Jump to content

TUR


Recommended Posts

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12. Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

Alo bre... ae prijavljujte se... fato, freeman yuri, ona dva brata sto su rekla da ce dolaziti iCe^..

i svi ostalo... ae nemojte da cekate jebeno poslednji dan...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gogo brate :) ti mnogo vise pricas preko neta nego uzivo :)

... surova realnost :)

Na ovome svetu mogu da kazem sto se desava sto to nije istina,mislim na ovome svetu sto bi nnaglasio,DA propaganda sto vecina kazu da o ovome NIJE ISTINA...

salu na stranu istina je potpuno si u pravu,ceo wcg je cutao :)

Link to comment
Share on other sites

Alo bre... ae prijavljujte se... fato, freeman yuri, ona dva brata sto su rekla da ce dolaziti iCe^..

i svi ostalo... ae nemojte da cekate jebeno poslednji dan...

ne brini matori dolazimo ;)...moram da ti se oduzim za ono u grupi na wcg-u (II-dan) :D:D:D...dolazimo ne brini ja sam se vec licno kod joce prijavio,a evo poslao sam i mail ;)

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na [:p]deus.joca@gmail.com [:p]

e a u koliko sati ce da pocne tour?????

Kad se skupimo :)

,Sep 16 2005, 23:11]Ce biti grupe ili winner/looser ?

sure [:D]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

,Sep 17 2005, 17:55]Morash staviti bar krajnji rok pocetka toura ne zelim da cekam vladicu citav dan etc...

Najbolje bi bilo kada bi mogli da pocnemo u 10h ali predpostavljam da bi to bio problem svima koji nisu iz Beograda.Tako da je realno ocekivano vreme u 11h.Znas i sam je bolje da tur pocne sto pre tj. da bi mogli posle da igramo Dotu [:D][:D][:D][:D]

Prijave za tur slati na pm ili na [:(!] deus.joca@gmail.com [:(!]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo kada bi mogli da pocnemo u 10h ali predpostavljam da bi to bio problem svima koji nisu iz Beograda.Tako da je realno ocekivano vreme u 11h.Znas i sam je bolje da tur pocne sto pre tj. da bi mogli posle da igramo Dotu  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]

Prijave za tur slati na pm ili na  [:(!] deus.joca@gmail.com  [:(!]

joco prijavi mene nick:AdriaN

...posle mozemo da peglamo i dotu i CS sve jedno je [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Stavljaj i mene tamo na listu provereno,a videcu za koji dan da li ce josh jedan moji ortak da igra ili ce doci samo kao obs.And btw kako stoje stvari za nas juzno od Beograda(Nish-Jagodina-Beograd) koji dolaze vozom,tj ima li ljudi da nas sachekaju or something?

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sta je ovo :) e idem i ja na turnir :) sta ja treba da organizujem hmm ae ovako svi u 10:15 kod lokomotive na z stanici koji oce da idu eto :)) kasnjenje je dozvoljeno samo meni da kazem :P hehe gogo ala su te pwnovali hehehe ali nebrini branicu te ja :) tamo (gistro) :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...