Jump to content

scg - spain


suba

Recommended Posts

dobar rezultat, igra onako, mada ni shpanci nisu prikazali bog zna kakvu igru. Nadam se da necemo zasrati u Litvaniji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam kako smo dobili.Igrali su duplo bolje od nas.ali eto dobro se zavrsilo

Dakle , sta smo uradili :D ..... Bilo je nereseno :D

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Sta reci:"Kezmane care!" ili "Kezmane KONJU!"

da je ubo onu priliku posle imao bih sad 1500 dinara u dzepu!!!

ali dobro....

pricajte vi sta hocete da nije bilo Zigica q..c bi dali gol...

realno nije mogao da stigne... zar ne?

btw hajli... rekao si da ces biti zadovoljan neresenim rezultatom od 1:1 a ne bunkerom od 0:0... :))

Takodje se nadam da sve necemo uprskati u Litvaniji...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom ali jebiga nesto me internet jebavao...

inace,zadovoljan rezultatom igrom ne,kao sto ste svi rekli...Zigic je dokazao da mu je mesto u prvoj postavi,Vidic decko svetla tacka nase odbrane,Djordjevic kako igra zadnje utakmice treba da igra do 60te :)...Kezu necu da pljujem jer je on bio zrtva taktike,na ovoj utakmici su se izgubili Stankovic(od kojeg sam to najmanje ocekivao) i Ilic...Duljaj takodje kako god odigrao uvek i vise nego koristan,ostatak prosecan...fali dosta Vukic a inace mislim da je sjajno sto je Kovacevic u repki...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jaooo koliko sam se radovao kad smo dali gol ! Boli me kurac sto smo lose odigrali, ali mi je neizmerno drago sto smo pojebali one smrdibube spanske jebem ih u usta ! Da budem iskren, vishe sam navijao da izgubi Shpanija nego da mi pobedimo. Zamislite samo da je Kezman dao onaj gol, pa kakav bi to hladan tush bio za one pedere. Daj boze da budemo prvi u grupi na kraju, a da Shpanicma ulete Englezi u barazu i da ih istresu nikad gore !

Link to comment
Share on other sites

gol MEGA user i ona cigancxina Raul u zxivotu nece da pogodi tako nesxto ponovo

rofl... raul je jedan od najvecih igraca na svetu....

i da ja dodam nesto

... A U MADRIDU.....MUK

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam se iznervirao ponasanjem Spanaca. Bolji su ali opet moraju da se ponasaju ko picke. Muka mi je od njih i onog sudije koji je naseo na njihove fazone. Ali mi je neizmerno drago sto smo im otkinuli dva boda, i priblizili se Nemackoj. Posle duzeg vremena sam se bas, bas zainteresovao za reprezentaciju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...