Jump to content

Pardon [off topic]


XCain

Recommended Posts

Izgleda da sam lose krenuo sa nekima od vas. Posto mi je member koji me je upoznao sa RURom rekao da ste svi gotivni likovi, imam razloga da mu verujem. L.M. : ne zelim da ostanem u losim odnosima sa bilo kim od vas tako da mi je bolje da se izvinim i odigram mir-mir sa malim prstima nego da se prepucavam u forumima. Dakle IZVINITE :

dule_smor - jer sam zakerao za off-topice

tomkeus - sto sam postovao svaku teoriju koju vidim na totse-u

KalElen - jer sam jeo meso od ajkule kad sam bio u Egiptu [:D]

noodle }

Ivan } Jer sam bio jerk

ZerBah }

Ovo je bilo iskreno, a svako od vas ko mi ne veruje moze da ide i da igra badminton sam sa sobom. Hvala.

I PITTY DA FOO

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam lose krenuo sa nekima od vas. Posto mi je member koji me je upoznao sa RURom rekao da ste svi gotivni likovi, imam razloga da mu verujem. L.M. : ne zelim da ostanem u losim odnosima sa bilo kim od vas tako da mi je bolje da se izvinim i odigram mir-mir sa malim prstima nego da se prepucavam u forumima. Dakle IZVINITE :

dule_smor  -  jer sam zakerao za off-topice

tomkeus    -  sto sam postovao svaku teoriju koju vidim na totse-u

KalElen      -  jer sam jeo meso od ajkule kad sam bio u Egiptu [:D]

noodle  }

Ivan    }  Jer sam bio jerk

ZerBah }

Ovo je bilo iskreno, a svako od vas ko mi ne veruje moze da ide i da igra badminton sam sa sobom. Hvala.

gg no re:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajkula a..? mora da je dobra stvar.. a i sta vi ljudi kenjate sto je covek jeo ajkulu kad se ne-znam-koliko dnevno pobije u 'svrhe naucnog istrazivanja'.. :|

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao sta je MAJKE MI!!! Samo sam pitao "Hej, ovo je ukusno, sta je ovo?" a konobar ce "SHark meat!"

And the all fell asleep... [:D]

Inace...ajkuletina ima ukus masne gume za bicikl. Ne znam zasto je ljudi toliko vole...

[}:)] Nemoj sad da se vadis...

[:D]

Inace, NHF. [:)]

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...