Jump to content

TUR


Recommended Posts

,Sep 19 2005, 15:56]Ako budete isli sa freemanom i yuricom zakasnicete na zadnji voz ili tako neshto poshto ih je sramota oboje da pitaju na informacijama na kom peronu je voz..., toliko o njihovoj sposobnosti :)

Hmm lol ??? izivini kada je mene to bilo sramota lol?.... ZZZ u lazi su kratke noge goga :P :))

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na : [^]deus.joca@gmail.com [^]

Ako moze ekskurzija koja krece iz NS-a da se nekako izdogovara pa da se nadje sa par momaka koji polaze iz Rume bili bi vam jako zahvalni....... [:D][:D][:D][:D]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

@organizator:moglu li ja da dobijem odgovor na pitanje?plz :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

maximuse dodaj me na listu (poslao sam i mail ^^), dolazim

za polazak iz ns-a cemo se naci kod z stanice samo da proverimo i postujemo tacno vreme... tt izgleda da raspali vozovi stvarno ne idu, a sugavi busevi su preskupi i o5 im treba jebenih 2h do bg-a

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

taman 30-oro ljudi , lepo , nego joco, trebash da stavish petch u djusu :)

e brate ja mislim ja je bolje da se odigra 1.18,ali ne znam,organizatori neka odluce :)....niko ovu 1.19 nije ni video,pogotovo onaj is3povani novi echo :)...samo recite danas sta se igra,da skinem 1.19 ako se to igra :p

Link to comment
Share on other sites

E Yuri , gogo , vladice neznam ni ja kome vec da kazem pa evo vam svima>>>

bili smo ja i backtoaction na autobuskoj stanici, i kazu da karta u jednom smeru kosta 370 a kada uzmes povratnu izadje te oko 450 LOL [:p]

Ako si student 400 znaci za dzabe [:D] To je autobus "laste" i krece u subotu u dvadeset do osam, taman to je to dodjemo u bgd do pola 10 i to deusa 1h...

Povratna vazi mesec dana tako da nije frka!

Kontam da se nadjemo oko 7.15h kod lokomotive u ns...Ovako je jeftinije a i autobusi su im extra :)

Aj vidite vi pa odgovorite

Edited by HanSMiTraLjeZaC
Link to comment
Share on other sites

E Yuri , gogo , vladice neznam ni ja kome vec da kazem pa evo vam svima>>>

bili smo ja i backtoaction na autobuskoj stanici, i kazu da karta u jednom smeru kosta 370 a kada uzmes povratnu izadje te oko 450 LOL [:p]

Ako si student 400 znaci za dzabe [:D] To je autobus "laste" i krece u subotu u dvadeset do osam, taman to je to dodjemo u bgd do pola 10 i to deusa 1h...

Povratna vazi mesec dana tako da nije frka!

Kontam da se nadjemo oko 7.15h kod lokomotive u ns...Ovako je jeftinije a i autobusi su im extra :)

Aj vidite vi pa odgovorite

extra, nisam znao da je sa povratnom mala razlika, s obzirom da otkad su promenjene cene vozova povratna kosta duplo ;/

Link to comment
Share on other sites

loool nema trika da cu da dodjem u 7:15 znaci u 9:15 se nalazimo necu da odem tamo mrtav umoran za 50 din razlike u ceni i ne neuradim nista :P u 9:15 i znam de je deus kod starog merkatora na novom bg treba nam ceih 5 min :)

necu da se svadjam ali nije bas 50 dinara razlika [:D]

nego je to sa povratnom kartom [:p]

ali ko ima para nije mu problem [;)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...