stvarno peva i uopshte nije losh.

Negp da ;i neko zna kako se zove pavach Sonata Arktike

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

... ma Lacunu pomeni tek za josh neku godinu, tok je provrte dovoljno na tv-u, ljudi vishe ne pamte i ne znaju dok im se to ne usadi preko tv-a ;)

da, ima fenomenalan glas, mada, meni je bolji dozivljaj jer su italijani a pevaju na engleskom jeziku, pa mi nekako zanimljivije zvuchi kada otpeva text drugachije nego shto ochekujesh kada pogledah samo rechi :)

btw. skapirao sam ovu temu kao najbolji mushki vokal, zar ne :)

subjektivno mishljenje:

vokal Pradise Lost-a, Nine inch Nails-a, Coal Chamber-a, Tool-a, Lost Prophets-a...

dosta od mene...

Nick Holmes iz paradise losta je mozda bio odlican pre...pa recimo 10 godina:)Ako si bio na koncertu znas o cemu pricam...nije to taj vokal sa Icon-a.Iako mnogo volim PL ako cemo realno...Nick Holmes-ov vokal osim sto prija nije ni po cemu poseban.Vokal Pain Of Salvationa...e to je vec nesto.Btw Maynard iz tool-a i APC-a je stvarno odlican moram se sloziti:).Nego,citam ovde postove i vecina ljudi stavlja bruce-a,axl-a,pevaca iz him-a,pevace iz nekih nu metal bendova i sl za najbolje vokale metal i rock muzike.E sada,da izvinete.....jos jednom se izvinjavam ali jednostavno ne znam kako ovo drugacije da napisem:))...to sto vi drkate na mejdene,gunse,him...(ubacite ovde vas omiljen bend),kakve to tacno ima veze sa kvalitetom pevacha tog benda?Ne kazem ja da bruce nije idealan za mejdene,ali ovde se prica o KVALITETU nekog pevacha tj njegovim vokalnim sposobnostima a ne o tome kako je bruce najbolji pevach na svetu zato sto je savrsen za mejdene [8D]

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

wow :)

nek otpeva whiplash pa cemo ga uzeti u konkurenciju :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...