Jump to content

World of Roguecraft


coll

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa pazi, jeste da ces ispushiti Overpower sa evasionom (mada idioti su ubacili da moze sam warra da ga missuje sad :P) ali to je svakih 5 sekudni, sve, gotovo sve ostalo moze se izbeci za tih 15 sekundi, mada ima svega i svachega shto menj stvar ili za warra ili za rogua, kao shto npr obojica imaju disarm, roug van steltha, a warr samo u def stancu, a sa obzirom da rougovi imaju po 4k hpa plafon, a warr ima to kao minimum, ne moze roug da nanese dovoljan dmg warru koji nosi 2 klase jachi armor sa daggerima samo sa bk stabom moze i sa eventualno evisceratom, ali mene mrzi sad da pishem samo cu reci za mohana:

Svaba i Gattagoblin sa dunemaula dueluju

(svaga je warr sa imperail platom !?, a gatta je sa nekom moze se reci dobrom opremom, svaba je fury gatta je dagger (kako god se zvalo)) 10 sekunda duela,

"Svaba's execute hits Gatta goblin for 5241dmg"

pa ono ......

napomena ne znam ni sam shta sam napisao gore, jer me boli glava u 3PLM tako da ono..... no bad feelingz ....

Link to comment
Share on other sites

kao shto npr obojica imaju disarm, roug van steltha, a warr samo u def stancu

jel to neki patch novi bio ili sam ja srkoz zaboravio sve o wow-u?

rogue ima disarm... i to jos samo van stelta?

dok sam ja igrao jedini "disarm" koji je rogue imao bio je riposte... a on se dobije talentima u combat tree (instant je i moze se koristiti samo nakom parry-ja)... a ako se odlucis za to gubis neke korisnije stvari.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da ne mozes da uzimas skill likova i lag u obzir kad pricas o sposobnosti klasa a o tome se radi u videu...

mozda si primetio kako ljudi laguju dok ih ovaj pegla... u filmu

jer ipak i taj film je pravljen na online serveru =\

kad bi sve funkcionisalo savrsheno rogue bi ubio bilo kojeg warriora

ali poshto je sve u igri jedan veliki random uvek imash shanse da ti neshto promashi ili da protivnik dodguje i tako... a poshto warrior ima gadne skillove mnogo boli ako nije onesposobljen

i josh kad se uzme u obzir da ima gomilu helta svaka greshka u fajtu protiv warriora se skupo placa

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Upravo.. hunteri su za noob-ove, uzmu puste pet-a da tankuje i rokaju strele (kakav skill brate treba za to :D)

soooooo true

zato je CB prep build dobar... jer mozesh dugo da ga drzish u stun locku

inache ta fora sa cripple poisonom ne pali... ponekad te warrior pegla na udaljenosti od 5metara jer lag stvara iluziju da si pobegao

true :) ~ 22/5/24

kad se uzme u obzir da ima gomilu helta svaka greshka u fajtu protiv warriora se skupo placa

again true :(

Link to comment
Share on other sites

i josh kad se uzme u obzir da ima gomilu helta svaka greshka u fajtu protiv warriora se skupo placa

protiv rouga warr moze i da napravi koju greshku, da se bash zajebe pa da ga koshta, ali protiv svih ostalih klasa ako ocesh da dobijesh nema mesta greshkama. Dobar ui, dobri macroi, lepo bindovani dugmici, i neutralisao si greshke 50%.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

protiv rouga warr moze i da napravi koju greshku, da se bash zajebe pa da ga koshta, ali protiv svih ostalih klasa ako ocesh da dobijesh nema mesta greshkama. Dobar ui, dobri macroi, lepo bindovani dugmici, i neutralisao si greshke 50%.

da bi bio dobar igras ui ti nece pomoci ... najbolji warriori koji se prezentuju po filmcicima, a i na serverima koriste default wow ui ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

coll ne lupaj, dobar ui puno vredi, sa obicnim ui-em moze da se desi da omashish neko dugme, sjebesh se za skill, sporo odigrash, promenish stance, tako da nemoj da pametujesh. Kazesh najbolji warovi snimaju filmove, pa mogao bi i ja da snimam da imam mashinu ko ti shvedjani ili shta vec, a napravicu film kad budem nadogradio mashinu... Druga je stvar kad neko ne zna da podesi ui kako mu odgovara i klikce mishem po ekranu, ja kad moj podesim kako treba znam koliko mi koristi.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

coll ne lupaj, dobar ui puno vredi, sa obicnim ui-em moze da se desi da omashish neko dugme, sjebesh se za skill, sporo odigrash, promenish stance, tako da nemoj da pametujesh. Kazesh najbolji warovi snimaju filmove, pa mogao bi i ja da snimam da imam mashinu ko ti shvedjani ili shta vec, a napravicu film kad budem nadogradio mashinu... Druga je stvar kad neko ne zna da podesi ui kako mu odgovara i klikce mishem po ekranu, ja kad moj podesim kako treba znam koliko mi koristi.

priceless :D

"omashish neko dugme ... " o_O

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Dalibor> time si dokazao sta? Da imas neprakticno rasporedjen ui ( po meni naprimer)? :)

ali vidis, poenta je u tome sto TEBI to tako vise odgovara i tako ti se mnogo bolje igra, znaci tim dolazimo do stavne da UI nije bitan, bitno je samo da sve bude kako si TI navikao, sto isto tako automatski znaci da ako nikad ne promenis ui sa onog osnovnog, igraces isto kao neko ko ima unitframes umesto u gornjem levom uglu u sredini iznad chata ... jel one je tako navikao a ti ovako.

jos jednom, ui nepravi od n00ba dobrog igraca, isto tako sto nepravi od dobrog igraca n00ba :) ui je samo stvar navike ...

btw, key binds je u svakom slucaju isti ... for immortalis.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pa pazi

meni je sve shto mi neshto znachi postavljeno oko sredine ekrana

ima josh par addona koji se pale u combatu... ovako ne moram da sklanjam pogled sa fajta da bi pratio helt energiju combo poene

i ne moram da gledam koji skillovi su na cooldownu na drugom delu ekrana

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...