Jump to content

Sta ce biti s Kosovom


Recommended Posts

...promenice se situacija kad tad, a onda cemo da uletimo i malo da proredimo ta govna...

kahm, kahm... a KO ce to da uleti??

vidish da svi odoshe da sluze civilku, a mislish da cemo imati toliko profi vojske i da ce njima sevati da se kolju sa shiptarima?

Trenutno nuklearno naoruzanje svih zemalja

tokom istorije su upotrebljene svega 2 bombe, i svi znaju koji su efekti tih explozija... mozesh i do sutra da mashesh ciframa, ali ako (ili mozda kada) se zaista desi da

neko rokne nuklearku, bice to veoma pazljivo isplanirano i ne verujem da ce svi odmah krenuti na ispucavanje svog raspolozivog arsenala u cilju totalnog unishtenja tudje teritorije...

a svi koji se nadaju miru na nekom malom ostrvcetu, neka se raspitaju za Iwo Jimu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da puno ljudi ovde ima nekoga ko je ratovao na Kosovu. Kada bi ste culi price odande. ne bi vam bilo bas tako milo boriti se za njega. Ljudi kojima je duznost bila da ratuju za Kosovo su odustali od toga za male pare, a ljudi koji su poginuli ratujuci su umrli misleci da ce biti heroji. Ja vas pitam : zna li neko od vas ime bilo kojeg poginulog vojnika i, ako zna, slavite li ga kao heroja?

Nikad nisam bio na Kosovu, tako da ne mogu da imitiram da mi je puno stalo, ali kao neko srpske (crnogorske) nacionalnosti, nije mi ni svejedno. Ima dosta razloga da se bunimo, ali nema apsolutno nikakvih metoda kojima mozemo ista efikasno uciniti. A kada dodje dan kada budu objavili otcepljenje Kosova, svi ovi vatreni borci ce prva dva dana peniti, naredna dva dana kukati a posle se samo ruzno prisecati, jer ce i oni tad shvatiti da MI tu nista ne mozemo osim da topic-ujemo.

I PITTY DA FOO

Link to comment
Share on other sites

I jel si uhakvao blizzard da ti daju neke epic iteme? ;) Ajde ajde, samo ti pikaj WoW, javi nick pa da pitamo drugare kako ti ide :)

29lvl undead mage za nesto manje od 4dana igranja.Nick mi je naravno killygor [:D]

Ciru mozes da pitas kako ide :) posto mi je on poglavica. Inace sto se tice stavri imam 5-6 plavih stvari a ostalo zelene [:p]

sorry za offtopic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...